Nazwa

Zgłoś nadużycie

logo
0 0 Reviews
Popular

Centrum Joga i Pilates

Pierwsze profesjonalne studio jogi i pilates w Gdyni.Kameralne, klimatyczne miejsce, nauczyciele z doświadczeniem, w pełni wyposażona sala do zajęć, to wszystko sprawia, że każdy czuje się u nas wyjątkowo.

Dlaczego my?
Centrum Joga i Pilates jest pierwszym profesjonalnym studiem jogi i pilatesu w Gdyni. Nieustająco od 9 lat zachęcamy Was do rozpoczęcia swojej świadomej drogi z zajęciami poprawiającymi zasięg ruchowy, elastyczność ciała i komfort psychiczny. Pod okiem wieloletnich i wykwalifikowanych nauczycieli, w domowym wnętrzu utulonym nastrojową i ciepłą atmosferą, będzie Wam na pewno łatwiej ją rozpocząć!

Oprócz kameralnych grup, przestronna, oświetlona światłem naturalnym sala zapewni Wam przestrzeń, aby nie czuć skrępowania i ścisku na zajęciach. Nie musicie martwić się brakiem maty czy sprzętu, zapewniamy wszystkie elementy potrzebne do praktyki.

Jednym z ważniejszych aspektów, do którego przywiązujemy szczególną uwagę jest atmosfera. Tworzymy miejsce, gdzie możecie zbudować nowe relacje, wymienić się spostrzeżeniami i inspiracjami. Przed lub po zajęciach możecie napić się świeżo parzonej kawy, poczytać gazetę, porozmawiać z innymi gośćmi studia i odpocząć w pokoju relaksu, który ozdabiają zielone rośliny.

Zajęcia
Oferujemy szeroką gamę zajęć dostosowaną do grup, stopnia zaawansowania w praktyce oraz oczekiwań naszych Gości:
• joga i pilates - grupy początkujące, ogólne lub średniozaawansowane
• joga i pilates dla kręgosłupa
• joga dla kobiet w ciąży
• joga Kundalini
•joga dynamiczna
•joga powięziowa
•joga ashtanga
•joga sivananda
•pilates klasyczny
•pilates dla kręgosłupa
•bodyART
•automasaż powięzi
• zdrowy kręgosłup dla seniora

W czasie niedyspozycji naszych instruktorów staramy się pokazywać Wam nowe alternatywy dla flagowych zajęć, przez co możecie doświadczać stale nowych form spędzania czasu z barwnymi instruktorami.

Warsztaty stacjonarne
Ponadto organizujemy warsztaty stacjonarne o tematyce wspierającej, terapeutycznej, rozwojowej oraz poszerzającej świadomość. Naszymi flagowymi warsztatami jest: TRE, Metoda Feldenkraisa, Trening Dna Miednicy, Yogattractive, Biologia Totalna, Mindfulness dla dzieci oraz dorosłych, koncerty relaksacyjne Mis i Gongów oraz Mis Kryształowych. Organizujemy także warsztaty skierowane na doświadczenie innych form zajęć świadomego ruchu jak YIN joga, VINYASA joga, medytacja statyczna jak i dynamiczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, tam ogłaszamy wszystkie zaplanowane wydarzenia.

Warsztaty wyjazdowe
CJiP organizuje cieszące się od lat dużym zainteresowaniem wyjazdy zwiększające świadomość ruchów oraz umysłu. Warsztaty wyjazdowe prowadzone są w duchu body&mind (ciało&umysł). Zajęcia (joga&pilates), których praktyka ma polepszyć zakres ruchowy, elastyczność ciała jak i zauważenie wartości oddechu, niesie za sobą coś więcej. Każdy uczestnik może na chwilę zatrzymać się i dostrzec w swojej uważności-siebie, swoje ciało, poświęcany sobie czas. Spędzamy inspirujące chwile, jemy zdrowe, wyśmienite posiłki, spacerujemy po okolicznych trasach przyrodniczych, spędzamy czas w strefie wellness jak i integrujemy się przy ognisku. Podczas wyjazdów prowadzimy także zajęcia rozwojowe takie jak automasaż, gimnastyka twarzy, medytacja statyczna i dynamiczna w tańcu oraz muzyce, choreoterapia, arteterapia oraz koncerty relaksacyjne.

Gabinety
Dodatkowo oprócz zajęć i warsztatów, Centrum Joga i Pilates to gabinety, w których dodatkowo możesz zasięgnąć porad od specjalistów:
-Gabinet Terapii Naturalnych prowadzony przez Dorotę Grądzką,
-Gabinet Medycyny Chińskiej i Akupunktury prowadzony przez Agnieszkę Fiszer-Kosińską,
-Gabinet Japońskiego Liftingu Twarzy i Refleksologii twarzy prowadzony przez Alicję Gasperowicz,
-Gabinet Jivaka i Masażu Tajskiego prowadzony przez Karola Głowackiego,
-Gabinet Holistyczny prowadzony przez Martę Oświecińską.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Starowiejska 54/3, Gdynia, Poland
Telefon
Kod pocztowy
81-356
Media społecznościowe

O autorze

Centrum Joga i Pilates

Member since 6 miesięcy ago
  • centrum@jogapilates.pl
Wyświetl profil

Centrum Joga i Pilates 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.