Nazwa

Zgłoś nadużycie

big
0 0 Reviews
Popular

Fit Street Aleksandra Dul Yoga

Z wykształcenia historyk sztuki. Z zamiłowania joginka. Z pasji designerka. Od zawsze w ruchu. Praktykująca jogę od 15 lat, nauczająca od 8. Swoją przygodę z jogą zaczęła jeszcze na studiach, sama praktykowała hatha jogę, kilka lat astangę, by odnaleźć swoje miejsce w vinyasa jodze.
"Jak większość ćwiczących, na pierwszą lekcję przyszłam aby poprawić sprawność, zrelaksować się, trochę z ciekawości i nie przypuszczałam, ze joga stanie się moją pasją, filozofią i moim życiem. Doświadczyłam cudownej mocy jogi, umiejącej zmienić pozornie nienaruszalne, negatywne schematy, przebudzić ciało, umysł i serce, otworzyć je na nowe możliwości. Wiem już, że poprzez codzienną praktykę wszyscy możemy rozwijać obecność wobec naszej fundamentalnej dobroci i miłości oraz dobroci i miłości innych. "
W jodze fascynuje ją logika ruchu, odkrywanie siły oddechu oraz możliwości i świadomości własnego ciała. Jest zdania, że joga jest dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń – każdy ma swoje ciało, wystarczy się w nie wsłuchać, a potem z cierpliwością, luzem i radością cieszyć się jogą i chwilą.
Dlaczego joga?
Bo w jodze jest wszystko!
Bo joga porządkuje życie i przestrzeń!
Daje rozumienie Świata i Siebie!
Siebie i Świata.
Niczego nie narzuca!
Odkrywa przed tobą to na co jesteś gotowy!
Wystarczy, że otworzysz oczy!
Umysł! Serce!.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
plac Świętego Macieja 11, 50-244 Wrocław, Polska
Telefon
Kod pocztowy
50-244
Media społecznościowe

O autorze

Fit Street

Member since 1 rok ago
  • fitstreetfashion@gmail.com
Wyświetl profil

Fit Street Aleksandra Dul Yoga 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.