Nazwa

Zgłoś nadużycie

my yoga logo 2
0 0 Reviews
Popular

MyYoga Studio

Joga jest naszą pasją i świadomie wybranym stylem życia, która poprzez dyscyplinę ciała i umysłu prowadzi do pełnowartościowego życia, zdrowia i szczęścia.

Studio My yoga to miejsce, gdzie można poznać drogę do zdrowego i spokojnego umysłu i doświadczyć radość płynącą z codziennego życia.

Jesteśmy przekonani, że joga jest dla każdego! Niezależnie od wieku, płci, zawodu, czy też od statusu społecznego i ekonomicznego. Zdrowie i szczęście to dbałości o umysł i ciało.

W naszym harmonogramie znajdziesz bardzo zróżnicowane zajęcia jogi, od dynamicznej i energetyzującej vinyasa flow, do bardzo spokojniej i regeneracyjnej yin jogi. Oferujemy zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mam z maluszkami, jogę dla dzieci a także dla seniorów. Wykwalifikowani nauczyciele zapewnią doświadczenie pozytywnej mocy jogi, bez względu na Twój poziom sprawności czy doświadczenia.

Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i relaksującej przestrzeni, która umożliwi indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. Dla nas każdy jogin/joginka jest ważny, dlatego chcemy znać naszych uczniów nie tylko z twarzy, ale również z perspektywy ich potrzeb i oczekiwań.

Stawiamy na jakość. Chcemy, aby każdy uczestnik czuł się dobrze.

Zapraszamy na matę. Przyjdź, poruszaj się, rozciągnij mięśnie, pooddychaj i zostań z nami w naszej jogowej rodzinie!

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Tadeusza Hennela 10, Warszawa, Polska
Telefon
Strona www
Kod pocztowy
02-495
Media społecznościowe

O autorze

Namaste24

Member since 3 lata ago
  • biuro@namaste24.pl
Wyświetl profil

MyYoga Studio 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.