Nazwa

Zgłoś nadużycie

ACHARYA logo
0 0 Reviews
Popular

Szkoła jogi “Acharya”

„Yoga allows you to find a new kind of freedom that you may not have known even existed.“ -B.K.S. Iyengar

W naszej szkole kontynuujemy tradycję nauczania według wielkiego guru, jakim był BKS Iyengar. Poświęcił on całe swoje życie na studiowanie ciała oraz zbawiennego wpływu asan na poprawę i wzmacnianie zdrowia. Nie bez powodu nazywany był Inżynierem Ciała.
Podczas praktyki kładziemy nacisk na technikę i precyzję wykonania poszczególnych ćwiczeń po to, by odzyskać sprawność aparatu ruchu, chronić ciało przed kontuzjami i cieszyć się pełnią zdrowia.
Jeśli zatem borykasz się z jakimś problemem zdrowotnym, cierpisz z powodu przewlekłych dolegliwości bólowych, jesteś po przebytych zabiegach, a nie chcesz rezygnować z aktywności ruchowej, ta metoda jest dla Ciebie. Korzyści zdrowotne praktyki jogi metodą Iyengara są nieocenione, lecz nie tylko o kwestie terapeutyczne tu chodzi.
Jeśli poszukujesz swojej drogi, czy wskazówek, jak żyć, jak się odnaleźć we Wszechświecie, to regularna praktyka jogi pozwoli odnaleźć odpowiedzi na te odwieczne pytania egzystencjalne. Joga to bowiem najszybsza droga z głowy do serca.
Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, czego na danym etapie potrzebuje. To nauka uniwersalna.
Przyjdź i doświadcz...

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Strzelecka 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Telefon
Kod pocztowy
66-400
Media społecznościowe

O autorze

ela-elegance

Member since 1 rok ago
  • ela-elegance@wp.pl
Wyświetl profil

Szkoła jogi “Acharya” 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.