Nazwa

Zgłoś nadużycie

uzdrowisko-logo-nmnz

U-zdrowisko

Równowaga fizyczna i emocjonalna.

Intencją powstania Uzdrowiska ciało i umysł, było zorganizowanie, obok naturopatii, dodatkowej przestrzeni, która pomaga wspierać zdrowie.

Na Podmiejskiej, gdzie znajdują się gabinety psychoterapii, fizjoterapii, kosmetyki naturalnej i naturopatii, swoją praktykę prowadzą prawdziwi pasjonaci zdrowego stylu życia. Każdy ma wspaniałe zainteresowania i talenty. Kilkoro z tych osób chce dzielić się swoim talentem z innymi ludźmi. Jest tu joga, tańce, qigong, tai chi, zajęcia ogólnoruchowe wspierające kręgosłup, miednicę i brzuch, oraz medytacja uważności.

Uzdrowisko to miejsce, w którym dbamy o zdrowie fizyczne i umysł. Obok medytacji uważności, Tai Chi, Qi gong, chóru i tańca intuicyjnego mamy bogatą ofertę jogi jin, w tym jogę powięziową, hormonalną, jogę dla Seniorów i jogę od podstaw. Joga jin to joga dzięki, której nie przeciążając ciała dbamy o nie w zrównoważonym stopniu. Z uważnością na ograniczenia ciała, z łagodnością ale skutecznie poprawiając sprawność. Zapraszamy do Naszego miejsca na Ziemi.

Zapraszamy na zajęcia związane z ciałem i umysłem!

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Podmiejska 6a, Jastrzębie-Zdrój, Polska
Telefon
Kod pocztowy
44-335

O autorze

anetatn1yw

Member since 9 miesięcy ago
  • aneta@u-zdrowisko.pl
Wyświetl profil

U-zdrowisko 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.