Home wydarzenia jogowe ???????? ????????-wyjazd z jogą Kundalini, ruchem intuicyjnym i arteterapią

???????? ????????-wyjazd z jogą Kundalini, ruchem intuicyjnym i arteterapią

Szczególny wyjazd z serca do serca-dla matek i córek, dla przyjaciółek, dla kuzynek, dla sióstr, dla siebie samej.

W kobiecej delikatnej energii serca będziemy wspólnie praktykować jogę Kundalini oraz ruch intuicyjny poprzez, który uwolnimy to co nas powstrzymuje przed pełnią swojej kobiecej mocy, podniesiemy wibracje. Medytacje, rytuały pielęgnacyjne i arteterapia w sielskiej naturze dopełni nasz proces otulenia siebie-napełnimy się miłością, spokojem i akceptacją.

CO NA CIEBIE CZEKA:

?Ruch: będziemy praktykować jogę Kundalini, która jest praktyką głęboko transformującą, oczyszczającą i wzmacniającą. Zawiera wszystkie elementy jogi: asany, relaks i medytacje (z zastosowaniem technik oddechowych). Poprzez nią zmniejszysz  napięcia w ciele i zwiększysz odporność na stres,  uspokoisz pędzące myśli, emocje i poprawisz koncentrację. Natomiast podczas ruchu intuicyjnego odkryjesz, poczujesz i zrozumiesz swoje ciało na nowo. Odkryjesz jego mądrość i moc wraz z uważnością wysłuchasz co mówi Twoja twarz, piersi, brzuch, biodra, miednica,pośladki, nogi, stopy.

?Warsztaty rozwojoweKoherencja serca i medytacje prowadzone– Wg anatomii jogicznej czakra serca odpowiada za wrażliwość na piękno, łagodne usposobienie, odczucie bezwarunkowej miłości, umiejętność współodczuwania i wybaczania, uzdrawianie, umiejętność brania oraz dawania, poczucie wewnętrznej zgody na przyjęcie świata takim jaki jest. Weźmiemy udział w koherencji serca, żeby poczuć jego moc, otworzyć się na pragnienia. Na medytacjach będziemy uwalniać emocje, przekonania, podniesiemy swoją energię i aktywujemy serce, napełniając się miłością, spokojem, akceptacją.

?Kameralny Kącik Piękności przy świecach, kojącej muzyce, aromatycznych zapachach- zadbamy o swoją cerę, skórę twarzy i dekoltu. Wykonamy automasaż twarzy przy pomocy specjalnych akcesoriów oraz przygotujemy naturalne peelingi i maseczki. Wymienimy się swoimi sposobami na zatroszczenie się o ciało, porozmawiamy na temat różnorodności, naszych kobiecych wzorców, nurtu naturalności jak i akceptacji oznak upływającego czasu

?Pyszne, zdrowe jedzenie– wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miała  siłę na realizację całego programu wyjazdu.

?Bliskość natury-każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, wód, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta, pędzącej rzeczywistości…Spacerując przytulamy się do drzew i słuchamy szumu morza.

?Masaże ciała i twarzy (opcjonalnie)– bogata oferta dodatkowo płatnych masaży, które uzupełnią Twój proces relaksu.

?Niezapomniana atmosfera-na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

DLA KOGO

Zapraszamy Kobiety, które interesuje świadome życie, w zgodzie ze sobą, swoim sercem. Kobiety, które chcą zadbać o siebie, aktywować swoją wewnętrzną moc, kobiecą energię miłości i spokoju,  zregenerować się, odpocząć, zharmonizować wśród natury. Możesz, ale nie musisz mieć doświadczenia w praktyce  ruchowej jaką jest joga, wystarczy Twoja chęć oraz otwartość do świadomego dbania o lepsze samopoczucie, zdrowy tryb życia.

OSOBY PROWADZĄCE

DSC_0595

 

 

 

 

 

 

 

Beata Oganowska– jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia, od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych –takich jak piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności. Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates. Dzięki niemu potrafiłam poradzić sobie z napięciem, stresem i trudnościami życiowymi. To był początek odkrywania ogromnych możliwości ruchowych w moim ciele, otworzenia  energii i siły, jaka kumulowała się we mnie. Moja przygoda związana z mądrym, bezpiecznym i świadomym ruchem, cały czas trwa. Uczę się i inspiruje od wspaniałych nauczycieli z różnych metod i koncepcji ruchowych  takich jak joga, pilates, Feldenkrais, Anatomy trains, taniec. Zasięgam konsultacji u terapeutów, wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Moim pragnieniem jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i takie nauczanie, aby zarazić innych ruchem, czuciem swojego ciała, odkrywania jego mądrości jaka jest w każdym z nas. Na co dzień lubię dobre jedzenie, książki o tematyce psychologicznej, taniec i spacery z psem.

Aneta_Paluszkiewicz_Joga_Kundalini_dodatkowe_FB_plakat_itp.4

 

 

 

 

 

 

 

Aneta Paluszkiewicz

JA JESTEM…

Radosną duszą

Doświadczam

Odczuwam

Żyję najlepiej jak potrafię

JA JESTEM … zawodową menadżerką, z duszą jogina, nauczycielką Jogi Kundalini, instruktorką terapii przez sztukę, instruktorką pilates core, wolontariuszką w hospicjach, pasjonatką podróży, miłośniczką fotografii, kolekcjonerką dobrych chwil oraz drobnych radości, celebrującą życie takim, jakim jest.

Przez ponad 23 lata pracowałam w korporacjach, z czego ok.18 lat na stanowiskach menadżerskich. Byłam dyrektorem w centrach obsługi klientów, audytorem i pełnomocnikiem zarządów ds. jakości.

Pracując w korporacjach byłam sobą, zachowując spokój i dystans. To duży komfort i wybór. Pomogła mi w tym między innymi regularna praktyka jogi.

Po zakończeniu pracy w korporacji zostałam menadżerką Akademii Świadomego Człowieka, następnie współtworzyłam centrum rozwojowe również w Gdańsku.

Obecnie prowadzę własną działalność, regularne zajęcia jogi i warsztaty jogi i arteterapii.

Od kilku lat praktykuję Jogę Kundalini.

W 2015 roku Ukończyłam kurs nauczycielski, następnie kurs dla instruktorów jogi dla Kobiet w ciąży.

Kurs był dla mnie najcenniejszą inwestycją we własny rozwój, a joga przynosi efekty w moim codziennym życiu. W 2018 skończyłam kurs arteterapii w Akademii Terapii Ekspresyjnych. Sztuka i kreacja pełni ważną rolę w moim życiu, daje mi dużo przyjemność i podobnie jak joga, jest jednym z narzędzi w moim własnym rozwoju i poszerzaniu świadomości.

Prowadzę zajęcia i warsztaty, gdyż chcę się z Wami podzielić tą piękną i skuteczną praktyką, którą Wam z całego serca polecam i dzięki której przez cały czas się uczę i rozwijam.

KIEDY

26/27-29  maja

GDZIE

Pensjonat Margo w Karwieńskich Błotach II

https://centrumjogimargo.pl

CENA

1490 zł ( od środy do niedzieli)/ 1190 zł (od czwartku do niedzieli)

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3/4 osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

-gift pack NIESPODZIANKA,

-koncert relaksacyjny,

-strefa wellness.

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH WYJAZDÓW

WYJAZDY DO KARWIEŃSKICH BŁOT
14 images

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl

sms/tel: 507 154 782
lub osobiście w Centrum

*Jeśli chcesz otrzymać fakturę, poinformuj Nas o tym w momencie zapisu.

Wyjazd odbędzie się przy minimalnej ilości uczestników!

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.

OPINIE

-“Dziękuję bardzo za cudowny czas razem, wyjątkowy, wspierający. Wasz uśmiech i dobra energia dodawały mi pewności siebie, spokoju. Podczas całych warsztatów czułam się akceptowana, moja kobiecość rozkwitała w tańcu i rozmowach z Kobietami. Spróbowałam tylu nowych rzeczy i bardzo mi się podobało. Wspominam z wdzięcznością wspólne rozmowy przy ognisku, przepyszne jedzenie, czas relaksacji. Nie wiedziałam ze mam tyle mięśni i cudownie było je poczuć… rozciągnąć, rozmasować. Wasze zaangażowanie i pomoc stworzyły wspaniałą atmosferę. Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia niebawem!”
Ania
-“Warsztat “Celebrowanie swojej kobiecości” był inny od poprzednich. Był bardzo dziewczyńsko-siostrzany i to było jego największym atutem. Z dużą czułością zaopiekowałam się swoim ciałem dzięki zajęciom Ani i Beaty. Świetny relaks połączony z pracą z ciałem. Bardzo duża dawka uśmiechu, dobrych słów, cennych rad. Wysokie wibracje, które na pewno poszły świat żeby go zmieniać … A zmianę zaczęłam od siebie:)”
Sylwia
-“Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat warsztatów 11-13.03 “celebrowanie swojej kobiecości”. Wyjazd był cudownym czasem z kobietami, dla kobiet i dla samej siebie. W przeuroczym miejscu spędziłyśmy trzy magiczne dni dbajac o dopieszczenie każdego naszego zmysłu. Muzyka, taniec, rozluźnienie ciała i głowy, przepyszne jedzenie i….dużo ciepła, życzliwości, akceptacji od organizatorek, gospodarzy i uczestniczek. Wszystko dopracowane w każdym elemencie. Cudowny czas. Życzę każdej z nas by w tym zabieganym świecie pozwolila sobie o chwilę dla siebie, swojej kobiecości, swoich zmysłów i serca. Polecam, Dziękuję.”
Katarzyna
-“Dla mnie – kolejny raz – była to akademia “TU I TERAZ”. Nie ważne co było wczoraj, nie ma znaczenia co będzie jutro, jest “tu i teraz”. Dla mnie bardzo cenna nauka. Czas zwalnia i tylko doświadczam …Oczywiście bezcenne jest zawsze spotkanie z ludźmi, którzy nie oceniają, po prostu są. Kora śpiewała “Nie oceniaj mnie ani dobrze, ani źle. Po prostu bądź”. Mądra kobieta …Nie ma dwóch takich samych warsztatów. Teoretycznie schemat spotkań jest, ale jest różnie, i dlatego czekam na kolejny warsztat. Wierzę w Wasze pomysły:) Są dobre, ponieważ są z serca.”
Sylwia
-“Warsztaty z Wami to nic innego jak wspaniale, inspirująco i aktywnie spędzony czas. Jeżdżę na nie od kilku dobrych lat i nigdy mnie nie zawodzą, a wręcz chcę więcej i więcej! Beata i Ania to najbardziej profesjonalny duet jaki możecie poznać! ? Oprócz wspaniałego pilatesu, wprowadzają do wyjazdów magię wspólnoty kobiet, potrzeby odpoczynku i inspirujących rozmów. Polecam każdemu doświadczyć tak dobrze zorganizowany wyjazd!”
Martyna

Data

maj 26 - 29 2022
Expired!

Czas

15:00 - 15:00

Koszt

1.490,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Centrum Jogi Margo

Lokalizacja

Centrum Jogi Margo
ul. Wczasowa 197, Karwieńskie Błota
Centrum Joga i Pilates

Organizator

Centrum Joga i Pilates
Telefon
507 154 782
Email
centrum@jogapilates.pl
Strona WWW
https://jogapilates.pl/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna