Home wydarzenia jogowe ??? ??????-warsztat wyjazdowy z elementami praktyk szamańskich

??? ??????-warsztat wyjazdowy z elementami praktyk szamańskich

wyjazd cover na fb

„Nie bój się żyć. Niech czas sprawi że staniesz się sobą. Nie próbuj być nikim innym. Po prostu dowiedz się kim jesteś i rozłóż skrzydła w blasku życia. Gdy to zrobisz ujawni się Twoja dusza. Tym sposobem zjednoczysz się ze sobą i ze światem, wszechświatem i całą resztą. Nigdy nie przestawaj zadawać pytań. Niech nie zmęczy Cię ponawianie tego samego pytania przez resztę Twojego życia. Kim jestem? Kim jestem?”

Tekst z filmu ” Atiye”

Maj, jak każdy inny miesiąc w roku to dobry czas na to aby przyjrzeć się sobie. Przyjrzeć się swojemu dotychczasowemu życiu, swoim wyborom i temu KIM tak naprawdę JESTEM. Czego potrzebuję w życiu? Dokąd zmierzam? Co jest dla mnie ważne? Czy wybieram siebie? W jakim miejscu życia jestem? To pytania na które poszukasz odpowiedzi w bezpiecznej przestrzeni warsztatowej.

Podczas warsztatu poznasz ruch intuicyjny z elementami jogi. Ćwiczenia energetyczne, taniec terapeutyczny i terapię sztuką. Zasmakujesz kakao ceremonialnego, które wesprze Cię w procesie odnajdywania siebie. Poznasz elementy pracy szamańskiej z grzechotką jako łącznika z naturą. Spędzisz czas w naturze i z duchami natury. Poszukasz odpowiedzi na swoje pytania. Odkryjesz też moc relaksu, dźwięku instrumentów muzycznych oraz  pieśni medycyny i bębna szamańskiego. Wszystko to w przepięknym miejscu nad morzem w otoczeniu lasu i wody.

Czym jest kakao ceremonialne?

Od tysięcy lat uważane jest za świętą roślinę z silnymi właściwościami uzdrawiania. Było ono używane zarówno ze względu na szeroko rozumiane korzyści zdrowotne  jak i w uroczystych ceremoniach duchowych. Jest lekarstwem duszy. Otwiera nas na głęboką wiedzę o nas samych. Kakao to potężny napój uzdrawiający serce. Dosłownie otwiera serce.Zwiększa koncentrację, dzięki czemu medytacja, joga i praca terapeutyczna są łatwiejsze. Kakao jest jedną z praktyk którą bardzo polecam.

CO NA CIEBIE CZEKA:

?RUCH– poprzez ciało zwrócisz się do swojego wnętrza. Poszukasz z nim kontaktu poprzez ćwiczenia energetyczne. Będziesz powoli rozbudzać swoją świadomość poprzez ruch intuicyjny połączony z jogą. Zaznasz też tańca terapeutycznego.

?ĆWICZENIA TERAPEUTYCZNE– praca poprzez pisanie, malowanie, rysowanie i pracę w grupach.

?PRAKTYKI SZAMAŃSKIE– szamanizm to nic innego jak kontakt z naturą i istotami duchowymi. Poznasz elementy pracy z grzechotką i duchami natury. Weźmiesz udział w uroczystej Ceremonii Kakao.

?PRACA W KRĘGU– poznasz siłę i moc zasiadania w kręgu. Bycia częścią plemienia. Jest to święta przestrzeń zgromadzenia gdzie możliwe jest mówić szczerze i bez wstydu.

?KONCERT RELAKSACYJNY– zaznasz wyciszenia podczas wieczornego relaksu. Poprowadzę Cię dźwiękiem instrumentów muzycznych i mojego głosu. Poszukasz stanu jogi nidry.

?PYSZNE ZDROWE JEDZENIE– wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miał/a  siłę na realizację całego programu wyjazdu.

?BLISKOŚĆ NATURY– każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, morza, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta, pędzącej rzeczywistości…

?NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA-na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

DLA KOGO

Ten wyjazd jest dla tych którzy poszukują prawdy o sobie, którzy nie boją się przejrzeć w oczach drugiej osoby. Dla tych którzy kochają naturę i poszukują w niej odpowiedzi. Dla tych którzy wierzą że świat jest pełen istot widzialnych i niewidzialnych a świat ducha to nie bajka dla dzieci. Warsztat jest dla tych którzy pragną zmian w swoim życiu ale czują że gdzieś utknęli. Podczas warsztatu będziemy pracować ze sferą ducha i ciała. Będzie ruch, praca w naturze, relaks i trochę pisania.

OSOBA PROWADZĄCA

DSC_6200EDYTA SZULC– wieloletnia nauczycielka pracy z ciałem krocząca ścieżką duchowego rozwoju. Joginka, choreo i  arteterapeutka.  Masażystka zabiegu uwalniającego z ograniczeń umysłu- Access Bars oraz Access Facelift. Artystka tworząca z drewna, piór i filcu. Obecnie uczennica szkoły Doradztwa Szamańskiego u Arvick Baghramian-  psychoterapeutki i współczesnej szamanki.

KIEDY

4/5-8 maja

GDZIE

Pensjonat Margo w Karwieńskich Błotach II

https://centrumjogimargo.pl

CENA

1490 zł ( od środy do niedzieli)/ 1190 zł (od czwartku do niedzieli)

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3/4 osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

-gift pack NIESPODZIANKA,

-koncert relaksacyjny,

-strefa wellness

 

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl

sms/tel: 507 154 782
lub osobiście w Centrum

*Jeśli chcesz otrzymać fakturę, poinformuj Nas o tym w momencie zapisu.

Wyjazd odbędzie się przy minimalnej ilości uczestników!

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.

OPINIE

Opinie - JOGA CIĄŻA(3) Opinie - JOGA CIĄŻA(2) Opinie - JOGA CIĄŻA(1) Opinie - JOGA CIĄŻA

Data

maj 04 - 08 2022
Expired!

Czas

15:00 - 15:00

Koszt

1.490,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Centrum Jogi Margo

Lokalizacja

Centrum Jogi Margo
ul. Wczasowa 197, Karwieńskie Błota
Centrum Joga i Pilates

Organizator

Centrum Joga i Pilates
Telefon
507 154 782
Email
centrum@jogapilates.pl
Strona WWW
https://jogapilates.pl/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna