Home wydarzenia jogowe Błogość i Lekkość. Joga i masaże jesienią
weekend z jogą jesienny

Błogość i Lekkość. Joga i masaże jesienią

Zapraszamy na kameralny, przedłużony jesienny weekend z jogą i masażami w magicznym miejscu Poza Schematem.
Każdy jest mile widziany, na każdym poziomie, zarówno osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z jogą, jak i już praktykujący jogini
O Twój dobrostan zadbamy my, dwie jogowe koleżanki, Małgorzata Chrzanowska i Paulina Lubawska.
Dzięki temu połączeniu dostaniesz wszystko co najlepsze: dużo jogi (3 poranne i 3 wieczorne zajęcia, oraz dwa warsztaty, których tematy ogłosimy później), saunę, masaże twarzy KOBIDO lub sesje Access Bars*, wieczorne wspólne spotkania przy ognisku z oglądaniem gwiazd (jeśli warunki pogodowe będą sprzyjać 😉 ) oraz czas wolny na wspólne spacery, rozmowy czy też słodkie lenistwo z książką.
Liczba miejsc to maksymalnie 12 osób, dzięki temu będziemy mogły dać Ci maksimum naszej uwagi

WSTĘPNY HARMONOGRAM:

Czwartek 23.11
przyjazd uczestników od 16:00
17:00 – Krąg Otwierający czyli poznajmy się
17:30-18:30 – Joga Wieczorna Błogość
19:00 – kolacja
Piątek i Sobota 24 i 25.11
8:00-9:15 – Joga Poranna Lekkość
9:30 – śniadanie
10:00-12:00 – czas wolny/masaże
12:00-14:00 – Warsztat
14:30 – obiad
15:00- 18:00 – czas wolny/masaże
18:00-19:15 – Joga Wieczorna Błogość
19:30 – kolacja
20:30 – ognisko/sauna (kolejność do ustalenia)
Niedziela 26.11
8:00-9:15 – Joga Poranna Lekkość
9:30 – śniadanie
11:00-11:30 – Krąg Zamykający czyli podsumowanie wyjazdu
11:30- 13:00 – czas wolny
13:00 – obiad
14:00 – wyjazd

MIEJSCE (nocleg i wyżywienie):

Poza SchematemPoza Schematem to miejsce, które zaskakuje, angażuje i zachwyca. Drewniany dom o ponad stuletniej historii, postawiony na nowoczesnej, przeszklonej konstrukcji, wychodzi poza schemat naszych oczekiwań. Przestrzeń dokoła to kilka hektarów czystej natury, w tym las, staw, łąka, pola, duży taras zewnętrzny z leżakami, strefa wypoczynkowa z hamakami, miejsce na ognisko z drewnem.
Przestrzeń do spania zorganizowana jest na klimatycznym, przestronnym poddaszu, gdzie połączenie drewna, metalu i szkła tworzy niepowtarzalny klimat. Jest tam możliwość dowolnej aranżacji miejsc do spania – są tam 2 zamykane pokoje – jeden 3 osobowy, jeden do 5 osób oraz otwarta przestrzeń, na której też są łóżka. Nie ma tu typowych pokoi z łazienkami, przestrzeń jest tak zorganizowana, aby umacniać poczucie wspólnoty – razem w wielkim domu .

Jedzenie zapewni nam wspaniała Adrianna, którą uczestnicy licznych warsztatów w Poza Schematem uwielbiają. Potrawy będą wegańskie.
Jeśli potrzebujesz wyżywienie bezglutenowe, to istnieje taka możliwość, wystarczy, że przy zgłoszeniu dasz znać.

TERMIN:

23-26.11.2023r.

CENA:

 1845 zł/os

ZAPISY i REZERWACJE:

– mailowo:
Gosia – gosha.yogacare@gmail.com
Paulina – lula.lubawska@gmail.com, wysyłając zgłoszenie wraz ze swoim numerem telefonu lub
– przez wiadomość na Messenger’ze wysyłając zgłoszenie wraz ze swoim numerem telefonu i e-mail’em

– gwarancją rezerwacji jest płatność zaliczki 845 zł (tytuł przelewu: Jesienna Błogość i Lekkość_imię i nazwisko)
– pozostałą kwotę 800 zł (SEB) / 900 zł (EB) / 1000 zł (R) płatna gotówką na miejscu
– dane do przelewu:
YC Małgorzata Chrzanowska
ul. Odyńca 7/2, 02-606 Warszawa
Konto nr 67 1090 1883 0000 0001 5271 8491
DOJAZD:
Dojazd autem: https://goo.gl/maps/x5HQXvgXia8LP7XQ8
Jeśli nie masz auta, napisz do nas, skontaktujemy Cię z osobami, które autem jadą.
Jeśli masz auto i możesz kogoś zabrać za koszta paliwa, daj Nam znać.

ZASADY:

– obowiązuje kolejność zgłoszeń i wpłat,
– cena zawiera nocleg, wyżywienie, 6 zajęć jogi, 2 warsztaty pogłębiające praktykę, ognisko, saunę, naszą nauczycielską opiekę także poza zajęciami i warsztatami
Cena nie zawiera:
– kosztów dojazdu,
– masaży KOBIDO/sesji Access Bars*
*Masaże KOBID/sesje Access Bars są dodatkowo płatne: 100/1h
– cena nie obejmuje ubezpieczenia
W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi ( jeśli z przyczyn losowych nie będziesz uczestniczyć w wyjeździe, a będzie osoba na Twoje miejsce, to kwota zostanie zwrócona).
– gdy nie zbierze się minimalna ilość osób (8 osób) wyjazd zostanie odwołany. W tym przypadku opłaty są zwracane w całości.
– Ilość miejsc jest ograniczona.

O PROWADZĄCYCH:

Małgorzata Chrzanowska (Gosha.YogaCare)

Jestem nauczycielką Ashtanga Vinyasa Yogi, Aerial Yogi i Yin Yogi.
Ukończyłam Akademię Teatralną na wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, ale od dziecka jestem związana ze sportem. Trenowałam akrobatykę, skoki na batucie, skoki do wody, szermierkę, woltyżerkę, taniec, jazdę konną, a od paru lat moją pasją stała się wspinaczka skałkowa i wysokogórska.
Jogę poznałam w 2016 roku w Astanga Yoga Studio w Warszawie, gdzie dwa lata później ukończyłam razem z Pauliną Kurs Nauczycielski RYT 200h Yoga Alliance, zdobywając w ten sposób międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć w stylu Vinyasa, Asthanga Yoga.
Pragnąc dalej się rozwijać zaczęła uczestniczyć w zajęciach z Aerial Jogi, Aerial Dance oraz Yin Jogi. Te formy ruchu stały się dla mnie świetną możliwością dalszego rozwoju jako nauczyciela. Dlatego też w styczniu 2019 roku ukończyłam Kurs instruktorski Aerial Jogi.
Joga daje mi wolność i spokój, pozwala poznać swoje ciało i umysł, otwiera serce na drugiego człowieka i pomaga w szukaniu równowagi w codziennym życiu.
W wolnym czasie zgłębiam tajniki origami, maluję, szydełkuję, eksperymentuję z kuchnią wegańską, robię naturalne kosmetyki, jestem w ciągłym ruchu.

Paulina Lubawska (Ciałość)

Jestem nauczycielką jogi, instruktorką automasażu mięśniowo-powięziowego oraz instruktorką oddychania metodą Butejki. Tworzę projekt CIAŁOŚĆ, który jest połączeniem pracy z ciałem i układem nerwowym poprzez: jogę, trening powięziowy, oddychanie i uważność. W mojej pracy nie skupiam się tylko na fizyczności. Prowadzę Was przez piękny taniec, w którym asany, czyli pozycje jogi, łączą się ze świadomością ciała, oddechem i emocjami. W którym czujecie, że dbanie o ciało wypływa na pozostałe elementy i odwrotnie. CIAŁOŚĆ, to całość.
Na jogowej macie jestem od 16 lat. W 2018 roku ukończyłam kurs nauczycielski ashtanga vinyasy joga RYT200 Yoga Alliance u Ewy Jaros, na którym poznałam się z Gosią
Uczestniczyłam w rocznym kursie na trenera medycznego Blackroll Therapy i jestem instruktorką automasażu mięśniowo-powięziowego Blackroll Trainer. Jestem nauczycielką aerial jogi oraz instruktorką oddychania metodą Butejki. Rozwijam się także na drodze terapii manualnych jako masażystka KOBIDO i OSHIN BIAN a od niedawna także Access Bars.
Eksploruję różne ścieżki jogi od łagodnych, statycznych po mocne i dynamiczne. Przez 7 lat praktykowałam wg metody B.K.S Iyengara, po czym całe serce oddałam ashtanga jodze i vinyasa jodze oraz rolowaniu. Poznaje także inne formy ruchu, szukając praktyki, w której ciało pozostaje w komforcie.
Po 19 latach korpopracy i doświadczaniu na sobie negatywnych skutków siedzącego trybu życia, postanowiłam podążać za pasją i zająć się pracą z ciałem w wielu wymiarach.
Moje zajęcia to połączenie łagodności ruchu powięziowego, flow vinyas, świadomego oddechu i elementów mobility.
Poza matą lubię fotografować, wspinać się, morsować, podróżować, eksplorować opuszczone i zapomniane miejsca, czytać reportaże i rysować. Idea slow life jest bliska mojemu sercu. Studiowałam psychologię społeczną.
Serdecznie Was zapraszamy.
Jeżeli pojawią się pytania, piszcie śmiało!
Do zobaczenia w magicznym Poza Schematem!

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna