Home wydarzenia jogowe “CELEBROWANIE SWOJEJ KOBIECOŚCI”- weekendowy warsztat wyjazdowy w marcu

“CELEBROWANIE SWOJEJ KOBIECOŚCI”- weekendowy warsztat wyjazdowy w marcu

Marzec to idealny miesiąc, aby rozbudzić i pozwolić swojej kobiecości rozkiwtnąć.  Stworzyłyśmy ten wyjazd od kobiet dla kobiet…

Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś tak naprawdę tylko dla siebie? Cudownie jest dbać o miłość i szacunek do własnego ciała i umysłu, przestać wymagać a zacząć wspierać. Ten wyjazd jest tylko drobnym krokiem do rozpoczęcia swojej drogi doceniania własnej wyjątkowości.

Podczas warsztatu poznasz inspiracje, kobiece rytuały i zabiegi pielęgnacyjne.  Nauczysz się jak mądrze zatroszczyć się o siebie, jak przełamać rutynę i wdrożyć nowe nawyki. Na zajęciach ruchowych odkryjesz, poczujesz i zrozumiesz swoje ciało na nowo.  Odkryjesz jego mądrość i moc wraz z uważnością wysłuchasz co mówi Twoja twarz, piersi, brzuch, biodra, miednica,pośladki, nogi, stopy. Spędzisz czas relaksując się, redukując stres i napajając wdzięcznością, że jesteś kobietą wyjątkową, niepowtarzalną i piękną…


CO NA CIEBIE CZEKA:

RUCH- Doznasz zróżnicowanych form świadomej pracy z ciałem z wykorzystaniem bezpiecznego, intuicyjnego i wprowadzającego harmonię i równowagę ruchu. Poprzez aktywność fizyczną dotrzemy do potrzeb i pragnień, które wysyła nam nasze kobiece ciało.

Automasaż powięziowy, pilates, elementy Zoga Movement, taniec, spacery, medytacja statyczna i dynamiczna

KAMERALNY KĄCIK PIĘKNOŚCI przy świecach, kojącej muzyce, aromatycznych zapachach- zadbamy o swoją cerę, skórę twarzy i dekoltu. Wykonamy automasaż twarzy przy pomocy specjalnych akcesoriów oraz przygotujemy naturalne peelingi i maseczki.  Wymienimy się swoimi sposobami na zatroszczenie się o ciało, porozmawiamy na temat różnorodności, naszych kobiecych wzorców, nurtu naturalności jak i akceptacji oznak upływającego czasu…

KONCERT relaksacyjny mis tybetańskich i kryształowych-odpowiednio dobrane, delikatne i odprężające tony dźwięków wprowadzą Cię w stan swoistego półsnu, zapewniając głębokie odprężenie, harmonizację oraz wyciszenie.

RELAKS w strefie wellness– wieczór w aromaterapeutycznej saunie.

Pyszne, zdrowe jedzenie– wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miała  siłę na realizację całego programu wyjazdu.

Bliskość natury-każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, wód, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta, pędzącej rzeczywistości…A w dodatku marzec to piękny miesiąc, kiedy z zimowego snu powoli budzi się przyroda…

Masaże i warsztat ceramiki (opcjonalnie)– bogata oferta dodatkowo płatnych masaży, które uzupełnią Twój proces relaksu. W momencie spaceru w Kadynach zachęcamy do wzięcia udziału w warsztacie arteterapii- ceramiki, która uczy uważności i zatrzymuje nas na moment. Stworzymy wyjątkowy przedmiot z motywem serca, któremu później nadamy osobisty wydźwięk…

Niezapomniana atmosfera-na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!


DLA KOGO:

Dla każdego, kto chce się zregenerować, odpocząć, zharmonizować wśród natury a przy tym zadbać o swój umysł i ciało. Możesz, ale nie musisz mieć doświadczenia w praktyce  ruchowej jaką jest pilates, wystarczy Twoja chęć oraz otwartość do świadomego dbania o lepsze samopoczucie, zdrowy tryb życia.


OSOBY PROWADZĄCE:

DSC_0704Beata Oganowska– jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia, od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych –takich jak piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności. Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates. Dzięki niemu potrafiłam poradzić sobie z napięciem, stresem i trudnościami życiowymi. To był początek odkrywania ogromnych możliwości ruchowych w moim ciele, otworzenia  energii i siły, jaka kumulowała się we mnie. Moja przygoda związana z mądrym, bezpiecznym i świadomym ruchem, cały czas trwa. Uczę się i inspiruje od wspaniałych nauczycieli z różnych metod i koncepcji ruchowych  takich jak joga, pilates, Feldenkrais, Anatomy trains, taniec. Zasięgam konsultacji u terapeutów, wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Moim pragnieniem jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i takie nauczanie, aby zarazić innych ruchem, czuciem swojego ciała, odkrywania jego mądrości jaka jest w każdym z nas.

CO DAJĄ MI WYJAZDY: Uwielbiam poznawać nowe osoby, z którymi na czas wyjazdu tworzymy wspaniałą wspólnotę.  Znika w nas zmęczenie, może osamotnienie i pojawia się dużo nowych doświadczeń pozytywnie wpływających na stan naszego umysłu i ciała. Wszyscy wzajemnie się od siebie uczymy, inspirujemy, pojawia się dużo momentów radości, wzruszeń. Jest też czas na pobycie ze sobą, na zatrzymanie, na odprężenie i na nic nierobienie.

Woman hiking in mountains, adventure and exercising. Nordic walking in sunny summer nature outdoors. Legs and sport shoes walk on grass

Ania Hapter-Pokrzywińska-pasjonatka aktywność fizycznej w jej prozdrowotnej formie. Nastawiona na rozwój i pogłębianie wiedzy w kierunku terapii dlatego ukończyła Akademię Zdrowego Kręgosłupa Open Mind i jest certyfikowanym Trenerem Terapeutą o specjalizacji ‘Kręgosłup i Senior’. Funkcjonuje w trybie szkoleń i warsztatów – Trening Mięśni Dna Miednicy, Metoda Feldenkraisa, Praca z Powięzią, Pilates w rehabilitacji , Pilates z przyborami czy Warsztaty Terapeutyczne. Miłośniczka akcesoriów sportowych- zakochana w piłkach wszelkiego rozmiaru, rollerach, obręczach i taśmach oporowych. Praktykuje Pilates Klasyczny który postrzega jako ‘bodziec dla ciała ‘ dlatego jeśli potrzebujesz WYZWANIA to jej urozmaicony i nieszablonowy trening ‘głębokiej stabilizacji’ Ci go zapewni.

CO DAJĄ MI WYJAZDY: Istotą wspólnych wyjazdów weekendowych w których uczestniczę jest przede wszystkim praktykowanie Pilatesu jako fomy pracy body& mind czyli świadomego ruchu opartego na połączeniu ciała i umysłu. Plan warsztatu jest ułożony w taki sposób aby uczestnicy najpierw rozluźnili swoje ciało przez uwolnienie napięć w postaci automasażu powięziowego następnie rozciągnęli & otworzyli dedykowany obszar, wzmocnili gorset mięśniowy i ostatecznie zadbali o elastyczność kręgosłupa. Najważniejszym elementem pracy z uczestnikiem wyjazdu jest zapewnienie mu poczucia doświadczania siebie poprzez różne formy ruchu. Energia kobieca jaka emanuje nie tylko ze wspólnej praktyki, ale też z faktu przebywania razem jest dopełnieniem wyjazdu w jego optymalnej formie. W sumie warsztaty są nie do opisania. Są do przeżycia. Po swojemu.


KIEDY:

10/11-13 marzec (od czwartku/piątku do niedzieli)


GDZIE:

Pensjonat UZDROWISKO SIEBIE BLISKO w Tolkmicku

http://www.uzdrowisko.love/


CENA:

1110 zł ( od czwartku do niedzieli)/ 810 zł (od piątku do niedzieli)

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3/4 osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

-gift pack NIESPODZIANKA-akcesorium do automasażu twarzy + inspirujące dodatki do codziennej autorefleksji,

-koncert relaksacyjny,

-jeden wieczór w strefie wellness.

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem udziału. Dane przesyłamy w momencie zapisu.


ZAPISY:

mailowo: centrum@jogapilates.pl

sms/tel: 507 154 782
lub osobiście w Centrum

*Jeśli chcesz otrzymać fakturę, poinformuj Nas o tym w momencie zapisu.

Wyjazd odbędzie się przy minimalnej ilości uczestników!

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.

Data

mar 11 - 13 2022
Expired!

Czas

15:00 - 15:00

Koszt

810,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Uzdrowisko Siebie Blisko

Lokalizacja

Uzdrowisko Siebie Blisko
ul. Kamionek Wielki 66A 82-340 Tolkmicko
Strona WWW
http://www.uzdrowisko.love
Centrum Joga i Pilates

Organizator

Centrum Joga i Pilates
Telefon
507 154 782
Email
centrum@jogapilates.pl
Strona WWW
https://jogapilates.pl/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna