Home wydarzenia jogowe Czerwcówka (Boże Ciało) z jogą i Pilatesem w Mazurskiej Stodole

Czerwcówka (Boże Ciało) z jogą i Pilatesem w Mazurskiej Stodole

Serdecznie zapraszamy na czerwcowy (Boże Ciało) weekend do zielonego mazurskiego zakątka. W planach sporo bardzo różnego, świadomego ruchu, łąka, kawa, relaks pod gwiazdami, saunowanie, ognisko i … błogość : – )
Ten wyjazd nie zaproponuje Wam harmonogramu od deski do deski. To propozycja dla wolnych duchów, nie lubiących pozycji “czas wolny” – cały czas będzie czasem wolnym;)
“Nie znam ludzi” – nie martw się. Nie musisz. Weź ze sobą kogoś superowego albo po prostu chodź i bądź 🙂
Wiemy już, że będzie rodzina  z mniejszym dzieckiem, więc zapraszamy z młodzieżą 🙂

ZAJĘCIA
Zajęcia (ok 3h dziennie) ułożone są w sekwencję stopniowego wdrażania się w pracę z ciałem – od budowania świadomości, rozciągania i skupienia na mikro ruchach, do intensywnego wysiłku we flow przy muzyce. Rozciąganie dla geeków 😉 hatha joga, pilates, jogalates.

DLA KOGO?
Wyjazd skierowany jest do osób początkujących i średniozaawansowanych: miłośników jogi i pilatesu; myślicieli chcących wydostać się ze swojejło; miłośników sportów, którzy chcieliby zbalansować swoje wyczyny otwarciem, rozciągnięciem, wyrównaniem tonusu mięśni i głębokim relaksem, korpoludków, czy młodych i starszych rodziców, którzy z chęcią wyrozciągaliby i wypocili trudy życia codziennego ; ) i każdego, kto chciałby poczuć się lepiej w swoim ciele!

LOKALIZACJA

Gościć będziemy w pięknym siedlisku, na granicy Warmii i Mazur i Podlasia. Zajęcia odbywać się będą – w zależności od pogody, preferencji grupy i łaskawości komarów – w sali warsztatowej na poddaszu, w stodole pod daszkiem, lecz przy otwartej przestrzeni, lub w plenerze.


WYŻYWIENIE

We własnym zakresie. Zazwyczaj gotujemy każdy coś swojego i jemy razem wykradając sobie z talerzy 🙂 wyżywienie nie jest więc wliczone w cenę. Ma to na celu uniknięcie zawyżenia ceny za wyjazd przez dodatkową usługę – uczestnicy mogą zdecydować w jakim własnym budżecie chcą się stołować.


DOJAZD
We własnym zakresie (dawajcie znać, na pewno można się podłączyć pod zmotoryzowanych)

TERMIN
Czwartek 8 czerwca – niedziela 11 czerwca (przyjazd w środę wieczorem, 7 czerwca, lub w czwartek rano)
Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek około godziny 11/12:00. Wyjazd w niedzielę po porannej praktyce i śniadaniu.

CENA
890 osobę (nocleg, zajęcia, sauna, ognicho) do 15 kwietnia
950 pln/osobę po 15 kwietnia
BEJBIKI: 40pln/nocleg
Osoba towarzysząca, niećwicząca – jak najbardziej zapraszamy, cena do ustalenia.
Chcesz dołączyć, ale budżet kuleje? Pisz, wymyślimy coś!

CO ZABRAĆ
Matę do jogi (mata nie powinna ślizgać się na podłodze, a Ty nie powinieneś/aś ślizgać się na niej 😉, gruby koc, jeśli masz swój pasek do jogi to też jak najbardziej!, ciepłe skarpety do relaksu

ZAPISY
Masz pytania lub chcesz zarezerwować miejsce? Koniecznie pisz na hello.maj.joys@gmail.com lub przez instagram maj,joys

O PROWADZĄCEJ
Maja. Z jogą związana jestem od ponad 15 lat. Jestem także dyplomowaną instruktorką metody Pilatesa (certyfikacja Open Mind Pilates School). W swoich zajęciach integruję różne metody pracy z ciałem. Jogilates to w moim odczuciu sztos – połączenie tego, co najlepsze w jodze, z tym co najlepsze w pilatesie. Nie uznaję „ładnych” i „brzydkich” ciał, ale za to bardzo zauważam ciała, które proszą o to, żeby o nie zadbać : – ) Kładę duży nacisk na budowanie świadomości ciała, jak najlepsze ustawienia i wzorce ruchowe, otwieranie tego co pozamykane i wzmacnianie mięśni środka. Mam też swoje asany-Buki (czyli te pozycje, których boję się najbardziej), więc empatyzuję z ograniczeniami w ciele swoich podopiecznych i wyznaję zasadę „nic na siłę”. Ukończyłam też kurs masażu i stosuję go kiedy zachodzi potrzeba 😉 Praca z ludźmi i dla ludzi inspiruje mnie i stale uczy.

Data

cze 08 - 11 2023
Expired!

Czas

09:00 - 13:00

Koszt

950,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Mazurskie Siedlisko Ekspresji
Bełcząc 8, 12-230 Biała Piska
Strona WWW
http://mazurskiesiedliskoekspresji.pl
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna