Home wydarzenia jogowe EVENT: Yoga & Your Beauty

EVENT: Yoga & Your Beauty

JOGA RELAKS + AKUPUNKTURA KOSMETOLOGICZNA

Warsztat, na którym przy klimatycznej muzyce będziesz mieć okazję spotkać się ze sobą i innymi wyjątkowymi kobietami, odnaleźć spokój w ciele i głowie dzięki praktyce jogi oraz zadbać o świeży i zdrowy wygląd skóry dzięki zabiegowi na twarz: akupunkturze kosmetologicznej.
Akupunktura wywodzi się ze starożytnej sztuki medycyny chińskiej. Łączy wiedzę i umiejętności medycyny wschodu ze współczesną wiedzą na temat twarzy jako pola terapeutycznego. Wykonując zabieg akupunktury, dzięki powiązaniu ciała z narządami oraz układami wewnętrznymi działamy na cały układ poprzez twarz. Wpływamy też na sieć meridian, kanałów energetycznych by przywrócić prawidłowy przepływ energii. Działając w obrębie nerwów twarzowych uzyskany efekt to relaksacja, regeneracja i dotlenienie całego organizmu. Pracując igłami na twarzy uwolnione zostaje również napięcie na warstwach tkanek, dzięki czemu stają się ukrwione i dożywione.
Zapraszam Was na łagodną praktykę jogi, a po sesji, Olga Szymaniak skupi się na Waszej okolicy twarzy odnajdując „BEAUTY POINTS” i przeprowadzi bezbolesny zabieg akupunktury kosmetologicznej.

KIEDY?

Sobota, 5 marca 2022, godz. 16:00-18:30

GDZIE?

Studio @eg_harmony na ul. Jaśminowej 2 w Warszawie

PLAN SPOTKANIA

16:00 – 17:15 | Łagodna praktyka jogi rozpoczęta medytacją i zakończona sesją relaksacyjną
17:15 – 18:30 | Akupunktura kosmetologiczna

KOSZT

220 zł

PROWADZĄCE

Ewelina Gawdyn

-nauczycielka jogi i świadomego oddechu, wielbicielka rytmu slow i poszukiwaczka harmonii w życiu.

Mój projekt eg_harmony powstał z myślą o ludziach, dla których ruch jest równie ważny, co rozwój osobisty. Dzielę się swoim doświadczeniem zdobytym na macie, w podróży (a odbyłam ich sporo), ale również w środowisku korporacyjnym, gdzie wiele lat zarządzałam projektami szkoleniowymi i rozwojowymi.

Praktyka ze mną łączy elementy jogi, cardio, wzmacniania i podejścia mindfulness. Jogi uczyłam się m.in. w Polsce, Francji i na Bali, poznając takie metody, jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga i Kundalini Yoga. W 2018 r. ukończyłam kurs RYT 300 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance.

Sesje jogi ze mną to nie tylko wysiłek fizyczny, ale zanurzenie w „tu i teraz.” Stąd wprowadzenie zapachu, który w zależności od sesji ma pobudzić lub utulić. Zakochana w muzyce spędzam godziny przygotowując playlisty na praktykę. Podczas praktyki mówię o emocjach, nasze ciało pełne jest emocji, historii i doświadczeń.

Wierzę, że na macie idziemy razem. W głąb, z czułością i mądrze. Swoją historią dzielę się na stronie:

https://www.instagram.com/eg_harmony/

Olga Szymaniak

-dyplomowana pielęgniarka oraz pedagog. Dodatkowo ukończyła Szkołę Niekonwencjonalnych Metod Leczenia – w tym dwa stopnie masażu oraz aromaterapię.
Od 2002 r. związana z laseroterapią leczniczą i bioestetyczną oraz złożonymi terapiami Anti Aging.
Wciąż pogłębiając swoją wiedzę, Olga ukończyła również dwa stopnie akupunktury kosmetologicznej oraz kinesiotaping oraz szkolenia z balneoterapii oraz specjalistycznych zabiegów na ciało w tym terapia Weyergansa.
Olga należy do grupy inżynierii komórkowej skąd czerpie wiedzę, którą wprowadza w naturalne terapie zabiegowe.
Od 2008 r. z sukcesem prowadzi swój gabinet Body Lab na Powiślu, skupiając się na indywidualnych terapiach zabiegowych na twarz i ciało.
REZERWACJA MIEJSCA
W celu rezerwacji miejsca, proszę o email na adres: egawdyn@gmail.com i wpłatę pełnej kwoty na numer konta podany w wiadomości zwrotnej.

Data

mar 05 2022
Expired!

Czas

16:00 - 18:30

Koszt

220,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna