Home wydarzenia jogowe Grudniowy Weekend z Jogą i Wycinkami w Termosie

Grudniowy Weekend z Jogą i Wycinkami w Termosie

Udało się! ?
Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na OSTATNIE W TYM ROKU przedświąteczne warsztaty do urokliwego Siedliska Ciszy w Kamieńczyku k. Międzylesia na Dolnym Śląsku.

Spotykamy się 17 grudnia i przez trzy dni w przytulnej atmosferze Siedliska Ciszy będziemy sobie odpuszczać – praktykować jogę, medytować i pobudzać swoją kreatywność w czasie warsztatów z tworzenia kolaży słownych. Bez presji, pośpiechu i zorientowania na cel. Świadomie, z radością, po swojemu. Z dystansem, zostawiając za sobą przedświąteczną presję, nadmiar bodźców, oczekiwań i obowiązków.

Będzie trochę jak w teledysku – piękne krajobrazy, chata w górach, kominek i gorąca herbata 🙂

Podczas zajęć jogi skupimy się na jakości ruchu, na świadomej pracy z ciałem, nie na osiągach i zakresach, co oznacza, że każdy “wsłuchuje się” we własne ciało i robi tyle, ile ono mu pozwala/ podpowiada, z szacunkiem i miłością do siebie. Na tych warsztatach to co mówi nam nasze ciało jest priorytetem, to co proponuje nauczyciel, jest tylko sugestią. Zapraszamy na każdym poziomie zaawansowania, poziom warsztatów będzie dostosowany do uczestników, w wielu pozycjach, ćwiczeniach będą do wyboru różne opcje/ warianty, będzie można “pójść dalej” lub nie. Pojawią się praktyki, które dadzą nam głęboki wgląd w siebie, a także takie, gdzie będzie możliwość wyjścia ze strefy komfortu, jednak nie za sprawą bólu rwących się mięśni ale wejścia w sytuację nową, nieznaną i niepewną. Pozwoli nam to spojrzeć na siebie jak w lustrze, zmierzyć się ze swoimi emocjami- być może starymi, kiszonymi w ciepłe od lat- i uwolnić je, aby być w pełni “tu i teraz”, gdzie odbywa się proces twórczy.

W czasie warsztatów kreatywnych będziemy bawić się nożyczkami, bezkarnie niszczyć a potem dawać drugie życie przeczytanym gazetom, losować słowa, pytać i próbować stawiać odpowiedzi, nadawać nowe sensy i przeinaczać znaczenia, kończyć po swojemu mądre zdania wielkich tego świata, nazywać i oswajać emocje. Trochę pożartujemy, trochę będziemy poważni. Wszystko ostrożnie, żeby się nie skaleczyć


PLAN WEEKENDU:

PIĄTEK:

19:00 Przywitania i ciepła kolacja
20:30 Joga do snu

SOBOTA:

8:00 Medytacja, chiński automasaż i pranayama
9:00 Ciepła owsianka/ jaglanka
11:00 Pobudzająca joga
13:00 Obiad
Czas wolny/ spacer po okolicy
16:00 Wycinkowe warsztaty cz. I
19:00 Ciepła kolacja
20:30 Joga do snu

NIEDZIELA:

8:00 Medytacja, chiński automasaż i pranayama
9:00 Ciepła owsianka/ jaglanka
10:00 Wycinkowe warsztaty cz. II
13:00 Obiad
14:00 Pożegnania i wyjazd do domów


Informacje organizacyjne:

Koszt warsztatów: 600 zł.

W cenie: 2 noclegi w Siedlisku Ciszy, obfite, wegetariańskie wyżywienie 3 razy dziennie, wszystkie zajęcia i materiały warsztatowe.

Bardzo prosimy – dajcie znać, jeśli nie macie maty do jogi.

Rezerwacja miejsc na podstawie mailowego zgłoszenia na adres wycinkiwtermosie@gmail.com i wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł na numer konta podany w wiadomości zwrotnej.

Zastrzegamy możliwość odwołania warsztatów w przypadku zgłoszenia niewystarczającej liczby osób. W takim przypadku zadatek oczywiście zwracamy.

Data

gru 17 - 19 2021
Expired!

Czas

19:00 - 14:00

Koszt

600,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Siedlisko Ciszy
Kamieńczyk 10, 57-530 Międzylesie
Strona WWW
http://siedliskociszy.pl

Organizator

Sara Nowacka
Telefon
510382732
Email
saranowacka071@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/sara.nowacka.7161
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna