Home wydarzenia jogowe Kopia HOLISTIC WELLNESS RETREAT 13-15.10 – Weekend z jogą, SPA i mindfulness

Kopia HOLISTIC WELLNESS RETREAT 13-15.10 – Weekend z jogą, SPA i mindfulness

Co Ty na to by oderwać się na chwilę od codzienności 🌆 i przenieść się w miejsce jak ze snów ☁️? Przeznaczyć jeden weekend na zatroszczenie się o swój dobrostan psychiczny i fizyczny w gronie cudownych, podobnych do Ciebie kobiet 💁‍♀️? Myślę, że każda z nas tego potrzebuje, dlatego zabieramy Was w miejsce, które spełnia WSZYSTKIE wymagania by stać się oazą spokoju, relaksu i całkowitego odprężenia – do Polnej Hill SPA 🌄. Architektura i aranżacja wnętrz sprawiają, że miejsce nie tylko cieszy oko 👁️, ale również koi zmysły 🌸 oraz sprawia, że zapominasz o całym świecie 🌍, a zgiełk rozpędzonego miasta 🏙️ w jednej chwili zmienia się w błogie ukojenie 😌. W tej niezwykłej enklawie otulą Cię bajkowe krajobrazy Parku Krajobrazowego Doliny Bobru w Obszarze Natura 2000 🌳. Polna Hill SPA położona jest w malowniczej miejscowości Wleń, zaledwie 120 km od Wrocławia 🚗.
Czekają na Ciebie 3 dni pełne relaksu 💆‍♀️, wyciszenia 🧘‍♀️ i dbania o Twój dobrostan fizyczny i duchowy ✨!
Nasz program został stworzony z myślą o kobietach, które pragną odnaleźć pełnię relaksu na bardzo wysokim poziomie 🌟.
W ciągu weekendu będziesz miała okazję czerpać korzyści z różnorodnych praktyk, takich jak pilates, joga, medytacja 🧘, techniki oddechowe czy journaling 📓.
Odkryjesz moc harmonii ciała i umysłu, odprężając się w pięknych wnętrzach hotelu 🏨 i korzystając ze świetnie wyposażonej strefy spa 💆‍♂️, która będzie dla nas na wyłączność.
W strefie SPA będziesz mogła zrelaksować się w jacuzzi 🛁 z podgrzewaną wodą oraz skorzystać z sauny suchej 🧖‍♀️ i infrared 🔥.
Po saunie będzie możliwość schłodzenia ciała w beczce do morsowania 🌊. Ta praktyka ma niezwykle dobroczynne działanie nie tylko dla ciała 💪, ale również dla umysłu 🧠.
O Twoje ciało zadbają niezwykle nowoczesne i skuteczne urządzenia, które spotkasz w prestiżowych studiach dla kobiet: vacuubieżnia i rollermasażer do drenażu limfatycznego, które mają działanie odchudzające, redukujące cellulit oraz oczyszczające organizm 🌟.
Niezapomniane wrażenia czekają również na Twoje podniebienie. Spodziewaj się zdrowych, świeżych dań przygotowanych z lokalnych produktów 🥦🍅 oraz pysznych soków 🥤, w które zaopatrzy nas marka Juice Concept 🍹.
Zapraszamy Cię do spędzenia tego magicznego weekendu w Polna Hill Spa 🌟.
Zarezerwuj czas tylko dla siebie i daj się otulić pięknem i spokojem. Odpocznij, zregeneruj się i poczuj błogość, na którą zasługujesz.
Partnerzy wyjazdu:
🚗 MINI Inchape Wrocław – zapewniamy przejazd wysokiej klasy samochodami marki MINI. Będziesz miała możliwość przetestowania auta w drodze do Polnej Hill SPA i z powrotem 🚙
🌿 Klaudyna Hebda – jako upominek otrzymasz naturalny olejek eteryczny od naszej Partnerki Klaudyny.
🍏 Juice Concept – które zapewni nam przepyszne zdrowe soki na czas całego wyjazdu.
🧘‍♀️ Artsophy, które zapewni maty do jogi podczas naszego retreatu.
Dostępne terminy wyjazdu:
📆 15-17.09
📆 13-15.10

Data

paź 13 - 15 2023
Expired!

Czas

15:00 - 13:00

Koszt

1.700,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Polna Hill SPA

Lokalizacja

Polna Hill SPA
Polna 9, 59-610 Wleń
Kategoria
Viola Godlewska

Organizator

Viola Godlewska
Telefon
451612480
Email
hello@soulsisters.pl
Strona WWW
https://soulsisters.pl
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!