Home wydarzenia jogowe Joga do radości, weekend na cudnym Roztoczu

Joga do radości, weekend na cudnym Roztoczu

Nie pamiętasz już jak to jest cieszyć się drobiazgami? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio cieszył@ś się jak dziecko? Żaden problem. My Ci przypomnimy! W czasie warsztatów zaopatrzymy Cię w narzędzia, które pomogą zbudować stan radosnego, wewnętrznego spokoju pozwalającego zachować pogodę ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach. I nie mówimy tu o fałszywym, toksycznym pozytywnym myśleniu, które sprawia, że odcinamy się od siebie i swoich przeżyć, a o autentycznym poczuciu szczęścia wynikającym z pogodzenia się ze swoim życiem i świadomego bycia w tu i teraz.
?Ponieważ wierzymy, że nasze emocje, zdrowie i myśli są ze sobą nierozłącznie powiązane, będziemy pracować we wszystkich tych obszarach. Oprócz warsztatów psychologicznych będziemy medytować, wizualizować i praktykować jogę.

?Prowadzące:
Marta Kuczewska – psycholożka i ekolożka zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Jej praca to synteza filozofii wschodu i współczesnej, zachodniej psychologii i nauki.
Aleksandra Mączewska – instruktorka jogi i technik relaksacyjnych, pasjonatka pracy z ciałem i umysłem oraz tańca flamenco. Łączy tradycyjną filozofię jogi ze współczesną wiedzą z dziedziny neurobiologii, biomechaniki oraz medycyny. Prowadzi @falowaniejogazola
?Miejsce:
Gospodarstwo Agroturystyczne w Dębinie
https://www.facebook.com/GospodarstwoDebina
Koszt: do 30.04: 950 zł, po tym terminie 1100 zł.
?Oferta obejmuje udział w zajęciach warsztatowych, medytacji, jodze, wizualizacjach, pełne wyżywienie (3 wegańskie posiłki dziennie) i zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych (możliwość korzystania z pokoju jednoosobowego za dopłatą).
?Warunkiem rezerwacji udziału w warsztacie jest zgłoszenie na adres: wschodswiadomosci@gmail.com Pod tym adresem można też zgłaszać się z dodatkowymi pytaniami.

Data

cze 17 - 20 2021
Expired!

Czas

18:00 - 13:00

Koszt

1.100,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Gospodarstwo Agroturystyczne w Dębinie
Dębina 50, 23-155 Dębina
Strona WWW
https://www.facebook.com/GospodarstwoDebina/

Organizator

Falowanie joga z Olą Mączewską
Telefon
600087176
Email
wschodswiadomosci@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/falowaniejogazola/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna