Home wydarzenia jogowe Joga i Kajaki nad Świdrem

Joga i Kajaki nad Świdrem

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny, niedaleki wypad za miasto, do bazy kajakowej w Emowie, gdzie oferujemy relaksujący program obejmujący: jogę, medytację oraz… spływ kajakowy. To połączenie harmonii i aktywności ciała, na świeżym powietrzu, w cichym i ustronnym miejscu nad Świdrem, w centrum kajakowym River Squad.
Zajęcia z jogi poprowadzi Agnieszka Dołengiewicz, od lat ucząca jogi metodą B.K.S. Iyengara, właścicielka Shakti Szkoły Jogi w Warszawie (www.shaktiszkolajogi.pl), praktykująca także medytację od 2002 r., m.in. w aszramie w Indiach. Wprowadzenie do medytacji poprowadzi Anna Nalazek, praktykująca medytację zen od ponad 10 lat.
W zajęciach jogi mogą wziąć osoby o każdym stopniu zaawansowania. Sesja potrwa ok. 1,5 godz. i będzie dostosowana do poziomu umiejętności uczestników. Praktykować będziemy na świeżym powietrzu pod namiotem (maty oraz inne pomoce potrzebne do jogi będą na miejscu, ale zachęcamy do zabrania swoich mat lub kocyka). Po zajęciach będzie czas na kawę i drugie śniadanie, które można nabyć w prowadzonym przez gospodarzy food tracku.
Drugą częścią progamu zajmie się ekipa centrum kajakowego River Squad, specjalizująca się w organizacji spływów piękną doliną rzeki Świder, pięknie wijącą się pomiędzy piaszczystymi łachami, pełną przełomów i znajdujących się na dnie głazów, która miejscami przypomina górską rzekę o wartkim, rwącym nurcie. Brzegi Świdra porastają lasy łęgowe z wierzbami, olchami i osikami, stanowiącymi znakomite schronienie dla dzikich zwierząt i ptaków.
Ze względu na walory klimatyczno-krajobrazowe okolice Świdra zostały uznane za teren rekreacyjny i uzdrowiskowy. Spływy rzeką Świder należą do emocjonujących, a mimo to najbezpieczniejszych w Polsce, dlatego są idealną propozycją dla rodzin z dziećmi.
Trasa spływu: Wola Karczewska – Emów (12km, czas 3 – 4 godziny). Trasa jest bardzo malownicza, najbardziej popularna, do pokonania tego dystansu wystarczą dobre chęci i podstawowa umiejętność pływania kajakiem. Ciekawa zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy.
Plan dnia:
10:30-12:00 joga
12:00 kawa i przekąski
12:45-13:00 przygotowanie do spływu
13:00-17:00 spływ kajakowy
17:15-17:45 medytacja kończąca wyprawę.
18:00 obiad w bazie RiverSquad.
Dojazd do River Squad nie zajmuje dużo czasu: około 40 minut samochodem, 50 minut pociągiem z dworca Warszawa Śródmieście do stacji Otwock – Świder.
Do bazy River Squad można też wygodnie dojechać rowerem ze stacji kolejowej Świder.
Adres: River Squad, ul. Mlądzka 46A, Emów. www.riversquad.pl
Cena 180,- PLN zawiera opłatę za zajęcia jogi i medytacji, spływ i organizację dnia. Dojazd na miejsce, napoje i posiłki we własnym zakresie.
Prosimy o zgłaszanie chęci wzięcia udziału w programie na adres basia@shatiszkolajogi.pl
Aby zapewnić sobie miejsce w programie, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 PLN na konto 98 1050 1025 1000 0097 1240 2297 (tytułem: joga i kajaki).

Data

lip 02 2021
Expired!

Czas

Wydarzenie całodniowe

Koszt

180,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

River Squad
ul. Mlądzka 46A, 05-462 Emów

Organizator

Shakti Szkoła Jogi
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna