Home wydarzenia jogowe Joga Mama – joga/pilates/stretching/fizjoterapia oraz warsztaty florystyczne

Joga Mama – joga/pilates/stretching/fizjoterapia oraz warsztaty florystyczne

Joga Mama to wyjazd dedykowany kobietom w ciąży oraz tym które ją planują lub już urodziły maleństwo!

Termin: 29 lipca – 1 sierpnia 2021
Miejsce: Witramowo 32

Witajcie w Domu Gościnnym Witramowo 32!
Nasz dom znajduje się na samym początku województwa warmińsko – mazurskiego – na pograniczu Mazur Południowych i Warmii. Budynek położony jest z dala od wsi, na niewielkim wzgórzu górującym nad doliną, pod lasem, na blisko 4.5 ha terenie z dostępem do prywatnego jeziora.
Naszych Gościom oferujemy 5 przestronnych, jasnych pokoi – 2 bardzo duże pokoje rodzinne, 1 pokój duży oraz 2 dwuosobowe pokoje z pięknymi widokami. Każdy z pokoi jest inny, ale to, co je łączy, to pastelowe kolory i urocze grafiki Oli Szpunar. Na parterze znajduje się serce naszego domu – wielka przestrzeń wspólna z salonem, w której serwujemy Wam królewskie śniadania, lunche i obłędne obiadokolacje. Taras z pięknym widokiem, altana i miejsce na ognisko, a także wiele zagospodarowanych zakamarków na terenie domu i na zewnątrz dają możliwość spędzania czasu w grupie lub w samotności – przy książce, lampce wina.
Dobra kuchnia to nasze oczko w głowie! Dzięki Zosi będziecie zajadać się pysznymi daniami wegetariańskimi i wysmakowanymi deserami.
Kochamy też robić przetwory, a mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z naszego przydomowego ogródka.

Szczegółowy rozkład wyjazdu:

Czwartek, 29.07
przyjazd we własnym zakresie, im wcześniej tym lepiej
(możliwość odbioru z pociągu ze stacji Nidzica oraz istnieje możliwość zorganizowania transportu z Warszawy, jeśli będzie więcej chętnych)
17:30 wspólna obiadokolacja 19:30 Relax & Joga Mama

Piątek, 30.07
8:00 śniadanie
10:00 Slow Mama – joga/pilates/stretching
13:00 obiad
Czas na relax/Fizjoterapia
18:00 kolacja
19:30 warsztaty: ruch w miednicy w ciąży i porodzie, oddech w ciąży i porodzie

Sobota, 31.07
8:00 śniadanie
10:00 Energy Mama – joga/fitness/stretching
Czas na relax/Fizjoterpia
13:30 obiad
16:00 warsztaty florystyczne
18:00 kolacja
19:30 warsztaty: relaks/medytacja w ciąży i porodzie

Niedziela, 01.08
8:00 śniadanie
10:00 Slow Mama – joga/pilates/stretching
12:00 lunch, a następnie pożegnanie & wymeldowanie

W czasie pomiędzy zajęciami planowanymi powyżej, odbędą się indywidualne zajęcia fizjoterapii dla każdej uczestniczki wg kolejności podanej pierwszego dnia wyjazdu (60 min). Nasza specjalistka będzie cały czas z nami, więc w razie większego zapotrzebowania na rozmowę/dodatkowy masaż będzie do Waszej dyspozycji przez cały wyjazd.

Grafik jest napięty, ale nie martw się, wszystko będzie w rytmie slow! 🙂
*Plan może ulec delikatnym zmianom

Poznaj nas bliżej:

Praktyka jogi
Nazywam się Agata Golenda, jestem trenerką pracującą z kobietami w ciąży i młodymi mamami, doulą i hipnodoulą, wspierającą w trakcie ciąży, porodzie i po porodzie. Jestem także promotorką karmienia piersią prowadzącą warsztaty oraz indywidualne zajęcia przygotowujące.
Po wielu latach pracy jako trenerka i doula, wiem, że ciąża, to nie tylko stan fizyczny, a czas porodu to nie tylko praca z ciałem. To też emocje: radość, euforia, pragnienia, obawy, lęki. Przygotowanie do porodu – w tym szeroko pojęta aktywność fizyczna – postrzegam jako przygotowanie zarówno fizyczne jak i mentalne. Świadoma praca już na etapie wczesnej ciąży, pozwala kobiecie przygotować się do porodu, tak by był dla niej dobrym i wzmacniającym doświadczeniem. Znając fizjologię porodu, prowadzę kobietę przez okres ciąży, tak by jak najlepiej usprawnić jej ciało: układ mięśniowy, kostny, krążeniowy i oddechowy oraz uporządkować myśli i emocje, by zaczynając poród miała poczucie siły, odwagi i wiary, że jest gotowa urodzić dziecko. Pamiętam także, że po porodzie następuje wyczerpujący okres 6 tygodni – połóg, to czas kiedy potrzebujemy czasu dla siebie, tak samo mocno jak nasze maleństwo potrzebuje nas. Połóg i czas po połogu, to okres kiedy nasze ciało potrzebuje regeneracji, a dobrze dobrana aktywność fizyczna jest na tym etapie niezbędna!
Agata jest również kreatorką i założycielką Studia Mamoiselle –miejsca pełne kobiecości, gdzie w kameralnej atmosferze odnajdziesz harmonię ciała i umysłu, po to by czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji z bycia mamą. Sprawdz mamoiselle.pl oraz stronę na facebooku i Instagramie.

Fizjoterapia
Nazywam się Marzena Bahr, jestem Osteopatą oraz magistrem fizjoterapii. Po pięciu latach pracy jako fizjoterapeutka, zaczęłam się zastanawiać co jeszcze mogłabym zrobić aby pomagać pacjentom lepiej i w szerszym zakresie. Poszukiwanie rozwiązania mojego dylematu zaprowadziły mnie w 2015 roku do Akademii Osteopatii. Rozpoczęcie kolejnych studiów okazało się trafną decyzją.
Osteopatia rozszerzyła moje spojrzenie na człowieka, uświadomiła mi jak istotne jest utrzymanie harmonii pomiędzy „somą” a „psyche”. Otworzyła mój umysł i serce, ucząc mnie empatii i pokory. Co więcej, moje osobiste doświadczenia życiowe, spowodowały, że bardzo mocno zainteresowała mnie uroginekologia , dlatego postanowiłam zgłębiać ten temat, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach. Na co dzień w gabinecie pomagam kobietom, na każdym etapie ich życia. Swoja opieką otaczam kobiety, które przygotowują się do ciąży lub już w niej są, przygotowujące się do porodu, mamy, które już przywitały na świecie swoje dzieci i borykają się z dolegliwościami w połogu, Panie, w okresie menopauzalnym oraz wszystkie te, które zmagają się z problemami natury uroginekologicznej. Moja praca to moja pasja, a niesienie pomocy innym kobietom jest dla mnie przyjemnością i daje mi poczucie satysfakcji.
Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych i żywiołowych dzieci. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, dlatego mogę powiedzieć, że bieganie to dla mnie reset, a górskie wycieczki to doładowanie życiowej energii.

Co jest zawarte w naszym pakiecie:
– 3 noclegi w pokojach z prywatną łazienką
– Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) Daj znać jeśli masz jakieś alergie.
– 6 spotkań z nauczycielką jogi, w tym sesje jogi i warsztaty
– Opieka oraz indywidualne zajęcia fizjoterapii
– Warsztaty florystyczne
– Prezent sponsorowany przez Dear Eco
– Sprzęt do treningów

Cena za uczestniczkę: 1850 zł

Zatrzymaj się, obserwuj, podziwiaj, oddychaj uważnie, przygotuj się do nowej roli. Zrelaksuj się.

Wyjazd organizowany jest przez biuro podróży Azul Travel, zarejestrowany w Rejestrze Organizatorów Turystyki, objęty jest pełnym ubezpieczeniem:
Użytkownicy imprez organizowanych przez Azul Travel ubezpieczeni są w SIGNAL IDUNA POLSKATU S.A w ramach pakietu ubezpieczeniowego Signal Iduna Travel z włac̨zeniem ryzyka turystyki kwalifikowanej oraz chorób przewlekłych. Przedmiotem tego ubezpieczenia sa ̨ : koszty leczenia podczas pobytu (KL), w tym assistance na terenie Polski, koszty ratownictwa, nastepstwa nieszczesliwych wypadków (NW). W trakcie imprezy Azul Travel jest zobowiazany pomóc Uczestnikowi w realizacji swiadczeń wynikajacych z ubezpieczenia. W dniu zawarcia umowy istnieje mozl̇iwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej.

Uczestnictwo możliwe od 12tc. Prosimy o zabranie ze sobą zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o możliwości uczestnictwa w zajęciach oraz pełnej dokumentacji przebiegu ciąży.

Rezerwacja:
W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: biuro@azultravel.pl – Magda
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 1100 PLN lub wpłacenie całości. Po wpłaceniu zaliczki, resztę kwoty należy wpłacić na 15 dni przed wyjazdem.

Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was! Piszcie do mnie! Do zobaczenia!

Data

lip 29 2021 - sie 01 2021
Expired!

Czas

15:00 - 15:00

Koszt

1850 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Witramowo 32
Witramowo 32, 11-015 Witramowo
Strona WWW
https://witramowo32.pl

Organizator

Azul Travel Yoga
Telefon
668223019
Email
mwlodarczyk18@gmail.com
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!