Home wydarzenia jogowe Joga na Podlasiu

Joga na Podlasiu

Jogini!
Tym razem zapraszamy Was w podróż na „każdą kieszeń” na Podlasie. Będzie to opcja spędzenia czasu jak zwykle blisko natury, z jogą, warsztatami wyplatania ze słomy lub garncarstwa, z możliwością zwiedzenia okolicy na rowerze, czy też z kijkami nordic walking, oraz kąpania się w Zalewie Repczyce!

Gdzie dokładnie się spotkamy?

Czeremcha – urokliwa, niewielka miejscowość położona wśród lasów w otulinie Puszczy Białowieskiej, tuż przy granicy z Białorusią. W okolicy można obejrzeć zabytkowe budynki sakralne – cerkwie, kościoły, synagogi oraz tradycyjną drewnianą wiejską zabudowę. Najbardziej znanym miejscem, wartym zobaczenia jest Święta Góra Grabarka. Amatorzy pieszych i rowerowych wycieczek mają do dyspozycji kilka tras rowerowych i nordic walking.
Miejsce słynie przede wszystkim z corocznie odbywającego się tam w lipcu Festiwalu Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza”.
W odległości 3 km znajduje się plaża nad Zalewem Repczyce, dokąd wybierzemy się na wycieczkę rowerową i będziemy zażywać kąpieli wodnych i słonecznych:-)
Tuż przy ośrodku kultury znajduje się zewnętrzna siłownia, plac zabaw oraz miejsce ogniskowe. Na miejscu jest również wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking.

Gdzie będziemy spać, jeść i praktykować?

W budynku Gminnego Ośrodka Kultury, który oferuje 4-osobowe pokoje z łazienkami. Tam też będziemy korzystać z kuchni i posiłków wegetariańskich przyrządzonych przez Anetę.

Organizatorki:

Zajęcia jogi – Ola Arndt (Jogaland Aleksandra Arndt)
Kuchnia vege slow food – Aneta Okupska-Pońc (Nomad Music Grill) Warsztaty wyplatania ze słomy/garncarstwa – Barbara Kuzub-Samosiuk (Dyrektorka Dom Kultury Czeremcha)

Data

sie 13 - 15 2021
Expired!

Czas

Wydarzenie całodniowe

Koszt

450,00 PLN

Lokalizacja

Gminny Ośrodek Kultury Czeremcha
ul. 1-go Maja 77, 17-240 Czeremcha
Strona WWW
http://www.gok.czeremcha.pl

Organizator

jogaland
Telefon
501693033
Email
Joga@jogaland.pl
Strona WWW
www.jogaland.pl

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!