Home wydarzenia jogowe Jogowo-rozwojowy SLOW WEEKEND

Jogowo-rozwojowy SLOW WEEKEND

YOGA & RUCH INTUICYJNY & MINDFULNESS & WARSZTAT ROZWOJOWY

4-dniowy program w duchu holistycznym, który pobudzi Twoje ciało, oczyści umysł i pozwoli lepiej zrozumieć siebie. Podczas wyjazdu skupimy się na ruchu, odżywianiu, oddychaniu i sposobie myślenia.

Idealne warunki do regeneracji: butikowe, inspirujące miejsce na wyłączność, kameralna grupa, a w tle wyjątkowa muzyka i zapach.

 

Podczas pobytu będzie dużo praktyki dla ciała i dla umysłu w postaci jogi z elementami ruchu intuicyjnego, medytacji oraz ćwiczeń oddechowych. Dopełnieniem programu jest twórczy warsztat Mapa Marzeń wspierający realizację celów i pragnień.

W tle, jak zawsze u mnie, wyjątkowa muzyka, zapach i przestrzeń na rozmowy.

Program przeznaczony jest dla osób, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku i w wysokim komforcie dać sobie wytchnienie duchowe i fizyczne. Na wyjazd zapraszam zarówno początkujących jak i już praktykujących. Grupa kameralna do 13 osób.

 

TERMIN:

26-29 stycznia 2023

 

MIEJSCE:

Pałac Cieleśnica, Podlasie (2,5 godz. od Warszawy)

https://www.cielesnica.com/

Pałac Cieleśnica to butikowy hotel urzekający spokojem i poczuciem prywatności, idealne połączenie wiejskiej sielanki, niewymuszonej elegancji z luksusem. Cały hotel jest do naszej dyspozycji. Na miejscu pięknie urządzona biblioteka pełna ciekawych tytułów. Prywatna sala kinowa. A w podziemiach sauna i możliwość skorzystania z masażów (masaże za dod. opłatą).

Hotel otoczony jest parkiem w stylu angielskim ze stawem, gdzie będziemy morsować (dla chętnych). Malownicze otoczenie, zakwaterowanie w bardzo komfortowych warunkach oraz błoga cisza i spokój, pozwalają uciec od codziennego zgiełku, cieszyć się bliskością natury i zregenerować zarówno ciało jak i głowę.

 

KOSZT:

Cena: 2,150 PLN/os. /pokoje 2 os. (pokoje 1 os. są dostępne z dopłatą)

Osoby powracające do mnie na warsztat, promocja -100 PLN.

Osoby z aktywnym karnetem na jogę, promocja -50 PLN.

Zawiera:

– 3 noclegi w komfortowych pokojach 1 lub 2 os. w stylu art deco

– Zdrowe posiłki wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja)

– Zróżnicowana praktyka (joga, ruch intuicyjny, relaksacja) (x 2 dziennie)

– Medytacje prowadzone, ćwiczenia mindfulness

– Warsztat rozwojowy MAPA MARZEŃ

– Sauna i morsowanie (dla chętnych)

– Muzyka i zapach, który Cię uniesie

* Masaże za dod. opłatą

REZERWACJA MIEJSCA:

W celu rezerwacji miejsca, proszę o email na adres: egawdyn@gmail.com. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 1,000 PLN na wskazany numer konta podany w mailu. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż 12 stycznia 2023.

Warunki anulacji:

Do 21 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 21 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.

Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując mnie o dokonanej zmianie.

O PROWADZĄCEJ:

Ewelina Gawdyn, nauczycielka jogi i świadomego ruchu i oddechu, wielbicielka rytmu slow i poszukiwaczka harmonii w życiu.

Mój projekt eg_harmony powstał z myślą o ludziach, dla których ruch jest równie ważny, co rozwój osobisty. Dzielę się swoim doświadczeniem zdobytym na macie (od ponad 12 lat), w podróży (a odbyłam ich sporo), ale również w środowisku korporacyjnym, gdzie wiele lat zarządzałam projektami szkoleniowymi i rozwojowymi.

Praktyka ze mną łączy elementy jogi, ruchu intuicyjnego, cardio i podejścia mindfulness. Jogi uczyłam się mi.in. w Polsce, Francji, Portugalii i na Bali, poznając takie metody, jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga i Kundalini Yoga. W 2018 r. ukończyłam kurs RYT 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance.

Sesje jogi ze mną to nie tylko wysiłek fizyczny, ale zanurzenie w „tu i teraz.” Podczas praktyki mówię o emocjach, a prowadząc medytacje, czerpiąc z narzędzi coachingu, zadaję ważne pytania. Zakochana w muzyce spędzam godziny przygotowując playlisty na praktykę. Dodatkowo towarzyszy nam zapach, który w zależności od sesji ma pobudzić lub utulić.

Wierzę, że na macie idziemy razem. W głąb, z czułością i mądrze. Swoją historią dzielę się na stronie:

https://www.instagram.com/eg_harmony/

Data

sty 26 - 29 2023
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

2.150,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/5tW1HXzam

Lokalizacja

Pałac Cieleśnica
Cieleśnica PGR 22, 21-504 Rokitno
Strona WWW
https://cielesnica.com/
Kategoria
https://fb.me/e/5tW1HXzam

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna