Home wydarzenia jogowe Jogowo-rozwojowy SLOW WEEKEND

Jogowo-rozwojowy SLOW WEEKEND

JOGOWO-ROZWOJOWY SLOW WEEKEND na MAZOWSZU
YOGA & RUCH INTUICYJNY & MINDFULNESS & WARSZTAT BEAUTY
PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE – temat przewodni: ZAUWAŻ TO, CO NADCHODZI
4-dniowy program w duchu holistycznym, który pobudzi Twoje ciało, oczyści umysł i pozwoli lepiej zrozumieć siebie
Temat przewodni tej edycji to: ZAUWAŻ TO, CO NADCHODZI. W poszukiwaniu wiosny w sercu będziemy wsłuchiwać się w swój oddech, poznawać techniki mindfulness, uczyć się swojego ciała i jego potrzeb poprzez asany jogowe oraz zadawać sercu ważne pytania podczas medytacji prowadzonych. Spotkania na macie (dwa razy dziennie) będą okazją do skupienia uwagi na doświadczaniu chwili oraz budowania relacji z ciałem.
Dodatkowo, przygotowując się do wiosny, zadbamy o naszą skórę podczas wieczoru BE BEAUTY z duńską marką kosmetyczną . Poznamy techniki naturalnej pielęgnacji i wybierzemy się na oczyszczający seans w saunie. W wolnym czasie mamy też do dyspozycji kryty basen z widokiem na las.
A w tle wyjątkowa muzyka, zapach i przestrzeń na rozmowy.
Program przeznaczony jest dla osób, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku i w wysokim komforcie dać sobie wytchnienie duchowe i fizyczne. Na wyjazd zapraszam zarówno początkujących jak i już praktykujących. Grupa kameralna do 13 osób.
TERMIN:
23-26 marca 2023

MIEJSCE:
Columna Medica (1,5 godz. od Warszawy)

Columna Medica to czterogwiazdkowy hotel ze strefą Medical SPA & Wellness w pobliżu Łodzi. Hotel położony jest w zaciszu 100-letniego lasu, a także nieopodal malowniczej rzeki Pałusznicy – dopływu rzeki Grabii. Bliskość natury oraz wytyczone ścieżki rekreacyjne pośród drzew i nad rzeką, zachęcają do aktywnego korzystania z uroków okolicy. W niepogodę strefa Medical SPA & Wellness zachęca do relaksu. Do naszej dyspozycji jest: kryty basen z systemem hydromasaży i przeciwprądem, z którego bezpośrednio można cieszyć się widokiem lasu, jacuzzi, sauna sucha i mokra oraz siłownia.

KOSZT:
Cena: 2,150 PLN/os. /pokoje 2 os. (pokoje 1 os. są dostępne z dopłatą 150 zł/noc)
Osoby powracające do mnie na warsztat, promocja -100 PLN.
Osoby z aktywnym karnetem na jogę, promocja -50 PLN.

Zawiera:
– 3 noclegi w komfortowych pokojach 1 lub 2 os.
– Zdrowe posiłki wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja)
– Zróżnicowana praktyka (joga, ruch intuicyjny, relaksacja) (x 2 dziennie)
– Medytacje prowadzone, ćwiczenia mindfulness
– Warsztat beauty
– Prezent
– Dostęp do strefy spa, w tym krytego basenu
– Muzyka i zapach, który Cię uniesie

REZERWACJA MIEJSCA:
W celu rezerwacji miejsca, proszę o email na adres: egawdyn@gmail.com. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 1,000 PLN na wskazany numer konta podany w mailu. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż 11 marca 2023.

Warunki anulacji:
Do 21 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 21 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.
Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując mnie o dokonanej zmianie.

O PROWADZĄCEJ:
Ewelina Gawdyn, nauczycielka jogi i świadomego ruchu i oddechu, wielbicielka rytmu slow i poszukiwaczka harmonii w życiu.
Mój projekt eg_harmony powstał z myślą o ludziach, dla których ruch jest równie ważny, co rozwój osobisty. Dzielę się swoim doświadczeniem zdobytym na macie (od ponad 12 lat), w podróży (a odbyłam ich sporo), ale również w środowisku korporacyjnym, gdzie wiele lat zarządzałam projektami szkoleniowymi i rozwojowymi.
Praktyka ze mną łączy elementy jogi, ruchu intuicyjnego, cardio i podejścia mindfulness. Jogi uczyłam się mi.in. w Polsce, Francji, Portugalii i na Bali, poznając takie metody, jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga i Kundalini Yoga. W 2018 r. ukończyłam kurs RYT 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance.
Sesje jogi ze mną to nie tylko wysiłek fizyczny, ale zanurzenie w „tu i teraz.” Podczas praktyki mówię o emocjach, a prowadząc medytacje, czerpiąc z narzędzi coachingu, zadaję ważne pytania. Zakochana w muzyce spędzam godziny przygotowując playlisty na praktykę. Dodatkowo towarzyszy nam zapach, który w zależności od sesji ma pobudzić lub utulić.
Wierzę, że na macie idziemy razem. W głąb, z czułością i mądrze. Swoją historią dzielę się na stronie:
https://www.instagram.com/eg_harmony/

Data

mar 23 - 26 2023
Expired!

Czas

16:00 - 12:00

Koszt

2.150,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/32NkqYj8d
Columna Medica

Lokalizacja

Columna Medica
98-100 Łask, ul. Wakacyjna 8
Kategoria

Organizator

Eg Harmony Ewelina Gawdyn
Strona WWW
https://www.facebook.com/people/Eg_harmony/100077676136155/
https://fb.me/e/32NkqYj8d

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!