Home wydarzenia jogowe JOGOWO-ROZWOJOWY SLOW WEEKEND

JOGOWO-ROZWOJOWY SLOW WEEKEND

YOGA & RUCH INTUICYJNY & MINDFULNESS & WARSZTAT KREATYWNY z MOON JWRL

PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE – temat przewodni: KREATYWNOŚĆ, MOC I RADOŚĆ

Zapraszam na weekend pełen relaksu, oddechu, jogi i regeneracji w cudownym otoczeniu lessowych wąwozów. Czas na budowanie dobrostanu i kreatywności, którą będziemy dodatkowo pobudzać tworząc własną bransoletkę z intencją podczas warsztatu rękodzieła z marką Moon Jwrl.

Wyjątkowy weekendowy program Odnowy przeznaczony jest dla osób, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku, lepiej zrozumieć siebie i w kameralnej grupie zadbać o ciało i umysł.

Tematem przewodnim tej edycji warsztatu jest KREATYWNOŚĆ, MOC I RADOŚĆ. W programie praktyka jogi z elementami ruchu intuicyjnego, po której poczujesz, jak twoja energia płynie przez ciało, a oddech się wyrównuje. Podczas medytacji prowadzonych będziemy zadawać sercu ważne pytania i wspierać budowanie wewnętrznej mocy. Techniki oddechowe i uważności (mindfulness) pomogą nam doświadczać lekkości i radości. Damy też ponieść się muzyce, która utuli lub rozbudzi w zależności od sesji. A w tle będzie wyrafinowany zapach, bo zapachy to moja kolejna miłość.

Na warsztat zapraszam zarówno początkujących, jak i już praktykujących.

Kameralna grupa, posiadłość na wyłączność, komfortowa przestrzeń na rozmowy.

TERMIN:

6-8 października 2023 (piątek-niedziela)

MIEJSCE:

Witoszyn 28

Siedlisko położone w okolicach Kazimierza Dolnego zapewniające holistyczny dobrostan. Jego wnętrza urzeczywistniają pojęcie hygge. Na uczestniczki warsztatu czeka: przestrzeń wspólna z kominkiem, przestronny taras zanurzony w zieleni, pełna światła sala warsztatowa i przytulne sypialnie 2 i 3-ososbowe, każda z prywatną łazienką. A wokół łąka koszona tylko raz do roku (dzięki czemu produkuje tyle tlenu, co las), ogród i drzewa, a tuż obok domu zaczyna się jeden z lessowych wąwozów. Przy wspólnym stole nieśpiesznie będziemy karmić ciało pyszną kuchnią wegetariańską, skomponowaną z lokalnych produktów.

Cały obiekt jest do naszej dyspozycji, na wyłączność.

KOSZT:

Cena: 1,650 PLN/os.

Zawiera:

– 2 noclegi w komfortowych pokojach 2 i 3-os.

– Zdrowe posiłki wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja)

– Zróżnicowana praktyka (joga, ruch intuicyjny, relaksacja) (x 2 dziennie)

– Medytacje prowadzone, techniki mindfulness

– Warsztat kreatywny z MOON JWLR: Twoja bransoletka z intencją

– Prywatność, kameralna grupa, posiadłość na wyłączność.

REZERWACJA MIEJSCA:

W celu rezerwacji miejsca, proszę o email na adres: egawdyn@gmail.com. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 1,000 PLN na wskazany numer konta podany w mailu. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż 15 września 2023.

Warunki anulacji:

Do 21 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 21 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.

Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując mnie o dokonanej zmianie.

O PROWADZĄCYCH:

Ewelina Gawdyn, nauczycielka jogi i świadomego oddechu, wielbicielka rytmu slow i poszukiwaczka harmonii w życiu.

Jej projekt eg.harmony powstał z myślą o ludziach, dla których ruch jest równie ważny, co rozwój osobisty. Dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym na macie (ok 15 lat), w środowisku korporacyjnym, gdzie wiele lat zarządzała projektami szkoleniowymi i rozwojowymi oraz w podróży (kocha je ogromnie, więc odbyła ich sporo).

Korzystając z narzędzi coachingu, mindfulness i jogi, uczy, jak w pełni odkryć swój potencjał prowadząc warsztaty rozwojowe, organizując wyjazdy regeneracyjne, czy prowadząc zajęcia jogi.

Ewelina pielęgnuję unikalną formę ruchu łączącą elementy jogi, pilatesu, ruchu intuicyjnego i podejścia mindfulness. Jogi uczyła się mi.in. w Polsce, Portugalii, we Francji i na Bali, poznając takie metody, jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga i Kundalini Yoga. W 2018 r. ukończyła kurs RYT 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance.

Swoje narzędzia, inspiracje i wiedzę stale uzupełnia, ale jedno się nie zmienia: serce i zaangażowanie, które wkłada we wszystko, co robi, czego dowodem jest nie tylko jej studio na warszawskim Mokotowie, ale również jej autorskie wyjazdy jogowo-rozwojowe.

Swoją historią dzieli się na stronie:

https://www.instagram.com/eg.harmony/

Monika Górecka-Moczeniat poprowadzi warsztat kreatywny „Twoja bransoletka z intencją”. Każda z uczestniczek przygotuje swoją, wyjątkową bransoletkę według własnego projektu. Do dyspozycji uczestniczek warsztatu będą najwyższej jakości srebrne i złocone półfabrykaty, kamienie naturalne, kolorowe szklane koraliki i wszystkie niezbędne narzędzia. Wspólnie przejdziemy przez proces tworzenia i stworzymy unikatowe, wyjątkowe bransoletki z intencją.

Monika od 6 lat prowadzi markę z biżuterią MOON JWLR. Kocha lato, dlatego biżuteria, którą tworzy inspirowana jest latem, słońcem i plażą. Czuje, że urodziła się nie w tym miejscu na ziemi, więc pomysł na biżuterię inspirowaną wakacjami przyszedł z tęsknoty za ciepłem i szumem fal. Chciałaby, aby jej biżuteria przywoływała wspomnienia letnich, ciepłych dni.

Wierzy, że jeśli czegoś bardzo pragniemy, marzymy o tym i każdego dnia wykonujemy nawet mały krok w stronę tego marzenia, to musi się ono spełnić. MOON jest właśnie takim marzeniem, które spełnia od 6 lat.

Swoimi projektami dzieli się na IG:

https://www.instagram.com/moon_jwlr/

Data

paź 06 - 08 2023
Expired!

Czas

15:00 - 12:00

Koszt

1.650,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/3RjHa2vMq

Lokalizacja

Witoszyn 28
Witoszyn 28, 24-120 Witoszyn, Polska

Organizator

Eg Harmony Ewelina Gawdyn
Strona WWW
https://www.facebook.com/people/Eg_harmony/100077676136155/
https://fb.me/e/3RjHa2vMq

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!