Home wydarzenia jogowe JOGOWO-ROZWOJOWY SLOW WEEKEND

JOGOWO-ROZWOJOWY SLOW WEEKEND

JOGOWO-ROZWOJOWY SLOW WEEKEND
YOGA & RUCH INTUICYJNY & MINDFULNESS & WARSZTAT BEAUTY
PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE – temat przewodni: PIELĘGNACJA CIAŁA I DUSZY
Zapraszam na weekend pełen relaksu, oddechu, jogi i regeneracji w cudownym otoczeniu warmińskich lasów. Czas na dopieszczenie ciała i duszy, kiedy natura zwalnia i przygotowuje się do zimy.
Wyjątkowy weekendowy program ODnowy przeznaczony jest dla osób, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku, lepiej zrozumieć siebie i w kameralnej grupie zadbać o ciało i umysł.
Tematem przewodnim tej edycji warsztatu jest PIELĘGNACJA CIAŁA I DUSZY. W programie praktyka jogi z elementami ruchu intuicyjnego, która pomoże Ci poczuć swoje ciało i nawiązać z nim czułą relację. Podczas medytacji prowadzonych będziemy kontaktować się ze swoim wnętrzem i zadawać sercu ważne pytania by pielęgnować relację ze sobą. Techniki oddechowe i uważności (mindfulness) pomogą nam połączyć się z naturą i ufając jej mądrości wraz z nią zwolnić. Dodatkowo dopieścimy nasze ciała testując skandynawskie marki kosmetyczne (Ecooking i Woods) podczas warsztatu beauty.
W tle będzie nas tulić lub rozbudzać muzyka i starannie wyselekcjonowany zapach.
Na warsztat zapraszam zarówno początkujących, jak i już praktykujących.
Kameralna grupa, posiadłość na wyłączność, komfortowa przestrzeń na rozmowy.
TERMIN:
24-26 listopada 2023 (piątek-niedziela)
MIEJSCE:
Learn & Rest WipsowoGospodarstwo agroturystyczne zatopione w oceanie warmińskich łąk, gdzie natura spotyka się z designem. Miejsce słynie z nietuzinkowego wystroju, fantastycznych, lokalnych posiłków podawanych przy wspólnym stole, domowej atmosfery oraz piękna otaczającej natury. Wokół rozległe łąki aż po trzy ściany mieszanych lasów upiększają każdy dzień milionem, codziennie innych barw.
Cały obiekt jest do naszej dyspozycji, na wyłączność.

KOSZT:
Cena: 1,795 PLN/os.
Zawiera:
– 2 noclegi w komfortowych pokojach 2, 3 i 4-os.
– Zdrowe posiłki wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja)
– Zróżnicowana praktyka (joga, ruch intuicyjny, relaksacja) (x 2 dziennie)
– Inspirujące medytacje prowadzone, techniki mindfulness
– Warsztat beauty i prezent kosmetyczny
– Prywatność, kameralna grupa, posiadłość na wyłączność.
REZERWACJA MIEJSCA:
W celu rezerwacji miejsca, proszę o email na adres: egawdyn@gmail.com. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 1,000 PLN n poniższy numer konta. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż 3 listopada 2023.
Eg_harmony Ewelina Gawdyn
28 1140 2004 0000 3002 8374 1543
Tytuł przelewu: Slow Weekend (24-26.22.23) – zaliczka 1 & 2
Warunki anulacji:
Do 21 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 21 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.
Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując mnie o dokonanej zmianie.
O PROWADZĄCEJ:
Ewelina Gawdyn, nauczycielka jogi i świadomego oddechu, wielbicielka rytmu slow i poszukiwaczka harmonii w życiu.
Jej projekt eg.harmony powstał z myślą o ludziach, dla których ruch jest równie ważny, co rozwój osobisty. Dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym na macie (ok 15 lat), w środowisku korporacyjnym, gdzie wiele lat zarządzała projektami szkoleniowymi i rozwojowymi oraz w podróży (kocha je ogromnie, więc odbyła ich sporo).
Korzystając z narzędzi coachingu, mindfulness i jogi, uczy, jak w pełni odkryć swój potencjał prowadząc warsztaty rozwojowe, organizując wyjazdy regeneracyjne, czy prowadząc zajęcia jogi.
Ewelina pielęgnuję unikalną formę ruchu łączącą elementy jogi, pilatesu, ruchu intuicyjnego i podejścia mindfulness. Jogi uczyła się mi.in. w Polsce, Portugalii, we Francji i na Bali, poznając takie metody, jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga i Kundalini Yoga. W 2018 r. ukończyła kurs RYT 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance.
Swoje narzędzia, inspiracje i wiedzę stale uzupełnia, ale jedno się nie zmienia: serce i zaangażowanie, które wkłada we wszystko, co robi, czego dowodem jest nie tylko jej studio na warszawskim Mokotowie, ale również jej autorskie wyjazdy jogowo-rozwojowe.
Swoją historią dzieli się na stronie:
https://www.instagram.com/eg.harmony/

Data

lis 24 - 26 2023
Expired!

Czas

16:00 - 12:00

Koszt

1.795,00 PLN

Lokalizacja

Learn & Rest Wipsowo
ul. Wipsowo 44
Strona WWW
http://wipsowo44.pl/dom-learn-rest

Organizator

Eg Harmony Ewelina Gawdyn
Strona WWW
https://www.facebook.com/people/Eg_harmony/100077676136155/
https://fb.me/e/1t2I8bxRdhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100077676136155

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna