Home wydarzenia jogowe Jogowo-rozwojowy SLOW WEEKEND nad jeziorem

Jogowo-rozwojowy SLOW WEEKEND nad jeziorem

LETNI SLOW WEEKEND NAD JEZIOREM

YOGA & RUCH INTUICYJNY & MEDYTACJA & MINDFULNESS

PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE – temat przewodni: OBFITOŚĆ WOKÓŁ I W TOBIE

Zapraszam na letni przedłużony weekend pełen relaksu, oddechu, jogi i regeneracji w cudownym otoczeniu natury, nad jeziorem Łęguty.

Wyjątkowy 4-dniowy regeneracyjny program ODnowy, przeznaczony jest dla osób, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku, lepiej zrozumieć siebie i w kameralnej grupie zadbać o ciało i umysł.

Tematem przewodnim tej edycji warsztatu jest OBFITOŚĆ. W programie praktyka jogi z elementami ruchu intuicyjnego, po której poczujesz, jak energia płynie przez twoje ciało, a oddech się wyrównuje. Podczas medytacji prowadzonych będziemy zadawać sercu ważne pytania. Techniki oddechowe i uważności (mindfulness) pomogą nam widzieć wokół i w nas samych obfitość. Damy też ponieść się muzyce, która utuli lub rozbudzi w zależności od sesji. A w tle będzie wyrafinowany zapach, bo zapachy to moja kolejna miłość.

W tle, jak zawsze u mnie wyjątkowa muzyka, zapach i przestrzeń na rozmowy.

Na warsztat zapraszam zarówno początkujących jak i już praktykujących.

Kameralna grupa, posiadłość na wyłączność, 7,5 ha powierzchni z prywatnym dostępem do jeziora.


TERMIN:

27-30 lipca 2023


MIEJSCE:

Łęgucki Młyn

Ta warmińska posiadłość leży na terenie rezerwatu „Ostoja Bobrów na rzece Pasłęka”, oferuje wspaniały design, prywatny dostęp do jeziora Łęguty oraz 7,5 ha błogiej ciszy i spokoju.

Zakwaterowanie w 2-osobowych klimatycznych pokojach, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek. Każdy z 2 osobnymi łóżkami i łazienką. Na miejscu są ręczniki i suszarka do włosów. Dodatkowo, wersja premium, jeden pokój 1-osobowy.

Cały obiekt jest do naszej dyspozycji, na wyłączność.


KOSZT:

Cena: 2,250 PLN/os. /pokoje 2-os. (opcja premium pokój 1-os. w cenie 2.850 zł)

Zawiera:

– 3 noclegi w komfortowych pokojach 2-os. (dostępny jeden pokój 1-os.)

– Zdrowe posiłki wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja)

– Zróżnicowana praktyka (joga, ruch intuicyjny, relaksacja) (x 2 dziennie)

– Medytacje prowadzone, techniki mindfulness

– Prywatność, kameralna grupa, posiadłość na wyłączność.


REZERWACJA MIEJSCA:

W celu rezerwacji miejsca, proszę o email na adres: egawdyn@gmail.com. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 1,000 PLN na wskazany numer konta podany w mailu. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż 7 lipca 2023.

Warunki anulacji:

Do 21 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 21 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.

Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując mnie o dokonanej zmianie.


O PROWADZĄCEJ:

Ewelina Gawdyn, nauczycielka jogi i świadomego oddechu, wielbicielka rytmu slow i poszukiwaczka harmonii w życiu.

Mój projekt eg_harmony powstał z myślą o ludziach, dla których ruch jest równie ważny, co rozwój osobisty. Dzielę się swoim doświadczeniem zdobytym na macie, w podróży (a odbyłam ich sporo), ale również w środowisku korporacyjnym, gdzie wiele lat zarządzałam projektami szkoleniowymi i rozwojowymi.

Praktyka ze mną łączy elementy jogi, cardio, wzmacniania i podejścia mindfulness. Jogi uczyłam się mi.in. w Polsce, Francji, Portugalii i na Bali, poznając takie metody, jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga i Kundalini Yoga. W 2018 r. ukończyłam kurs RYT 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance.

Sesje jogi ze mną to nie tylko wysiłek fizyczny, ale zanurzenie w „tu i teraz.” Stąd wprowadzenie zapachu, który w zależności od sesji ma pobudzić lub utulić. Zakochana w muzyce spędzam godziny przygotowując playlisty na praktykę. Podczas praktyki mówię o emocjach, nasze ciało pełne jest emocji, historii i doświadczeń.

Wierzę, że na macie idziemy razem. W głąb, z czułością i mądrze. Swoją historią dzielę się na stronie:

https://www.instagram.com/eg_harmony/

Data

lip 27 - 30 2023
Expired!

Czas

16:00 - 12:00

Koszt

2.250,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/1e1pvWOY6

Lokalizacja

Łęgucki Młyn
Łęgucki Młyn 1, Łęgucki Młyn 11-036
https://fb.me/e/1e1pvWOY6

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna