Home wydarzenia jogowe KOBIECOŚĆ | UWAŻNOŚĆ – joga i warsztaty masażu w Oddechowie

KOBIECOŚĆ | UWAŻNOŚĆ – joga i warsztaty masażu w Oddechowie

Daj sobie czas, który poświęcisz tylko sobie, przyjrzysz się doświadczeniu bycia kobietą, pogłębisz więź ze swoim ciałem i sercem.
Zapraszamy kobiety na wiosenny weekend z jogą i masażem.
Jeśli potrzebujesz:
?‍♀️wyrwać się z miasta i po prostu odpocząć
?‍♀️spędzić czas w kobiecym gronie
?‍♀️pobyć w atmosferze akceptacji, wsłuchiwania się w swoje ciało…
….ten wyjazd jest dla Ciebie!
W trakcie weekendu otrzymasz:
?‍♀️praktykę jogi
?‍♀️warsztat z masażem tajskim
?‍♀️sesje medytacji prowadzonej
?‍♀️wegańskie, pyszne jedzenie
*za dodatkową opłatą dostępne będzie:
?‍♀️SPA, sauny fińska i parowa, lampy kolagenowe i na podczerwień
?‍♀️rowery
?‍♀️koncert gongów
?‍♀️ognisko
?‍♀️indywidualny masaż tajski
Termin: 11-13 marca (piątek – niedziela)
Cena:
?‍♀️za pobyt
500 zł
?‍♀️za część programową
350 zł
?‍♀️Cena łącznie
850 zł
?‍♀️
Zgłoszenia i pytania:
syntetyczna.encyklopedia@gmail.com //509 141 774 (Ola)
Miejsce rezerwuje zaliczka w wys. 250 zł. Mailowo otrzymasz dane do przelewu.
?‍♀️
Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO powstał pod Warszawą, z myślą o wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju osobistego, chęci poprawienia jakości swojego życia poprzez pracę z ciałem, emocjami i umysłem. W tym celu w Oddechowie organizujemy warsztaty, szkolenia, inspirujące spotkania i wykłady, które mogą stać się nowym początkiem, zainspirować do zmiany myślenia, funkcjonowania w życiu codziennym, stałej zmiany nawyków lub być po prostu relaksującym oderwaniem od zgiełku miasta.
?‍♀️
Praktyka jogi vinyasy
Praktyka jogi będzie praktyką spotkania się ze sobą, zwrócenia się ku swojemu ciału z troską i uważnością, nie będziemy wyciskać siódmych potów tylko wpuszczać w ciało flow z oddechem, będziemy wzmacniać, relaksować, akceptować.
?‍♀️
Warsztat z elementami masażu tajskiego
Podczas warsztatu będziemy pracować w dwójkach. Każda osoba z dwójki otrzyma i wykona sesje masażu inspirowaną technikami masażu tajskiego. Będziemy pracować w ubraniu, na macie/kocu, w pozycji leżącej (na brzuchu i na plecach). Moją intencją podczas praktyki masażu tajskiego jest, poprzez towarzyszenie dotykiem, powolne wprowadzanie ciała w stan relaksu, wyciszenia szumów, myśli, uwalnianiu napięć. Podczas naszej praktyki będziesz miała czas na uważne, swobodne, czułe bycie w swoim ciele.
?‍♀️
O prowadzących:
ciało_słucham / Ola Antoniuk – praktykuję masaż tajski, kontakt improwizację i medytację w oparciu o Mindfulness Based Living Course. Jakości, których szukam w swoich praktykach ruchu i bezruchu to uważność, ciekawość, łagodność i pewność, uziemienie, lekkość i płynność. Od 11 lat jako autorka sytuacji artystycznych łączę elementy teatru, tańca, ruchu w ramach działań partycypacyjnych i edukacyjnych. Zapraszam do śledzenia mnie na Fb i Ig
https://www.facebook.com/cialoslucham
https://www.instagram.com/cialo_slucham/
joga w sercu lasu/ Anna Sadowska – praca z ciałem była dla mnie jednocześnie pracą z twórczością, z teatrem, wiele lat tańczyłam współczesny, uczyłam się akrobatyki, teatru fizycznego, moje ciało podążało za mną. Teraz ja podążam za ciałem i na odwrót, joga dała mi wewnętrzny wgląd w tą relację, na zaprzyjaźnienie się ze sobą. Na ten moment jestem nauczycielką Vinyasa jogi i pasjonuje się praktyką jin jogi. Zapraszam na mój insta profil i fb: https://www.instagram.com/jogawserculasu/
https://www.facebook.com/jogawserculasu
?‍♀️
Odpocznij z nami w kobiecym gronie!

Data

mar 11 - 13 2022
Expired!

Czas

16:00 - 14:00

Koszt

850,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Kategoria
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna