Home wydarzenia jogowe Kobiecy Joga CAMP 100 km od Warszawy

Kobiecy Joga CAMP 100 km od Warszawy

Autorski Camp Agi Jensen. Zaprasza do swojego domu na wsi. 12 edycja.

Od czwartku do niedzieli 21 wrzesień -24 wrzesień

Joga dwa razy dziennie. Więcej szczegółów na stronie www.agijensen.com lub prośba o bezpośredni kontakt z organizatorka, która na pewno najpiękniej opowie o swoim ukochanym “dziecku” yoga campie na Bindużce.

Kilka dni, z jogą (Ashtanga, Vinyasa joga flow) i oddechem, w bliskich relacjach z kobiecą energią pozwala nam wzrastać, czerpać, chłonąć, zbliżyć się do siebie, ukochać i wrócić bogatszym człowiekiem.

Kameralna grupa, zakwaterowanie w drewnianym  rodzinnym domu, przed domem zadaszona shala.

Praktykujemy jogę nie tylko w shali. Joga przenosi się na nasze wiejskie życie codzienne. Jest obecna podczas przygotowywania posiłków, gdzie chcemy dzielić się satwicznym posiłkiem, czując, że karmimy nie tylko ciało, ale też i duszę.

Wszystkie zaplanowane i niezaplanowane atrakcje na campie są jogą, gdyż joga to nie tylko asany. Pragnę, aby kobiety poczuły jedność ze sobą, przyjemność dawania i czerpania, słuchania, budzenia w sobie kreatywności, patrzenia na świat i innych z miłością. Sesje zdjęciowe i rytuały towarzyszące campowi pokazują naszą różnorodność i piękno. Akceptację, puszczenie kontroli i zaprzestanie porównywania się.

Nie ma konkretnego planu, jedyne czego możecie być pewni, to zajęć jogi prowadzonych w formie warsztatu, gdzie zarówno początkujący jak i praktykujący regularnie wzbogaci swoją praktykę, ucząc się i korzystając z mojego doświadczenia nauczycielskiego. Przez 4 dni i 3 noce jesteśmy z sobą bardzo blisko, w relacji rodzinnej. Jak siostry czerpiemy od siebie, w rytmie mantr, śmiechu i pląsów, budząc w sobie kobiecość i wewnętrzne dziecko. Dużo się dzieje, dlatego dbamy o spokój, regenerując się w sprzyjających wypoczynkowi zakamarkach ogrodu i tarasu.

Data

wrz 21 - 24 2023
Expired!

Czas

13:00 - 14:00

Koszt

2.000,00 PLN
Bindużka

Lokalizacja

Bindużka
Rzewnie
Agi Jensen

Organizator

Agi Jensen
Telefon
570 101 109
Email
sklep@agijensen.com
Strona WWW
http://www.agijensen.com
https://agijensen.com/pl/p/AGI-YOGA-CAMP-BINDUZKA-WRZESIEN-Zadatek-/1040

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna