Home wydarzenia jogowe Kobiecy weekend z jogą i masażami

Kobiecy weekend z jogą i masażami

Zapraszam na Kobiecy Weekend z jogą i masażami. Spędzimy 4 dni w przytulnych wnętrzach Lipowej Doliny niedaleko Kazimierze Dolnego.
Lipowa Dolina to miejsce, do którego wracam z Kobiecym Weekendem po raz trzeci. Pyszne jedzenie, wygodne wnętrza, przestrzeń z kominkiem i kanapami do spędzania wieczorów, duża sala do jogi oraz cisza i piękne wąwozy to tylko kilka zalet tego miejsca.
Majowy Weekend będzie czasem dbania o siebie nie tylko poprzez odpoczynek i jogę, ale również poprzez spotkanie z masażystką Lomi Lomi Nui – Anią oraz z terapeutą manualnym – Michałem, który pomaga przywrócić ciału równowagę poprzez subtelny dotyk.
Joga, którą będziemy praktykować podczas Kobiecego Weekendu to ruch połączony z oddechem, to uważność na sygnały, które daje nam ciało, to akceptacja tego, co jest. Sesje będą 2 razy dziennie: poranna na rozbudzenie i popołudniowa sesja tematyczna. Każdego wieczora spotkamy się na krótkiej relaksacji.
Podczas weekendu będziemy praktykować jogę na pięknych kauczukowych matach.
Weekend jest skierowany do wszystkich kobiet, bez względu na stopień zaawansowania w jodze. Zapraszam też panie, które nigdy nie stały na jogowej macie, a chciałyby zobaczyć czym jest joga.
Każda uczestniczka dostanie ode mnie prezent powitalny;)
Zaczynamy w czwartek 5 maja obiadem i kończymy w niedzielę o godzinie 12:00. Godzinowy plan weekendu wyślę osobom zainteresowanych – jeśli chcesz poznać więcej szczegółów napisz do mnie: luizaporowska.sklep@gmail.com.
Oferta cenowa:
pokój 1 osobowy – 1699 zł
pokój 2 osobowy – 1349 z ł od osoby
pokój 3 osobowy – 1199 z ł od osoby
Masaż Lomi Lomi Nui, sesja z Michałem – dodatkowo płatne. Dojazd we własnym zakresie. Bliżej terminu pomagam połączyć panie niezmotoryzowane z tymi, które są chętne pomóc.
Cena obejmuje:
– 3 noclegi w komfortowych wnętrzach
– pełne wyżywienie – dania bezmięsne
– prezent powitalny dla każdej uczestniczki
– trzy 45 minutowe sesje jogi porannej
– trzy 90 minutowe sesje jogi tematycznej
– trzy 30 minutowe relaksacje prowadzone
– krąg otwierający weekend
– medytacja i krąg zamykający weekend
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki 500 zł na konto bankowe, które wyślę w odpowiedzi na zgłoszenie chęci udziału.
Więcej informacji i zgłoszenia:
e-mail luizaporowska.sklep@gmail.com

Data

maj 05 - 08 2022
Expired!

Czas

15:00 - 12:00

Koszt

1.199,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Lipowa Dolina
ul. Wylągi 48, 24-120 Kazimierz Dolny
Strona WWW
https://lipowadolina.pl/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna