Home wydarzenia jogowe Kobiecy Weekend z jogą na Mazurach

Kobiecy Weekend z jogą na Mazurach

Zapraszam Cię na Kobiecy Weekend z jogą pięknym Jabłoń Lake Resort na Mazurach blisko Pisza. To miejsce jest przyjazne jodze i słynie z obłędnie pysznego jedzenia. Posiłki spożywamy w oszklonej restauracji z widokiem na jezioro, które jest 20 metrów dalej. Całość otacza Puszcza Pilska. W Jabłoni można odpocząć i wyciszyć głowę.

Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.
Kobiecy weekend z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.

Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym: 1550 zł
Cena za pokój 1 osobowy: 1850 zł

Cena obejmuje 3 noclegi, 3 śniadania, 2 obiady, 3 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), sesje jogi 2 razy dziennie i wieczorne relaksacja, ognisko, prezent dla każdej uczestniczki.

Data

mar 23 - 26 2023
Expired!

Czas

17:00 - 12:00

Koszt

1.550,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/2zNSAAjic

Lokalizacja

Jabłoń Lake Resort
Jabłoń 1, 12-200 Pisz
Strona WWW
https://jablon-resort.pl
https://fb.me/e/2zNSAAjic

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna