Home wydarzenia jogowe Kobiecy Weekend z jogą na Mazurach

Kobiecy Weekend z jogą na Mazurach

Zapraszam na cudowne 4 dni, które możesz spędzić na Mazurach – Jabłoń Lake Resort. Jest to wyjątkowe miejsce, położone tuż na jeziorem i w lesie, z dala od dźwięków miasta. Spędziłyśmy w Jabłoni majowy kobiecy weekend i było obłędnie – obłędne jedzenie podane w przepiękny sposób, prywatna plaża, czyste powietrze i przestronna sala do jogi z drewnianą podłogą i oknami wychodzącymi na piękny teren Jabłoni.
Joga na wyjeździe będzie dodatkiem do czasu wolnego. Będziemy praktykować rano przed śniadanie, potem dłuższa sesja przed kolacją i na koniec dnia półgodzinna relaksacja na wyciszenie i przygotowanie do snu. Joga dla każdego – dla tych, które praktykują od dawna, jak i dla tych, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z jogą.
Jogę będziemy praktykować w pięknej, przestronnej sali Malinówce na drewnianej podłodze. Firma Moonholi zadba o komfort praktyki i udostępni nam piękne kauczukowe maty wykonane z ekologicznych materiałów.

Każda z uczestniczek otrzyma prezent powitalny.

Będziemy mieszkać pachnących Domach Mazurskich, z których każdy ma taras z wyjściem na ogród. Wszystkie Domy Mazurskie zawierają w sobie dwa oddzielne, 2-osobowe pokoje z łazienką. W każdym pokoju znajduje się serwis kawowy: czajnik, kubki, kawa i herbata.
Jabłoń Lake Resort to cudowne miejsce położone nad Jeziorem Brzozolasek w samym centrum Puszczy Pilskiej na Mazurach.
W ogrodzie znajduje się piramida do medytacji.
Wyżywienie: Wegetariańskie, urozmaicone i bogate w wartości odżywcze posiłki bez konserwantów z wykorzystaniem produktów od zaprzyjaźnionych lokalnych dostawców. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu. Trzy posiłki dziennie. Do stałej dyspozycji – barek z ziołami i ciasteczkami.
Oferta cenowa:
pokój 1 osobowy – 1499 zł
pokój 2 osobowy – 1299 zł od osoby
Cena zawiera:
– 3 noclegi w komfortowych wnętrzach
– pełne wyżywienie – dania bezmięsne
– prezent powitalny dla każdej uczestniczki
– trzy 45 minutowe sesje jogi porannej
– trzy 90 minutowe sesje jogi tematycznej
– trzy 30 minutowe relaksacje prowadzone
– krąg otwierający weekend
– medytacja i krąg zamykający weekend
Dojazd we własnym zakresie.
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki 400 zł na konto bankowe, które wyślę w odpowiedzi na zgłoszenie chęci udziału.
zgłoszenia: email luizaporowska.sklep@gmail.com

Data

paź 28 - 31 2021
Expired!

Czas

17:00 - 17:00

Koszt

1.299,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Jabłoń Lake Resort
Jabłoń 1, 12-200 Pisz
Strona WWW
https://jablon-resort.pl
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna