Home wydarzenia jogowe Kobiecy Weekend z jogą w Gołębniku

Kobiecy Weekend z jogą w Gołębniku

Zapraszam Cię na Kobiecy Weekend z jogą w ekologicznym gospodarstwie Gołębnik, które znajduje się w pobliżu Kazimierza Dolnego.

Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.
Kobiecy weekend z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.
Cena za miejsce w pokoju 3/4 osobowym: 1350 zł
Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym: 1550 zł
Cena za pokój 1 osobowy: 1850 zł
Liczba uczestniczek – max.18
Cena obejmuje 3 noclegi, 3 śniadania, 2 obiady, 3 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), sesje jogi 2 razy dziennie i wieczorne relaksacja, prezent dla każdej uczestniczki.

Data

lut 23 - 26 2023
Expired!

Czas

16:00 - 12:00

Koszt

1.350,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/2xDtGnJ5F
Gołębnik obok Kazimierza Dolnego

Lokalizacja

Gołębnik obok Kazimierza Dolnego
Gołębnik obok Kazimierza Dolnego
Strona WWW
https://golebnikeko.pl/
https://fb.me/e/2xDtGnJ5F

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna