Home wydarzenia jogowe Kobiecy Weekend z jogą w Gołębniku

Kobiecy Weekend z jogą w Gołębniku

Zapraszam na Kobiecy Weekend z jogą w ekologicznym gospodarstwie Gołębnik, które zbudowane zostało przez panią Ewę i pana Tomka w jabłkowym i gruszkowym sadzie. Jest to miejsce położone z dala od ulicy, wypełnione ciszą i spokojem – idealne na odpoczynek od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu. Gołębnik otacza Kazimierski Park Krajobrazowy, dolina Potoku Witoszyńskiego, wszechobecne wzgórza i wąwozy. Jednocześnie w niedalekiej odległości znajdujemy atrakcje Kazimierza Dolnego (9 km) i Nałęczowa (14 km).
Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.
Kobiecy weekend z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków,
planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu
będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.
Plan dnia przewiduje sporo czasu wolnego, który każda z nas spędzi tak jak lubi. Same decydujemy, co jest dla nas najlepsze: spacer, leżak z książką, drzemka, czy wycieczka do Kazimierza.
Posiłki 3 razy dziennie przygotowane przez właścicielkę z wykorzystaniem sezonowych i lokalnych produktów. Uczta dla ciała i piękny widok dla oczu;)
Każda uczestniczka otrzyma ode mnie niepowtarzalny, wartościowy prezent.

Data

paź 05 - 08 2023
Expired!

Czas

16:00 - 12:00

Koszt

1.350,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/3HptteDGX

Lokalizacja

GOŁĘBNIK Agroturystyczne Ekologiczne Gospodarstwo
Rzeczyca 8, 24-120 Kazimierz Dolny
Strona WWW
https://golebnikeko.pl
https://fb.me/e/3HptteDGX

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna