Home wydarzenia jogowe Kobiecy Weekend z jogą w Siedlisku Sobibór

Kobiecy Weekend z jogą w Siedlisku Sobibór

Zapraszam na Kobiecy Weekend z jogą w pięknym Siedlisku Sobibór. Weekend jest dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o siebie podarowując sobie czas, odpoczynek w kameralnej grupie kobiet, które myślą podobnie. Joga będzie dodatkiem to tego pięknego czasu. Będziemy budzić się ruchem, a wieczorem przygotowywać do snu przez relaksację. Przed kolacją spotkamy się na dłuższej praktyce jogi. Sesje jogi będą przygotowane i prowadzone tak, aby każda z uczestniczek mogła wybrać coś dla siebie. Zapraszam też panie, które nigdy nie stały na jogowej macie – to będzie super okazja, żeby spróbować i sprawdzić czym jest joga.
Sesje jogi, które poprowadzę będą dostępne dla każdej pani. Dla zaawansowanych i praktykujących będzie to czas pogłębionej praktyki. Dla debiutujących, będzie to piękny początek przygody z jogą. Jogę będziemy praktykować na pięknych kauczukowych matach od Moonholi.

Każda z uczestniczek otrzyma prezent powitalny !!!

Siedlisko to przepiękne miejsce tworzone przez artystyczną duszę panią Ewę. Każde pomieszczenie ma swój niepowtarzalny klimat. A całość otacza sielski ogród z zawieszonymi lampami, które po zachodzie słońca tworzą niesamowitą atmosferę. Siedlisko znajduje się niedaleko Włodawy – blisko granicy z Białorusią i Ukrainą. Będziemy mieszkać w Dużej Stodole, która łączy ze sobą elementy nowoczesności oraz tradycji. Drewniane podłogi, sufity i meble sprawiają, że pokój daje poczucie spokoju i wygody.

Wegetariańskie, z opcją wegańską. Posiłki przygotowywane są z wykorzystaniem lokalnych produktów. Weekend rozpoczniemy obiadem w piątek, a zakończymy śniadaniem w niedzielę. W sobotę przewidziane są 3 posiłki. A do stałej dyspozycji jest ciepła woda oraz herbaty i zioła.
Oferta cenowa
pokój 2 osobowy – 1099 zł od osoby
pokój 3 osobowy – 999 zł od osoby
Cena zawiera:
– 2 noclegi w komfortowych wnętrzach
– pełne wyżywienie – dania bezmięsne
– prezent dla każdej uczestniczki
– dwie 45 minutowe sesje jogi porannej
– dwie 90 minutowe sesje jogi tematycznej
– dwie 30 minutowe relaksacje prowadzone
– krąg otwierający weekend
– medytacja i krąg zamykający weekend
Dojazd we własnym zakresie.
Plan godzinowy weekendu wysyłam w wiadomości e-mail. Jeśli jesteś zainteresowana i chcesz poznać więcej szczegółów, napisz do mnie: luizaporowska.sklep@gmail.com

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki 400 zł na konto bankowe, które wyślę w odpowiedzi na zgłoszenie chęci udziału.

Data

paź 01 - 03 2021
Expired!

Czas

15:00 - 15:00

Koszt

999,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Siedlisko Sobibór
Sobibór 30, 22-200 Włodawa
Strona WWW
https://siedliskosobibor.pl/pl/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna