Home wydarzenia jogowe MANDALA KUMPA krąg kobiet & mandala & joga

MANDALA KUMPA krąg kobiet & mandala & joga

Data, w której odbędzie się warsztat jest szczególnie ważna. Spotkamy się jeden dzień przed przesileniem letnim, inaczej Nocą Świętojańską, tzw. Nocą kupały! Co więcej, 24 czerwca będzie miała miejsce pełnia zwana truskawkową ? . Jest to idealny czas, żeby skorzystać ze wsparcia energii żywiołów natury – święto Ognia, Wody, Słońca, Księżyca, Urodzaju, Radości i Miłości. Świętowanie tego magicznego czasu poprzez praktyki, które Wam proponujemy może mieć naprawdę głęboką siłę.
☀️ Spotkamy się w dwóch kręgach po 8 osób.
I krąg – godz. 10:00 – 14:00
II krąg – godz. 15:00 – 19:00
☀️ Plan spotkania:
– krąg otwierający
– warsztat z tworzenia mandali
– praktyka jogi
– medytacja
? Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy. Zgłaszajcie się do nas przez Messengera lub drogą mailową – sentymenty.kontakt@gmail.com.
☀️ WARSZTAT:
Proces tworzenia mandali to praktyka medytacji, której aktywność ma przynieść dobry wpływ, to znaczy rozwijać wyobraźnię, polepszać koncentrację, działać relaksująco oraz pomagać w lepszym wyrażaniu siebie poprzez swoje psychofizyczne działanie.
Każda mandala jest odzwierciedleniem naszych intencji oraz praktyką tego, co czujemy w momencie jej tworzenia. Proces stwarzania czyni ją jedyną w swoim rodzaju oraz buduje szczególną więź z twórcą mandali, skupiając się na wewnętrznej harmonii ze sobą i otaczającym światem nadajemy jej terapeutyczną funkcję.
Za pomocą bardzo prostych narzędzi – bambusowych patyczków, włóczek, kordonków oraz pracy dłoni samodzielnie zapleciemy mandalę z intencją dobierając intuicyjnie kolory.
Każda z Was ukończy warsztat z gotową mandalą. Technika, którą zapleciemy dobro została mi przekazana przez Tatianę Potapową na warsztatach z tworzenia mandali według kultur prasłowiańskich. O tradycjach mandali w kulturze porozmawiamy w kręgu podczas tworzenia rękodzieła.
? Warsztat poprowadzi dla Was Izabela Baran – pochodzi ze wschodu Polski, z małego miasteczka na podkarpaciu, tuż przy granicy z Ukrainą. Swoje korzenie kultywuje odkrywając moc połączenia z życiem i ludźmi, między innymi w procesie tworzenia mandali. Współtworzy Plecione Dobro czyli personalizowane mandale na zamówienie (IG: @plecionedobro). Z wykształcenia jest aktorką i kulturoznawczynią.
☀️ JOGA MANDALA:
Praktyka jogi będzie zamykała proces wzmacniania intencji. Polegać ona będzie na budowaniu sekwencji opartej na zasadach tworzenia mandali – będziemy dodawać asany, które w rezultacie staną się pełną, okrągłą sekwencją. Służy to koncentracji, pogłębia proces medytacji i ułatwia skupienia na kolejności wykonywanych asan, oddechu, płynności i lekkości. Uwolnimy w ten sposób energię, rozluźnimy ciało i umysł, a także wzmocnimy swoje działania.
? Praktykę jogi poprowadzi dla Was Kasia Sankowska – na co dzień jest scenografką teatralną i filmową. Joga na początku była dla niej odskocznią od zawodowych zawirowań. Z czasem przerodziła się w pasjonującą przygodę, którą chce rozwijać i dzielić się nią z innymi. Kasia jest certyfikowaną nauczycielką Vinyasa Yogi. Praktyka pozwala jej poczuć wolność i pobyć chwilę ze sobą. Niezależnie od tego czym obecnie się zajmuje, czy jest w teatrze czy na wyjeździe – to obecność na macie daje jej poczucie stabilności, spokoju i równowagi w życiu.

☀️ Kwota: 100 zł (płatne na miejscu)
Obejmuje:
– krąg kobiecy
– warsztat z tworzenia mandali
– praktykę jogi i medytacji
– materiały do wykonania mandali
– zaparzone zioła, herbaty
– wsparcie na Domki Fińskie
Jeśli zależy Ci na udziale w naszym kręgu, ale zmagasz się z problemami finansowymi – napisz do mnie wiadomość, razem coś zaradzimy.
☀️ Zabierz ze sobą:
– matę / koc do praktyki jogi
– koc, bluzę i skarpetki na dłuższy relaks wśród zieleni
– kubek na zaparzone przez nas zioła

Do zobaczenia w magicznym czasie! ??‍♀️

Data

cze 20 2021
Expired!

Czas

10:00 - 19:00

Koszt

100,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Osiedle Jazdów, Warszawa
Jazdów 10/2

Organizator

SENTYMENTY
Telefon
510-090-511
Email
sentymenty.kontakt@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/sentymentyy
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!