Home wydarzenia jogowe Mexico Magico Joga&Surf

Mexico Magico Joga&Surf

Możesz być jak jeden z wielu turystów i spędzić swoje wakacje w betonowym hotelu na meksykańskim Jukatanie. Możesz jednak, tak jak ja oczekiwać od podróży czegoś więcej i poznać ten kolorowy kraj z wielu różnych perspektyw.

 

Co zobaczysz?

Pokażę Ci nowoczesne i tętniące życiem Ciudad de Mexico, zabiorę Cię w region Oaxacy gdzie będziesz napawać się urokiem kolonialnego miasteczka.
Pojedziemy nad Pacyfik, którego potęgi nie da się opisać! Poczujesz power a zarazem luz tego miejsca. Jeśli kochasz aktywne życie, pokochasz Puerto Escondido tak jak ja! Pokażę Ci, że surfing to super zabawa a jeśli jednak woda to nie Twój żywioł, nie martw się! Mam dla Ciebie zajęcia jogi. Gdy już
odpoczniesz zabiorę Cię w dalszą drogę, tym razem w góry do zielonego stanu Chiapas. Przepłyniemy przez kanion Sumidero, wdrapiemy się na wodospad Ef Chiflon i rowerami pojedziemy do wioski Chamula, gdzie wciąż mieszkają rdzenni Indianie.
Na koniec przeniesiemy się w prehistorię i ruiny Palenqe. Przejedziemy 1500km, zjemy milion różnych tacosów w prawdziwie lokalnych knajpkach i zapewniam Cię, że będziemy się dobrze bawić!

Kim jestem?

Wyprawy to mój konik. Kocham dzielić swój zachwyt nad światem i zarażać miłością do podróżowania! Jestem
spontaniczna, gdy sytuacja tego wymaga
potrafię szybko zmienić plan. Jedzenie jest również ważną częścią każdej wyprawy. Uwielbiam lokalne smaki, street foody i mało turystyczne knajpki.
Na moich wyjazdach nie można się nudzić. Z powodzeniem robię to co lubię i potrafię najlepiej- łączę ludzi, podróże, zabawę i sport.
Z największą starannością wybrałam dla Was best of the best z tego co udało mi się zobaczyć i doświadczyć w Meksyku. Uwaga! Nie jestem biurem podróży, a moje wyjazdy nie są dla każdego.

Dla kogo jest ten trip?

Dla ludzi ciekawych świata,
młodych duchem z dobrą energią,
którzy chcą eksplorować i doświadczyć
klimatu prawdziwego Meksyku!
Dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, są elastyczni i otwarci na nowe doznania ale niekoniecznie chcą podróżować sami. W końcu dla tych, którzy nie chcą jechać na urlop lecz na przygodę życia!
Grupa max 12-osób!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij maila lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły! ? Zapraszam!
Tagi: ,

Data

lis 13 - 28 2021
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

7.200,00 PLN

Więcej informacji

tel. 501 296 317

Lokalizacja

Meksyk
Ofca Studio

Organizator

Ofca Studio
Telefon
501296317
Email
magda@ofcastudio.com
Strona WWW
https://www.instagram.com/ofca_studio/
tel. 501 296 317

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna