Home wydarzenia jogowe Mów do mnie. Jestem| Warsztat dobrych relacji| Joga. Medytacja. Oddech.

Mów do mnie. Jestem| Warsztat dobrych relacji| Joga. Medytacja. Oddech.

Komunikacja to klucz do harmonii w relacji, bez względu na jej charakter. Nie ważne, czy chodzi o naszego partnera, rodzica, dziecko, przyjaciela czy szefową. Warto mówić tak, żeby nas słuchano i słuchać tak, żeby do nas mówiono. W czasie warsztatów będziemy pracować nad obecnością w relacji i zdrową komunikacją. Ćwiczenia oddechowe dodatkowo wspomogą nas w utrzymaniu spokoju i równowagi, aby odpowiadać a nie reagować, nawet w najtrudniejszych dla nas momentach.
Wyjazd polecamy parom, rodzeństwom, rodzicom z dorosłymi dziećmi i dorosłym dzieciom z rodzicami ? Ten wyjazd to też dobry pomysł dla przyjaciół i partnerów w biznesie.
Nie zabraknie jogi i medytacji, które świetnie uzupełniają budowanie poczucia harmonii w naszym codziennym życiu. Pojawią się też wizualizacje, elementy tantry i NVC.
A to wszystko wśród szumu lasu i bałtyckich fal okolic Słowińskiego Parku Narodowego.
Prowadzące:
Marta Kuczewska – psycholożka i ekolożka zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Jej praca to synteza filozofii wschodu, przekazów duchowych i mitologii całego świata oraz współczesnej psychologii i nauki.
Aleksandra Mączewska – instruktorka jogi i technik relaksacyjnych, pasjonatka pracy z ciałem i umysłem oraz tańca flamenco. Łączy tradycyjną filozofię jogi ze współczesną wiedzą z dziedziny neurobiologii, biomechaniki oraz medycyny. Więcej info na @falowaniejogazola
Miejsce:
Nad Łąkami

Nad Łąkami


Pokoje 2-os. z łazienką (możliwa dopłata do pokoju 1-os.)
Koszt:
2200 zł/os. – przy wpłacie do 25 lipca
2350 zł/os. – przy wpłacie po 25 lipca
Oferta obejmuje udział w zajęciach warsztatowych, medytacji, jodze, wizualizacjach, pełne wyżywienie (3 wegetariańskie/wegańskie posiłki dziennie) i zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych.
Warunkiem rezerwacji udziału w warsztacie jest zgłoszenie na adres: wschodswiadomosci@gmail.com i opłata zadatku w wysokości 500 zł. Pod tym adresem można też zgłaszać się z dodatkowymi pytaniami. Można też dzwonić pod: 512 336 292 lub 600 087 176
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Data

wrz 11 - 18 2021
Expired!

Czas

18:00 - 13:00

Koszt

2.200,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Nad Łąkami
ul. Azaliowa 2, 76-211 Dębina
Strona WWW
https://nad-lakami.pl

Organizator

Falowanie joga z Olą Mączewską
Telefon
600087176
Email
wschodswiadomosci@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/falowaniejogazola/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!