Home wydarzenia jogowe Początek lata z jogą i kobiecą energią w Mandali

Początek lata z jogą i kobiecą energią w Mandali

Zapraszamy Cię na niezwykły początek lata w pięknym miejscu. Naładuj swoje akumulatory kobiecą energią, ciszą gór, jogą i relaksem w przedłużony czerwcowy weekend. Ten wyjazd dedykujemy kobietom ❤
KIEDY?
Zaczynamy w czwartek 23 czerwca o godzinie 15.00 obiadem, kończymy w niedzielę 26 czerwca o 10:00 pysznym śniadaniem, żebyś miała czas spokojnie wrócić do domu.
GDZIE?
Mandala Beskidy to miejsce stworzone do relaksu i rozwoju, piękna, przestrzenna sala do jogi, taras z widokiem na góry, na którym również będziemy praktykować, jeśli tylko pogoda pozwoli. Komfortowe pokoje, pyszne wege jedzenie (daj znać, jeśli chcesz, żeby było wegańskie), niezwykłe widoki i góry, góry…
CO BĘDZIEMY ROBIĆ?
Odpoczywać i regenerować się. Praktykować jogę – w wersji przyjaznej dla początkujących, ale też pozwalającej się rozwijać, tym z Was, które już trochę praktykują:
– rano bardziej dynamicznie – Vinyasa Joga,
– w południe tematycznie koncentrując się na określonych obszarach,
– wieczorami relaksacyjnie z Yin Jogą, Jogą Nidrą i głęboko regenerującymi, uwalniającymi od napięć i stresu dźwiękami mis i gongu.
Będziemy jeść pyszne rzeczy, będziemy rozmawiać i milczeć. Eksplorować okolicę. Siedzieć w kręgu i dzielić się ważnymi rzeczami, budując się i wzmacniając wzajemnie. Będziemy czytać, spać, śmiać się i poznawać nowe osoby. Jeśli będziecie chciały nauczymy się masażu twarzy ? Albo zrobimy masaż misami ❤
Z KIM?
Maria Palus – nauczycielka jogi RYT200 Yoga Alliance, uczy Vinyasy i Yin Jogi, masuje i relaksuje misami i innymi dźwiękami, specjalistka od zadań specjalnych – joga dla zupełnie początkujących czy joga dla osób po urazach i z ograniczeniami w ruchu to moja specjalność.
Agnieszka Winkler – nauczycielka Vinyasa Jogi RYT200 Yoga Alliance i jogi dla kobiet w ciąży. Kocha podróże, uczyć się nowych rzeczy, naturalną medycynę i rozwój. Wyznaje zasadę złotego środka, łączenia pracy z ciałem z rozwojem duchowym i relaksem, dla poprawy zdrowia i komfortu psychicznego.
Poznałyśmy się ponad 4 lata temu na jogowo-medytacyjnym wyjeździe do Indii. Stworzyłyśmy od pierwszego dnia piękną kobiecą więź, a z czasem przyjaźń, wspólnie rozwijając się, nie tylko jogowo. Chcemy, aby ten wyjazd odzwierciedlał to co przyświeca naszej relacji – radość z czasu razem / z jogi /, wzajemne wsparcie, humor, ale też przestrzeń na kontakt ze sobą.
INWESTYCJA:
Pokój 4-5 osobowy (2 piętro): 1200 zł
Pokój 3-5 osobowy z balkonem / tarasem: 1300 zł
Pokój 2-osobowy (z jednym dużym łóżkiem) taras: 1400 zł (są dwa takie pokoje)
Pokój 1-osobowy (2 z dużym łóżkiem do pojedynczego wykorzystania): 1600 zł.
Wszystkie pokoje mają swoje łazienki na korytarzu (jedna z dwójek ma łazienkę osobno)
W cenie 3 wegetariańskie posiłki dziennie (w dniu przyjazdu obiad i kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie), zajęcia joga i relaks 3 razy dziennie (w dniu przyjazdu 2, w dniu wyjazdu 1).
O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń, miejsce gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 500 zł.
Jeśli zdecydujesz się do końca maja – wyjazd w promocyjnej cenie -100 zł od ceny wyjściowej.
Kontakt i zgłoszenia:
Maria Palus
maria.palus@gmail.com
tel: 604-774-446
nr konta do wpłat:
Maria Palus
40 1140 2004 0000 3902 4316 0160

Data

maj 23 2022
Expired!

Czas

15:00 - 15:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Mandala Beskidy
Targoszów 51a, Krzeszów, Poland

Organizator

Maria Palus
Telefon
+48 604 774 446
Email
mari.coma.palus@gmail
Strona WWW
https://www.facebook.com/palusmaria
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna