No products in the cart.

Home wydarzenia jogowe Powitanie lata- wyjazd z Jogą

Powitanie lata- wyjazd z Jogą

Zapraszamy serdecznie na warsztat świadomego ruchu i radosnej obecności podczas, którego wspólnie powitamy lato! Spotkamy się na pięknej Warmii by zanurzyć się w Siebie, ruch i kontakt z naturą. Ten wyjazd to wspaniała okazji na wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego i aktywny wypoczynek pośród warmińskich pól i lasów.

Będzie dużo ruchu, jogi, oddechu, medytacji, latania w hamakach do jogi, wibracji dźwięków, podróży w głąb siebie, wszechobecnej natury oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności.

Wyjazd jest skierowany przede wszystkim do osób szukających lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, zarówno dla praktykujących joginów, jak i tych, którzy będą dopiero poznawać praktykę jogi.


Gdzie?

W Pupkach, niedaleko Olsztyna, na pięknej Warmii.
Ośrodek Bezat, w którym będziemy mieszkać jest położony pośród pól, pagórków i lasów. Panuje tam cisza i skupienie. Sąsiadami są bociany, żurawie, dziki, zające i sarny. Brak innych zabudowań w okolicy daje poczucie przestrzeni i swobody, co sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu umysłu, a także zachęca do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W okolicy (od 4 do 10 km) znajdują się większe i mniejsze jeziora.
Dom jest przystosowany do goszczenia grup i posiada przestronną (100m2) salę, z drewnianą podłogą i przeszklona ścianą z widokiem na łąki i niebo. Duży taras, salon, jadalnia z kominkiem oraz sad z hamakami, a to wszystko do naszej dyspozycji.

Jedziemy kameralną grupą.

W programie warsztatu m.in. praca z ciałem – (Hatha yoga, Air Yoga, yin yoga, FRC®, pilates), czyli aktywnie, a potem słodki RELAKS, joga nidra, medytacje (różne formy także aktywne), praca z głosem i dźwiękiem (kąpiele w dźwiękach gongu, kryształowych mis), rozmowy o astrologii, naturze świata, tym co jest..


Kiedy?

11.06.2022 –15.06.2022

Jaka inwestycja?

1330 pln
Zniżka dla osób, które jadą na wyjazd z Mocą Oddechu po raz kolejny – 1220 pln

Co jest w cenie?

  • Zakwaterowanie + 3 wegańskie/wegetariańskie posiłki dziennie (śniadanie, obiad, mała kolacja + opcja, kawy, herbaty, ziół dostępnych cały dzień) + 8 x dwugodzinne sesje jogi/warsztatowe/relaksowe (medytacja, asany, pranayamy, ruch intuicyjny, joga nidra oraz inne techniki ruchowe i rozwojowe) + 3 sesje AIR YOGA.
  • Wyżywienie wegańskie/wegetariańskie, bezglutenowe/niskoglutenowe, bazujemy na organicznych, świeżych, lokalnych, sezonowych warzywach oraz odżywczych kaszach, zbożach i nasionach. Dieta ma charakter oczyszczający, sprzyjający procesom aktywowanym podczas warsztatów. Dojazd własny.

Plan wyjazdu:

Dzień pierwszy

Przyjazd między 14, a 16, relaks, zakwaterowanie i zapoznanie się z terenem
15:00 – obiad
17:30 – krąg powitalny i regeneracyjna praktyka jogi
20:00 – kolacja

Kolejne dni:

08:00 – poranna praktyka (medytacja, ruch, oddech)
10:15 – śniadanie
czas wolny (w zależności od pogody i nastrojów – wycieczki nad jeziora, spacery po lesie, ćwiczenia uważności, rozmowy, wykłady)
13:00 – AIR YOGA – joga na hamakach
14:30 – obiad
17:00 – joga regeneracyjna / joga nidra / zajęcia warsztatowe ze świadomości ciała, głosu / medytacja w wolnym ruchu / kąpiel w dźwiękach gongu
19:30 kolacja

Ostatni dzień:

09:00 – poranna praktyka jogi (medytacja, ruch, oddech)
11:30 – śniadanie
13:00 – zamknięcie warsztatów

Program wyjazdu może ulec zmianom.
Za program odpowiada @Maria Białecka Świadomość Ciało Ruch

Rezerwacja:

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ NA MOC@MOCODDECHU.PL
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 440 pln na konto:
Moc Oddechu Maria Białecka
98 1140 2004 0000 3402 5051 0215

Data

cze 11 - 15 2022
Expired!

Czas

13:00 - 13:00

Koszt

1.330,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Bezat
Pupki

Organizator

Moc Oddechu
Telefon
696060766
Email
moc@mocoddechu.pl
Strona WWW
http://mocoddechu.pl/wyjazdy/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!