Home wydarzenia jogowe RUCH I RELAKS NA PODLASIU | JOGA I GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA

RUCH I RELAKS NA PODLASIU | JOGA I GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA

Pan Kleks w niezapomnianym Poradniku Młodego Zielarza zdradził nam sekret wiecznej młodości. Nucimy więc od tylu lat “biegać, skakać, latać, pływać” i doskonale wiemy, że ruch i taniec to najlepszy wypoczynek.
Zgodnie z radosną doktryną zapraszamy do zadbania o formę całościowo: w ruchu oraz medytacji. Poszukamy balansu pomiędzy wysiłkiem i relaksem, ciałem i umysłem, a
do celu prowadzić nas będą dwie wschodnie tradycje: joga oraz gimnastyka słowiańska.
Osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z tymi ścieżkami rozwoju będą miały okazję poznać ich podstawy i założenia, a bardziej zaawansowane utrwalą i pogłębią wiedzę i umiejętności.

Dla kogo?

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich poszukujących równowagi i pragnących zadbać o piękno ciała i ducha.

Joga i gimnastyka słowiańska:

Zajęcia jogi pomyślane są zarówno dla osób początkujących, jak i regularnie praktykujących. Prowadzone będą w nurcie łagodnej vinyasy, z poszanowaniem naszych predyspozycji, stanu zdrowia i możliwości na dany moment. Ich celem jest obudzić ciało, doenergetyzować, rozruszać i wzmocnić w sposób pozbawiony agresji, wsłuchując się w jego potrzeby. Postaramy się popłynąć miękko w jogowej choreografii pełnej równowagi między siłą i łagodnością.
Gimnastyka słowiańska będzie spotkaniem kobiet w kręgu. Będziemy ćwiczyć tzw. “zestawy dnia” tradycyjnej gimnastyki, która jest bardzo łagodną, kobiecą praktyką przeznaczoną dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Kobiety znające gimnastykę będą mogły doświadczyć mocy codziennej praktyki w kobiecym kręgu, a osoby, które wcześniej nie miały okazji jej doświadczyć poczuć cud i magię jaką ze sobą niesie.

Orientacyjny plan zajęć:

Czwartek 30.06

19:00 Kolacja
20:00 Krąg powitalny i relaksacja
Piątek 01.07
8:00-9:30 Poranny oddech i joga
9:30 Śniadanie
16:00 Shinrin Yoku – kąpiel leśna
18:00 Obiadokolacja
20:00 Gimnastyka słowiańska w kręgu

Sobota 02.07

8:00-9:30 Poranny oddech i joga
9:30 Śniadanie
16:30 Joga regeneracyjna
18:00 Obiadokolacja
20:00 Gimnastyka słowiańska w kręgu

Niedziela 03.07

8:00-9:30 Poranny oddech i joga
9:30 Śniadanie
11:00 Krąg zamykający
13:00 Obiad


Prowadzące:

Marta Kuczewska:

– psycholożka i ekolożka zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Jej praca to synteza filozofii wschodu, przekazów duchowych i mitologii całego świata oraz współczesnej psychologii i nauki.

Ola Mączewska:

– absolwentka AWF w Warszawie, instruktorka jogi i technik relaksacyjnych, pasjonatka pracy z ciałem i umysłem oraz tańca. Łączy tradycyjną filozofię jogi ze współczesną wiedzą z dziedziny neurobiologii, biomechaniki oraz medycyny. Więcej info na https://www.facebook.com/falowaniejogazola/

Miejsce:

Dwór w Zabużu Hotel SPA ***
Pokoje 2-osobowe z łazienką (możliwa dopłata do pokoju 1-os.)
Dwór Zabuże znajduje się w sercu Podlasia, więc jest wygodnym miejscem wypadowym do zwiedzania znanych miejsc: Święta Góra Grabarka, Drohiczyn, zabytkowa cerkiew i winnica w Mielniku, Ziołowy Zakątek w Korycinach, stadnina koni w Janowie Podlaskim, szlak kurhanów, linia Mołotowa, jak i tych mniej rozsławionych, a równie ciekawych: Serpelice, Siemiatycze, cmentarz żydowski w Łosicach, czy sanktuarium w Leśnej Podlaskiej.
Piękne trasy rowerowe stanowiące część szlaku Green Velo zachęcają do aktywnego wypoczynku, a leniwie płynący Bug do relaksu na miejskich plażach w Drohiczynie lub dzikich skarpach, jak choćby ta nad którą stoi Dwór Zabuże.

Informacje organizacyjne:

Koszt:

1450 zł/os. – przy wpłacie do 30 maja
1600 zł/os. – przy wpłacie po 30 maja

Oferta obejmuje udział w zajęciach jogi, gimnastyki słowiańskiej, medytacji, relaksacjach, wizualizacjach, pełne wyżywienie i zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, a także korzystanie z oferty Dworu: basen, jacuzzi, sauna, kort tenisowy, mini golf, jaskinia solna, sala fitness, stół do bilarda. Za dodatkową opłatą zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz boisko do squasha, kręgielnia, kajaki, rejs statkiem po Bugu i wypożyczenie rowerów

Rezerwacja:

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł na konto Aleksandra Mączewska 34105010251000009092183897 tytuł: Zabuże
Dla uczestników naszych poprzednich warsztatów 10% zniżki!
Rezerwujcie pisząc na adres wschodswiadomosci@gmail.com lub dzwoniąc na numer 600087176 lub 512336292

Zapraszamy serdecznie!

Data

cze 30 2022 - lip 03 2022
Expired!

Czas

18:00 - 13:00

Koszt

1.450,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Dwór Zabuże Hotel Spa
Zabuże 40, 08-220 Zabuże
Strona WWW
http://zabuzedwor.pl
Kategoria

Organizator

Falowanie joga z Olą Mączewską
Telefon
600087176
Email
wschodswiadomosci@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/falowaniejogazola/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!