Home wydarzenia jogowe SUN-ART Yoga Retreat
Wakacje z jogą w Hiszpanii

SUN-ART Yoga Retreat

RECONNECT – Wellness, Yoga and pilates Retreat

Marzysz by podczas urlopu połączyć relaks z odrobiną aktywności, a dodatkowo zadbać o swój dobrostan psychiczny i fizyczny? Zapraszamy na RECONNECT – Wellness, Yoga and pilates Retreat. Podczas wyjazdu nie tylko zadbasz o swoje ciało, ale również zwiedzisz najciekawsze zakamarki wyspy (unikamy typowo turystycznych atrakcji na rzecz autentycznych, dziewiczych miejsc poza turystycznym zasięgiem). W planie naszego retreatu uwzględniłyśmy również liczne zajęcia kreatywne, które pomogą Ci połączyć się ze swoją intuicją i kobiecą energią!

Gdzie i kiedy?

Dołącz do naszego niezapomnianego Tygodnia Wellness na pięknej wyspie Gran Canaria, od 05 do 12 listopada 2023 roku.

Co przygotowałyśmy dla Ciebie?

  • Codzienne Praktyki Jogi, Pilatesu i Strechingu: niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, wprowadzimy Cię w świat jogi, pilatesu i strechingu pod przewodnictwem doświadczonej instruktorki. Poznasz różne style aktywności fizycznej, które z powodzeniem będziesz mogła kontynuować również po powrocie z naszego retreatu. Chcemy Ci pomóc zbudować zdrowe, przyjemne nawyki, które pomogą wzmocnić Twoje ciało i dodać Ci witalności.
  • Techniki Oddechowe i Medytacja: dzięki oddechowi jesteśmy w stanie regulować nasze emocje a nawet leczyć traumy i uzdrawiać się. Podczas naszego retreatu poznasz proste i skuteczne techniki oddechowe, które pomogą Ci oczyścić umysł i uspokoić system nerwowy. Z kolei dzięki prowadzonym medytacjom i praktykom mindfulness doświadczysz pełniejszej uważności i spokoju.
  • Warsztaty kreatywne: pasją do rękodzieła i sztuki spróbuje Was zarazić Ola. Odkryjesz swoją twórczą stronę podczas warsztatów z płaskorzeźby. Dając upust swojej wyobraźni możesz stworzyć unikalną canvę, która będzie idealną pamiątką z wakacji.
  • Wycieczki w Niesamowite Zakątki Wyspy: stawiamy na miejsca poza turystyczną mapą wyspy. Chcemy zabrać Was w miejsca, które dadzą pełne doświadczenie i zostaną w pamięci na długo. Naturalne baseny czy najwyższy szczyt wyspy to wycieczki, których możesz się spodziewać. Uczestniczki poprzednich edycji były zachwycone tymi doświadczeniami!
  • Luksusowe Zakwaterowanie w 4* Hotelu Mogan Princess & Beach Club: wybrałyśmy hotel, który spełnia wszelkie wymagania do pełnego relaksu! Przestronne, dwuosobowe pokoje w hotelu o wysokim standardzie. All Inclusive i świetne baseny zapewnią Ci wyjątkowy komfort podczas całego pobytu.
  • Transfer z Lotniska w Las Palmas: nie martw się logistyką – zapewniamy transfer z lotniska w Las Palmas prosto do hotelu.
  • Pomoc w Organizacji Lotów z Krakowa: wiemy, że zakup lotów nie dla każdego jest błahostką, dlatego z chęcią pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejsze połączenie, abyś mogła spokojnie skupić się na przygotowaniach do wyjazdu.
  • Dodatkowo płatne Sesje Surfingu z Instruktorem: Gran Canaria to raj dla surferów! Jeśli marzysz by łapać fale to świetne miejsce by rozpocząć swoją przygodę. Wyspa oferuje spoty zarówno bardziej zaawansowane jak i świetne do nauki surfingu. Z chęcią zorganizujemy dla Ciebie lekcje z wykwalifikowanym instruktorem.

Nie przegap szansy na niezapomniany tydzień pełen relaksu, ruchu i inspiracji! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do nas w podróży ku równowadze i witalności.

Napisz na adres mailowy: jessica@soulsisters.pl

Więcej informacji na temat wyjazdu i fotorelację z poprzednich turnusów znajdziesz w naszych social mediach: soulsisters_retreats i na stronie internetowej: www.soulsisters.pl

 

Wakacje z jogą RECONNECT - Wellness, Yoga and pilates Retreat

Wakacje z jogą Gran Canaria

Data

lis 05 - 12 2023
Expired!

Czas

Wydarzenie całodniowe

Koszt

5.300,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna