Home wydarzenia jogowe VEDIC ART + JOGA NA PODLASIU

VEDIC ART + JOGA NA PODLASIU

Jak przystało na sierpniowe upały, gorąco zapraszamy na chwilę wytchnienia, podczas której spotkasz się ze swoim prawdziwym ‘ja’, swoją duszą, która przy pomocy narzędzia jakim jest malowanie intuicyjne – Vedic Art.  

Vedic Art to twórcza metoda poszerzająca świadomość, pobudzająca kreatywność i miłość do życia. Powstała w sposób naukowy, w oparciu o empiryczne doświadczenia na przestrzeni 14 lat. Jej twórcą był Curt Kallmann, szwedzki malarz, absolwent Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie, działający na zlecenie guru Beatlesów, Maharishi Mahesh Yogi.

Dzięki Vedic Art poczujesz jak znikają wszelkie blokady i kontrola. Poczujesz, że jesteś wolną istotą, której nic nie ogranicza. Poczujesz lekkość podejmowania właściwych decyzji i spontaniczności myślenia. Rozwiniesz w pełni swój potencjał umysłowy i zaczniesz budować bardziej harmonijne relacje z ludźmi i ze światem. 

Dodatkowo zaprosimy Cię do codziennej praktyki jogi, która uzupełni pracę z  twórczą świadomością o pracę z ciałem. Łagodna poranna praktyka vinyasy przygotuje ciało i umysł do działania przez resztę dnia. Doda energii i pomoże uregulować oddech, niezbędny, aby w pełni móc wykorzystać potencjał naszego ‘ja’.

Praktyka dostosowana będzie do wszystkich poziomów zaawansowania, także dla osób rozpoczynających piękną przygodę z jogą.

Ponadto pojawią się techniki relaksacyjne, opracowane tak, by można było je samodzielnie wykorzystać w każdej dogodnej chwili, w codziennym życiu.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w kameralnej grupie do 10 osób, co zwiększa komfort pracy własnej i możliwości spokojnego wglądu w umysł i ciało. W tak niewielkiej grupie łatwiej też wypocząć, a bliskość innych osób staje się niezwykle budującym doświadczeniem.

Orientacyjny plan zajęć:

Czwartek 11.08

19:00 Kolacja

20:00 Krąg powitalny

Piątek-Niedziela 12-14.08

8:00-9:30 Poranny oddech i joga

9:30 Śniadanie

10:30 Vedic Art

14:30 Obiad

15:30 Vedic Art

19:00 Kolacja

20:30 Relaksacja

Poniedziałek 15.08

8:00-9:30 Poranny oddech i joga

9:30 Śniadanie

11:00 Vedic Art

14:00 Obiad

15:00 Zakończenie i dyplomy

Prowadzące:

Marta Kuczewska – certyfikowana nauczycielka Vedic Art, medytacji i gimnastyki słowiańskiej w tradycji białoruskiej, z wykształcenia psycholożka i ekolożka, zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Jej praca to synteza filozofii wschodu, przekazów duchowych i mitologii całego świata oraz współczesnej psychologii i nauki.

Ola Mączewska – absolwentka AWF w Warszawie, instruktorka jogi i technik relaksacyjnych, pasjonatka pracy z ciałem i umysłem oraz tańca. Łączy tradycyjną filozofię jogi ze współczesną wiedzą z dziedziny neurobiologii, biomechaniki oraz medycyny. 

Miejsce: Siedlisko u Gąski, Idźki Wykno 11

Siedlisko u Gąski to oaza spokoju w zabieganym świecie. W Siedlisku nie znajdziesz hotelowej rutyny, kolejnych przytłaczających, rozlicznych  „atrakcji” i gwaru na placu zabaw.  Za to  odnajdziesz  domową atmosferę,  ciepło kominka w chłodny czas,  swojskie jedzenie z podlaskiego stołu i długie pogaduchy na tarasie z widokiem na las. To miejsce z  Twoich marzeń: blisko natury (w domu koty, kaczki i gęsi, a za miedzą Narwiański Park Narodowy), domownicy (wysłuchamy Twoich potrzeb) i wystawa prac lokalnych wyrobów ludowych (spotkanie z pięknem). W obiekcie znajduje się ogród z miejscem na ognisko, dwa tarasy i bezpieczny duży parking.

Termin: 11-15 sierpnia

Koszt:

1850 złotych wpłata do 30 czerwca

1999 złotych wpłata po 30 czerwca

Oferta obejmuje udział w zajęciach warsztatowych, medytacji, jodze, relaksacjach, pełne wege wyżywienie i zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych. 

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł na konto Aleksandra Mączewska 34105010251000009092183897 tytuł: Podlasie

Dla uczestników naszych poprzednich warsztatów 10% zniżki!

Rezerwujcie pisząc na adres wschodswiadomosci@gmail.com lub dzwoniąc na numer 512336292 lub 600087176.

Zapraszamy serdecznie! Ola & Marta

Data

sie 11 - 15 2022
Expired!

Czas

19:00 - 16:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Siedlisko u Gąski
https://goo.gl/maps/maCbN2TiVBbXY54x8
Strona WWW
http://siedliskougaski.pl/

Organizator

Falowanie joga z Olą Mączewską
Telefon
600087176
Email
wschodswiadomosci@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/falowaniejogazola/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna