Home wydarzenia jogowe Warsztaty Dobrostanu No.2

Warsztaty Dobrostanu No.2

Warsztaty Dobrostanu No.2

 Skróciłyśmy wydarzenie i maksymalnie je skondensowałyśmy, by nie traciło na wartości. Zrobiłyśmy to na Waszą prośbę i ze względów organizacyjnych. 

Zaplanowałyśmy dla Was delikatną praktykę jogi (Moon Joga oraz Hathe z elementami Vinyasy i Yin), wzmacniającą medytację, głęboko relaksujący koncert mis i gongów tybetańskich, wegetariańskie posiłki, uzdrawiający kontakt z naturą i miłe niespodzianki. 

 

JOGA | MEDYTACJA | MINDFULNESS | MUZYKA | EMOCJE

 

Zabierzemy Cię w zupełnie magiczne miejsce, które skrywa w sobie pradawną, słowiańską energię. Damy Ci wyjątkową przestrzeń na otworzenie umysłu i serca. Nakarmimy Cię naturą i wspólnie odkryjemy naszą wewnętrzną kobiecą siłę, spokój i szczęście.

 

Zobacz stronę wydarzenia i zdjęcia

https://tiny.pl/r37tp

 


NIEZWYKŁE MIEJSCE

Dobro Krasków to przestrzeń i wolność ukryte na tysiącach hektarów w samym sercu Parku Krajobrazowego Dolina Bystrzycy. Niesamowity potencjał i energia tego miejsca sprzyjają wewnętrznemu wyciszeniu, rozwojowi oraz pracy nad ciałem i umysłem.

Kompleks pałacowo – parkowy w Kraskowie to unikalny, historyczny zespół budynków (zaprojektowany w XVIII w. przez architektów z kręgu samego Fischera von Erlach) otoczony parkiem autorstwa słynnego architekta krajobrazu Petera Josepha Lene. Jest to jednak miejsce pozbawione pałacowej wyniosłości. Jego nowa forma powstała po to, by doświadczać tu spokoju i radości oraz poczuć stare schematy i spojrzeć na rzeczy z nowej perspektywy.

Menu tutejszej wyjątkowej kuchni opiera się na certyfikowanych produktach ekologicznych pochodzących z przypałacowego gospodarstwa. Wśród niesamowitości tego miejsca, króluje prastary, piękny Dąb, który być może, był kiedyś miejscem kultu dla słowiańskich plemion.

 


WYJĄTKOWI PRZEWODNICY

Katarzyna Szymańska || Zajęcia z jogi i medytacji poprowadzi wspaniała, eteryczna kobieta – ceniona Joginka pogłębiająca swoją praktykę u źródła, w szkole Trimurti Yoga w Indiach. W swojej praktyce opiera się na elementach pięciu Żywiołów oraz energii Księżyca. Kasia wykonuje sesje Tera Mai Reiki oraz tworzy amulety z kamieni, w przepływie z odwiecznym rytmem Natury i cyklami Księżyca. Sercem joginka, duszą szamanka, pracująca z pierwotnym rytmem bębna.

Tomasz Niewiadomy || Zabierze nas w niezwykłą podróż, poprzez dźwięki instrumentów archaicznych. Antropozof, muzykoterapeuta, pedagog propagujący muzykoterapię organiczną. Jest jednym z pionierów w naszym kraju, który od 2004 roku tworzy w tym nurcie. Tomek uruchomi w nas głęboki i wielowymiarowy proces dostrojenia się do częstotliwości przyrody i płynącej z niej harmonii oraz uzdrawiających praw wszechświata. Medycyna dźwięku otworzy przed nami możliwość spotkania się ze sobą samą i dostrojenia tego, co na co dzień trudno jest w swoim życiu uchwycić. W trakcie koncertu, naszą uwagę będziemy kierować na osobistej afirmacji, ponieważ energia podąża właśnie za uwagą.

 


DLA KOGO?

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli…

01 | potrzebujesz odpocząć i podnieść swoje wibracje

Warsztaty Dobrostanu powstały właśnie po to! Wszystko sprzyja tu uzyskaniu wewnętrznej harmonii. Cudowne miejsce, inspirujące zajęcia, dobrzy ludzie i zdrowe posiłki.

02 | chcesz nawiązać wartościowe relacje

Poznasz tu wyjątkowe kobiety, które są otwarte na dobre relacje. W atmosferze bez oceniania i w pełnej akceptacji stworzymy niezwykłą kobiecą wspólnotę.

03 | lubisz jogę i medytację

Zajęcia z jogi i medytacji zostały zaplanowane tak, aby przeprowadzić Cię przez niezwykły, otwierający proces. Od wyciszenia i oczyszczenia, poprzez przebudzenie i twórczość, a kończąc na zasianiu intencji w pełni księżyca.

04 | kochasz naturę

Będziemy w środku parku krajobrazowego. Przypałacowe ogrody oraz łąki są pełne pachnących ziół, śpiewających ptaków i magicznej energii.

 


PROGRAM

 

Dzień 1

 

 9:00  –  10:00 – Przyjazd i zakwaterowanie w domu gościnnym

10:30 – 12:00 – Kobiecy Krąg w sali Lou – zapoznanie.

12:30 – 14:00 – Energetyzująca praktyka jogi – moc twórczości i realizacja marzeń

14:30 – 15:30 – Obiad Matki Ziemi

15:30 – 16:30 – Bosy spacer po łące i Magia Słów

16:30 – 18:00 – Otulająca joga na wyciszenie i oczyszczająca medytacja 

18:30 – 19:30 – Kolacja Matki Ziemi

20:00 – 21:30 – Koncert mis i gongów tybetańskich – głęboki relaks

22:00 – Ognisko dobrych wibracji – integracja i wewnętrzna pielęgnacja ognia

 

Dzień 2

 

08:30 – 09:30 – Śniadanie Matki Ziemi

10:00 – 11:30 – Moc Prastarego Dębu – uziemianie i zasianie intencji w Pełni Księżyca

            12:00 –  Koniec warsztatów i początek nowego

 

*Na miejscu będzie możliwość zakupienia ekologicznych produktów.

 

Inwestycja: teraz tylko 690 zł

W cenie udział w warsztatach, koncert, posiłki i zakwaterowanie w 2, 3 lub 4-osobowych pokojach z łazienkami.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. 

Zgłoszenia proszę kierować na maila: warsztatydobrostanu@gmail.com

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100zł.

 

Chodź, zobacz stronę wydarzenia

https://tiny.pl/r37tp

Data

sie 21 - 22 2021
Expired!

Czas

09:00 - 12:00

Koszt

690,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna