Home wydarzenia jogowe Weekend z pilatesem i jogą na Mazurach

Weekend z pilatesem i jogą na Mazurach

Serdecznie zapraszam na wrześniowy weekend do zielonego zakątka mazurskiego. W planach dużo ruchu o różnej intensywności, relaks pod gwiazdami, boskie okoliczności przyrody i … błogość : – )
Zajęcia (w sumie około 8h) ułożone są w sekwencję stopniowego wdrażania się w pracę z ciałem – od budowania świadomości, rozciągania i skupienia na mikro ruchach, do intensywnego wysiłku we flow przy muzyce.
Wyjazd skierowany jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych: miłośników jogi i pilatesu; myślicieli chcących wydostać się ze swojej głowy; miłośników sportów, którzy chcieliby zbalansować swoje wyczyny otwarciem, rozciągnięciem, wyrównaniem tonusu mięśni i głębokim relaksem, młodych i starszych rodziców, którzy z chęcią wyrozciągaliby i wypocili trudy życia codziennego ; ) i każdego, kto chciałby poczuć się lepiej w swoim ciele!
Gościć będziemy w pięknym siedlisku na granicy Warmii i Mazur i Podlasia . Zajęcia odbywać się będą – w zależności od pogody, preferencji grupy i łaskawości komarów – w sali warsztatowej na poddaszu, w stodole pod daszkiem lecz przy otwartej przestrzeni lub w plenerze – w zależności od pogody i łaskawości komarów.
Wyżywienie: we własnym/ wspólnym zakresie. Możliwość zamówienia potraw od znajomej kucharki; lub wizyta w Dworze Kaliszki.
Dojazd we własnym zakresie.
TERMIN: czwartek 2 września – niedziela 5 września
(przyjazd od 15:00, pierwsze zajęcia 18:00; wyjazd w niedzielę po porannej praktyce i obiedzie)
LOKALIZACJA: Mazurskie Siedlisko Ekspresji, Bełcząc 8, 12-230 Bełcząc
ZAJĘCIA: PILATES KLASYCZNY, JOGA inspirowana metodą Iyengara, POWER PILATES
CENA: 450/ osobę do 6 sierpnia, po 16 sierpnia 500 PLN/osobę (pilates, joga, nocleg, ognisko;)
+ wyżywienie do uzgodnienia lub we własnym zakresie (możliwość opłaty kateringu miejscowego jeśli grupa wyrazi chęć).
Chcesz dołączyć ale budżet kuleje? Pisz, wymyślimy coś ?
CO ZABRAĆ: matę do jogi (nie powinna ślizgać się na podłodze!), gruby koc (jeśli masz swój pasek do jogi to też jak najbardziej), ciepłe skarpety do relaksu ?
ZAPISY: Masz pytania lub chcesz zarezerwować miejsce? Koniecznie pisz na hello.maj.joys@gmail.com lub przez Instagram na maj.joys !

Data

wrz 02 - 05 2021
Expired!

Czas

15:00 - 15:00

Koszt

450,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Mazurskie Siedlisko Ekspresji
Bełcząc 8, 12-230 Biała Piska
Strona WWW
http://mazurskiesiedliskoekspresji.pl
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna