No products in the cart.

Home wydarzenia jogowe Wschód świadomości: joga czakralna nad Bugiem 2 terminy

Wschód świadomości: joga czakralna nad Bugiem 2 terminy

LATO to doskonały czas na odpoczynek i spotkanie z samym sobą, dlatego zapraszamy Was do Zabuża, gdzie przeplata się wiele kultur i tradycji, tak jak i w nas przeplatają się różne energie. W czasie tygodniowego pobytu nad dziką rzeką Bug dowiecie się, gdzie w Waszym ciele mieszka jaka energia i na co to przekłada się w Waszym życiu (mocne strony, ale też blokady i choroby). Dzięki połączeniu pradawnej wiedzy na temat systemu czakralnego i obecnemu stanowi wiedzy z dziedziny fizyki kwantowej będziemy mogły wspomóc Was w odnalezieniu siebie i popracować nad energetyczną równowagą całego Waszego “ja”. Każdy z siedmiu dni przeznaczymy na omówienie i pracę z jedną z siedmiu czakr, a dodatkowo będzie wspierała nas w tym dziewicza przyroda i łagodna energia Podlasia.
?Zapraszamy Was w dwóch terminach do wyboru:
10-17 lipca
21-28 sierpnia
W programie: codzienne sesje jogi czakralnej, warsztaty z psychologiem, medytacja i kąpiele leśne. W sumie 24h warsztatowe.
?Prowadzące:
Marta Kuczewska – psycholożka i ekolożka zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Jej praca to synteza filozofii wschodu, przekazów duchowych i mitologii całego świata oraz współczesnej psychologii i nauki.
Aleksandra Mączewska – instruktorka jogi i technik relaksacyjnych, pasjonatka pracy z ciałem i umysłem oraz tańca flamenco. Łączy tradycyjną filozofię jogi ze współczesną wiedzą z dziedziny neurobiologii, biomechaniki oraz medycyny. Więcej info na https://www.facebook.com/falowaniejogazola/
?Miejsce:
Dwór w Zabużu Hotel SPA ***

Strona główna


Pokoje 2-osobowe z łazienką (możliwa dopłata do pokoju 1-os.)
?Koszt:
2200 zł/os. – przy wpłacie do 20 czerwca
2350 zł/os. – przy wpłacie po 20 czerwca
Oferta obejmuje udział w zajęciach warsztatowych, medytacji, jodze, wizualizacjach, pełne wyżywienie (2 wegetariańskie posiłki dziennie) i zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, korzystanie z oferty Dworu: dwa baseny, jacuzzi, sauna, kort tenisowy, mini golf, jaskinia solna, sala fitness, stół do bilarda. Za dodatkową opłatą zabiegi na twarz i ciało oraz masaże.
?Dwór Zabuże znajduje się w sercu Podlasia, więc jest wygodnym miejscem wypadowym do zwiedzania znanych miejsc: Święta Góra Grabarka, Drohiczyn, winnica w Mielniku, Ziołowy Zakątek w Korycinach, stadnina koni w Janowie Podlaskim, szlak kurhanów, linia Mołotowa, jak i tych mniej rozsławionych, a równie ciekawych: Serpelice, Siemiatycze, cmentarz żydowski w Łosicach, czy sanktuarium w Leśnej Podlaskiej.
Warunkiem rezerwacji udziału w warsztacie jest zgłoszenie na adres: wschodswiadomosci@gmail.com i opłata zadatku w wysokości 500 zł. Pod tym adresem można też zgłaszać się z dodatkowymi pytaniami. Można też dzwonić pod: 512 336 292 lub 600 087 176
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Data

lip 10 - 17 2021
Expired!

Czas

18:00 - 12:00

Koszt

2.200,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Dwór Zabuże Hotel Spa
Zabuże 40, 08-220 Zabuże
Strona WWW
http://zabuzedwor.pl

Organizator

Falowanie joga z Olą Mączewską
Telefon
600087176
Email
wschodswiadomosci@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/falowaniejogazola/
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!