1
Home wydarzenia jogowe WYJAZD ROZWOJOWY Z JOGĄ

WYJAZD ROZWOJOWY Z JOGĄ

WYJAZD ROZWOJOWY Z JOGĄ, SLOW WEEKEND Z EG.HARMONY
ROZWÓJ OSOBISTY & YOGA & RUCH INTUICYJNY & KONIE I BASEN
PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE – temat przewodni: PEŁNIA KOBIECOŚCI
Inspirujący wyjazdowy warsztat rozwojowy, czas wyciszenia Twojego systemu nerwowego, pracy z ciałem i emocjami, rozwoju i połączenia się z kobiecą mocą. Weekend pełen relaksu, rytmu slow, jogi i regeneracji w bliskości z naturą. Czas nauki siebie, swoich mechanizmów, odkrywania wewnętrznego spokoju i swojej mocy.
Ten wyjątkowy program ODnowy przeznaczony jest dla kobiet, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku, zmagają się ze stresem, szukają spokoju i relaksu. Dla osób zainteresowanych rozwojem, pragnących lepiej poznać, zrozumieć siebie i swoje mechanizmy. Dla tych, które pragną żyć autentycznie, odczuwać w życiu więcej radości i satysfakcji, i mają odwagę po to sięgnąć.
Na wyjazd zapraszam zarówno początkujące, jak i już praktykujące jogę i medytację osoby. Nie potrzebujesz koleżanki do pokoju, bo mam szczęście do super kobiet, z jedną z nich Cię zakwateruję. Mam też opcję premium, pokoju 1-os. (za dodatkową opłatą). Wiek nie ma znaczenia, jeżdżą ze mną singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcę z niej z Tobą czerpać.

W programie warsztat rozwojowy o poczuciu własnej wartości i kobiecej mocy, zróżnicowana praktyka jogi z elementami ruchu intuicyjnego (2x dziennie), która pomoże Ci poczuć swoje ciało i nawiązać z nim czułą relację. Podczas medytacji prowadzonych będziemy kontaktować się ze swoim wnętrzem i zadawać sercu ważne pytania by poznawać siebie, decydować o swoim życiu i szanować swoje potrzeby i wybory. Techniki oddechowe, oczyszczające, uziemiające i dodające energii (reiki, yoga kundalini) oraz ćwiczenia uważności (mindfulness) pomogą uspokoić głowę i odczuć wewnętrzny spokój. Dodatkowo, byś poczuła się częścią natury,  wycieczka do stajni.

W tle będzie nas tulić lub rozbudzać muzyka i starannie wyselekcjonowany zapach.
Kameralna grupa (max 12 osób), bezpieczna przestrzeń na rozmowy i komfort.
MIEJSCE:
Stajnia Harmony Park (niecałe 1,5 godz. od Warszawy)
Pensjonat w prowansalskim stylu pośród zielonych terenów mazowieckiej wsi, a po sąsiedzku stajnia. Miejsce przyjazne naturze, ludziom i zwierzętom. Bliskość koni i lasu, basen, zdrowa, lokalna kuchnia, a wokół 20 ha terenu prywatnego dającego poczucie odizolowania od cywilizacji i połączenia z naturą.
CENA:
Cena: 2,699 PLN/os.
Oferta early bird (do 4.07): 2,549 PLN/os.

Cena zawiera:
– 3 noclegi w komfortowych pokojach 1 i 2-os. Opcja premium, pokój 1-os. 2,999 PLN.
– Zdrowe posiłki wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja)
– Zróżnicowana praktyka (joga, ruch intuicyjny, techniki relaksacyjne, uziemiające, reiki) (x 2 dziennie)
– Inspirujące medytacje prowadzone, techniki oddechowe & mindfulness wspierające Twój rozwój
– Warsztat rozwojowy
– Wycieczka do stajni
– Prywatność, kameralna grupa, spokój, cisza.
REZERWACJA MIEJSCA:
W celu rezerwacji miejsca, proszę o email na adres: egawdyn@gmail.com. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 1,000 PLN na poniższy numer konta. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż 11 lipca 2024.
Szczegóły konta bankowego:
Eg_harmony Ewelina Gawdyn
28 1140 2004 0000 3002 8374 1543
Warunki anulacji:
Do 21 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 21 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.
Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując mnie o dokonanej zmianie.
O PROWADZĄCEJ:
Ewelina Gawdyn, wellbeing ekspert, mentorka kobiet, nauczycielka jogi, propagatorka świadomego i autentycznego życia w harmonii.
Życie Eweliny, jak dotąd, to wersja 1.0 i środowisko korporacyjne, gdzie zarządzała projektami szkoleniowymi i rozwojowymi, prowadziła “Women Initiative” wspierając kobiety w odkrywaniu swojego potencjału.
W wersji 2.0 wsłuchując się w mądrość swojego ciała i serca, podążając za silną potrzebą autentyczności i wolności oraz w poszukiwaniu harmonii w życiu stworzyła projekt eg.harmony, i tym samym nową wersję siebie, tuż przed 40 urodzinami. Dziś towarzyszy kobietom w drodze do siebie, po wewnętrzną wolność, siłę i zdrowie.
Ewelina na warszawskim Mokotowie stworzyła butikową przestrzeń jogi & rozwoju. Joga i podróże są łącznikiem między jej życiem 1.0 i 2.0. W 2018 r. ukończyła na Bali kurs nauczycielski jogi RYT 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Ewelina pielęgnuje unikalną formę ruchu łączącą elementy jogi, ruchu intuicyjnego terapii ciała i podejścia mindfulness. Jogi uczyła się mi.in. w Polsce, Portugalii, we Francji i na Bali, poznając takie metody, jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga i Kundalini Yoga. Przestrzeń eg.harmony wypełniona jest starannie wyselekcjonowanym zapachem i muzyką, która dotyka. To miejsce spotkań, gdzie buduje społeczność, w ramach której kobiety troszczą się o swoje zdrowie, harmonię w życiu i kształtują świadomość brania życia w swoje ręce.
Swoją historią dzieli się na stronie:
https://www.instagram.com/eg.harmony/

Data

sie 01 - 04 2024

Czas

15:30 - 12:00

Koszt

2.699,00 PLN

Lokalizacja

Harmony Park
Kondrajec 68, 09-110
Strona WWW
https://stajniaharmonypark.pl/pensjonat-dla-ludzi/
Kategoria

Organizator

Eg Harmony Ewelina Gawdyn
Strona WWW
https://www.facebook.com/people/Eg_harmony/100077676136155/
https://www.facebook.com/share/eaR6JMq5zocfHZbk/

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!