Home wydarzenia jogowe Wyjazd wdzięczności w Bieszczady

Wyjazd wdzięczności w Bieszczady

Z wdzięcznością w sercu zapraszam Was na wspólny pobyt w malowniczych Bieszczadach. Pojedziemy w góry razem drugi raz ? Tym razem na jesień, która w Bieszczadach jest pełna magii i kolorów ?????
Będziemy razem mogli odetchnąć od codzienności i napełnić nasze serca wdzięcznością. Ten wyjazd łączy moje dwie miłości jogę i góry, dlatego podczas wyjazdu nie zabraknie praktyki jogi, medytacji, jak również lekkiego trekkingu po górach ???
Jest to czas głębokich doświadczeń, obcowania z samym sobą, ale również czas otwierania się na drugiego człowieka.

? DLA KOGO:
– – – – – – – – – – – – – –
Zapraszamy każdego, kto chce odpocząć od codzienności w sercu Bieszczad. Będziemy podczas pobytu budzić w sercach wdzięczność za to czego możemy doświadczać. Na wyjazd zapraszamy każdego miłośnika gór i pieszych wycieczek. Będziemy podczas wyjazdu chodzić po górach, nie zapomnijcie o odpowiednim obuwiu, plecaku i kurtce przeciwdeszczowej, można też zabrać termos na herbatę? ( prowiant zapewnia organizator)
Jest to również wyjazd dla osób, które chcą spróbować łagodnej praktyki jogi z pogłębiona relaksacją. Prosimy o zabranie własnej maty do jogi. Matę można również pożyczyć u organizatora. Zapraszamy również osoby, które nie praktykowały jogi wcześniej, a chcą jej spróbować w tak pięknych okolicznościach przyrody ?
Podczas wyjazdu będziemy mieć okazję oddać się błogim masażom i kąpieli w dźwiękach.

? GDZIE:
– – – – – – – – – – – – – –
Carpatia Bieszczadzki Gościniec
Smerek 71 | 38 – 607 CISNA

? INWESTYCJA:
– – – – – – – – – – – – – –
Cena wyjazdu: 1250 zł
Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500 zł. Prosimy o wpłatę zaliczki nie później niż 5 dni od zgłoszenia chęci wyjazdu. W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt.
Dopłata pozostałej kwoty 750 zł do 12 września. Nr konta do wpłat przysyłamy w wiadomościach priv po rezerwacji miejsca.

Ilość miejsc – 18 osób

KWOTA OBEJMUJE:
– – – – – – – – – – – – – –
▪️czterodniowy pobyt (nocleg i wyżywienie) od czwartku ( godz. 17:00) do niedzieli ( godz.11:00)
▪️sesje jogi, medytacji ( sesja poranna i popołudniowa lub wieczorna ) – zajęcia poprowadzi Marta Iwanek
▪️ relaksujące masaże i koncerty mis i gongów tybetańskich
▪️zorganizowany trekking w Bieszczadach, w planach mamy dwa wyjścia w góry, w ramach ceny zapewniamy prowiant na wyjście w góry
▪️…. i medytacje, relaksacje, błogość ☺️

Podczas naszego pobytu można dodatkowo skorzystać ze strefy spa ( opcja dodatkowo płatna – 30 zł za 60 minut )
• wanna z hydromasażem (jacuzzi),
• sauna fińska (sauna sucha),
• sauna rzymska (łaźnia parowa),
• natrysk „wrażeń” z aromaterapią i koloroterapią.
• grota solna

? HARMONOGRAM:
– – – – – – – – – – – – – –
Plan warsztatów zostanie zamieszczony w jednym z wpisów w ramach wydarzenia.

?ZAPISY:
– – – – – – – – – – – – – –
☎️ Marta Iwanek tel. 501001451
? Messenger: Mantra Joga – Marta Iwanek
? Mail: mantrajoga.martaiwanek@gmail.com

Ilość miejsc – 18 osób
Proszę o zgłoszenia do 30 czerwca 2021 ?

? O MNIE
– – – – – – – – – – – – – –
?Marta Iwanek | nauczycielka jogi | Jako uczeń i nauczyciel odkryłam, że Joga jest formą samoopieki, troski o zdrowie, dobre samopoczucie i radość. Cieszę się, że mogę uczyć tej troski moich uczniów podczas praktyki na macie. Zapraszam Ciebie do wspólnej przygody z jogą, jestem pewna, że już niedługo podziękujesz sobie za czas, który spędzisz na macie ?
Praktykuje jogę od 12 lat, w roli nauczyciela od 2013 roku. Podczas prowadzonych zajęć zwracam szczególną uwagę na harmonię, świadomość ciała i oddechu. Szczególnie ważnym elementem każdych zajęć jest regeneracja i głęboka relaksacja, które umożliwiają niwelowanie stresu i napięć. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza.
Podczas zajęć ze mną doświadczysz hatha jogi oraz delikatnej vinyasy. Zrelaksujesz się i wejrzysz w głąb siebie podczas pogłębionych relaksacji ?

Ze względu na obecną delikatną sytuację związaną z pandemią w przypadku obostrzeń – zamknięciem hoteli wyjazd może zostać odwołany lub przełożony. W takim przypadku pieniądze zostaną zwrócone.

Zapraszam cieplutko ?
Marta

Data

wrz 30 2021 - paź 03 2021
Expired!

Czas

16:00 - 16:00

Lokalizacja

Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec
Smerek 71, 38-608 Wetlina
Strona WWW
http://hotel-carpatia.pl

Organizator

Mantra joga - Marta Iwanek
Telefon
501001451

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna