Home wydarzenia jogowe Zimowe Otulenie z Weronką i Martą

Zimowe Otulenie z Weronką i Martą

Zapraszamy Was ciepło na Zimowe Otulenie – rozgrzewający serca długi weekend z jogą i pogłębioną praktyką oddechową

w pięknym Gołębniku pod Kazimierzem Dolnym. Chcemy spędzić wspólnie z Wami cztery wartościowe, rewitalizujące dni w atmosferze otwartości, zaufania i serdeczności.

Wspólnie zanurzymy się w ciszy podczas porannych medytacji.

Dzięki praktyce pranajamy otworzymy i pogłębimy swój oddech.

Regenerująca praktyka jogi pozwoli wejść w lepszy kontakt z ciałem i zniwelować zapisane w nim napięcia i stres.

Będziemy eksplorować nasze wewnętrzne krajobrazy, poznawać lepiej nasze emocje i poszerzać pole swobodnej ekspresji podczas sesji świadomego oddechu połączonego. Będą również kręgi rozmów, aby na bieżąco integrować doświadczenia.

Otulimy się kąpielą w relaksujących dźwiękach.

I na koniec, wspólnie usiądziemy w kręgu z kakao i mantrami, podczas którego będziemy śpiewać, słuchać nawzajem swoich historii i śmiać się, napełniając nasze serca wdzięcznością.


DLA KOGO?

Ten wyjazd jest dla osób, które:

 • pragną się zrelaksować, zregenerować i zharmonizować
 • chcą spędzić wartościowy, inspirujący czas w otoczeniu serdecznych ludzi
 • chciałyby wejść w lepszy kontakt ze swoim ciałem i emocjami
 • poszukują naturalności, autentyczności, inspiracji, intymności z samym sobą i poczucia pogłębionych więzi z innymi ludźmi i ze światem
 • poszukują alternatywnych sposobów w radzeniu sobie ze stresem, przemęczeniem, emocjami

W PROGRAMIE:

 • praktyka jogi (hatha + vinyasa) z Martą
 • medytacja i pranajama z Weronką
 • praktyka oddechu świadomie połączonego (Breathwave) z Weronką + kręgi integracyjne
 • kąpiel w dźwiękach z Kasią
 • krąg wdzięczności z kakao i mantrami z Martą i Weronką

* masaże: mauri, lomi-lomi, starożytny masaż tajski, masaż dźwiękiem (dla osób zainteresowanych; za dodatkową opłatą)


O jodze z Martą:

Marta Iwanek | nauczycielka jogi

Jako uczeń i nauczyciel odkryłam, że Joga jest formą samoopieki, troski o zdrowie, dobre samopoczucie i radość. Cieszę się, że mogę uczyć tej troski moich uczniów podczas praktyki na macie. Praktykuje jogę od 12 lat, w roli nauczyciela od 2013 roku – ukończyłam kurs nauczycielski na AWF Politechniki Częstochowskiej z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu holistycznego samorozwoju, medytacji. Szczególnie ważnym elementem każdych zajęć jest regeneracja i głęboka relaksacja, które umożliwiają niwelowanie stresu i napięć. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza. Poza matą spełniam się w roli mamy, uwielbiam koty i trekking.


O oddechu z Weronką

Weronka Sacha | trenerka świadomego oddychania

Weronka Sacha | trenerka świadomego oddychania i holistycznego rozwoju osobistego facylitatorka Breathwave (conscious connected breathwork), adeptka starożytnego masażu tajskiego; przez lata mieszkająca w Peru i współpracująca z wieloma ośrodkami terapii holistycznych, wspierając procesy integracji somatycznej, emocjonalnej i energetycznej setek ludzi poprzez warsztaty grupowe i sesje indywidualne.

Praktyka świadomego oddechu połączonego to terapeutyczna metoda pracy z otwartym oddechem oparta na głębokim wdechu i całkowicie zrelaksowanym wydechu, bez pauz w cyklu oddechowym, a także na pogłębionej pracy ze świadomością ciała oraz wyzwalaniu naszej naturalnej, spontanicznej ekspresji. Dzięki synchronicznemu połączeniu praktyki na poziomie oddechu, ciała i dźwięku jesteśmy w stanie, w bezpiecznym kontenerze kameralnej sesji oddechowej, uwolnić pokłady zablokowanej w ciele energii, oczyścić głowę, rozgrzać serce i otworzyć się na doświadczenie poszerzonych stanów świadomości – na pełnowymiarowe, głębokie doświadczenie bycia w tu i teraz.
Więcej: https://fb.me/e/W4govO5Q


O kąpieli w dźwiękach:

Kasia Grabowska | instruktorka emisji głosu

Jestem instruktorką emisji głosu, dyrygentką – chórmistrzem oraz masażystką dźwiękiem metodą P. Hessa. Od kilku lat zajmuję się sonoterapią, badaniem wpływu częstotliwości na ludzi. Z troską i wrażliwością pomagam wszystkim chętnym zrelaksować się, zregenerować ciało i zharmonizować duszę.Współpraca z ludźmi, prowadzenie zajęć z dziećmi, opowiadanie o muzyce – jej możliwościach terapeutycznych, granie koncertów oraz wykonywanie masaży dźwiękami to moja pasja.

Podczas koncertu (przy użyciu wspaniałych instrumentów tj.: mis śpiewających, gongów, harfy kryształowej, sansuli, bębna i wielu innych) zaproszę Was do krainy harmonii bogatej w różnorodność brzmień.


O masażach:

Ma-uri  | Ania Żeligowska

Wg tradycji polinezyjskiej ciało ludzkie uważane jest za naczynie osobistej jaźni, gdzie znajdują się informacje o naszych potencjałach, słabościach, wzorcach emocjonalnych, przekonaniach. Ciało według tej tradycji jest tez drzwiami do wspomnień trans-pokoleniowych, które mogą mieć wpływ na nasze aktualne poczucie spełnienia i ogólnie pojęte poczucie szczęścia.

Ma-uri dociera do głębokich obszarów podświadomości do których nie mamy dostępu podczas tradycyjnej psychoterapii; pomaga w uzdrowieniu starych lęków; pomaga przypomnieć połączenie z pierwotnym stanem akceptacji i bezwarunkowej miłości.

Sesja Ma-uri jest pięknym rytuałem podczas którego osoba na stole czuje się bezpiecznie, otulona ciepłem olejku i uważnoscią praktyka. Sesja odbywa się w warunkach pełnego poszanowania intymności.

Anna Żeligowska – z wykształcenia socjolożka, filozofka. Ma-uri uczyła się w Polsce u Justyny Rychlewskiej-Suski oraz w Nowej Zelandii w Ma-uri Institute.

Lomi-lomi | Eliza Baranowska

Masaż lomi-lomi wywodzi się z tradycji hawajskiej. Niektórzy nazywają go masażem miękką łapą zrelaksowanego kota. Jest to holistyczny masaż całego ciała (poza strefami intymnymi), jednoczący ciało z umysłem. Długie, płynne ruchy prowadzone dłońmi i przedramionami pobudzają energię wewnętrzną, a towarzysząca muzyka pozwala myślom odpłynąć. Ten rytuał jest tworzeniem przestrzeni akceptacji, współodczuwania i miłości, traktowaniem ciała, jak świątyni jego Ducha. Masaż ten przynosi ukojenie nie tylko mięśniom i stawom, ale również redukuje stres, uwalnia od negatywnych myśli, poprawia krążenie limfy i krwi. Lomi może wspierać realizowanie naszych intencji, pomoże w podjęciu ważnych decyzji.

 Starożytny masaż tajski | Weronka Sacha

Starożytny masaż tajski zwany jest też joga-masażem. Jest to harmonizująca forma pracy z ciałem łącząca elementy akupresury, manualną pracę na głównych liniach energetycznych ciała, pasywne asany jogiczne i bogactwo technik masażu przy wykorzystaniu kciuków, palców, wnętrz dłoni, pięści, łokci i stóp. Odbywa się w ubraniach, na matach i kocach rozłożonych na podłodze.

Tradycyjna formuła tajska to piękna sekwencja ponad 100 kroków tak ułożonych, by masaż balansował przepływ energii w ciele i wyciszał cały organizm, przywracając go do naturalnego stanu harmonii. Masaż tajski głęboko relaksuje ciało i wycisza głowę; dokarmia, rewitalizuje, resetuje cały Twój system; oczyszcza, orzeźwia, odżywia i otwiera ciało; stymuluje usuwanie fizycznych i energetycznych blokad; łagodzi ból i niweluje sztywność mięśni i stawów, poprawia krążenie.

Masaż dźwiękiem | Kasia Grabowska

Masaż dźwiękiem to metoda pomagająca osiągnąć stan głębokiego relaksu za pomocą wibracji terapeutycznych mis dźwiękowych ustawianych w odpowiednich miejscach na ciele. Fala dźwiękowa poprzez delikatne wibracje dociera do każdej komórki masując ją . Sprzyja to rozluźnieniu i poprawie samopoczucia. Podczas zabiegu pacjent przyjmuje pozycję leżącą. Do masażu dźwiękiem nie trzeba się rozbierać, trzeba tylko zadbać o wygodne ubranie. Dobrze jest zjeść posiłek 2 godziny przed masażem i nawodnić się wypijając 2 szklanki wody. Podstawowy zabieg trwa 50 min.

 


INWESTYCJA W SIEBIE:

Koszt:  1250 zł

Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500 zł. Prosimy o wpłatę zaliczki nie później niż 7 dni od zgłoszenia chęci uczestnictwa. W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt.

Zaliczki przyjmujemy wyłącznie do 21 listopada 2021.

Po wstępnej rezerwacji miejsca otrzymasz informację o numerze konta do wpłaty zaliczki oraz o terminie i sposobie wpłaty pozostałej kwoty.

 

KWOTA OBEJMUJE:

 •  4-dniowy pobyt (noclegi i pełne wyżywienie) od czwartku (15:00) do niedzieli (11:00)
 • sesje jogi
 • sesje medytacji i pranajamy,
 • sesje świadomego oddechu połączonego i kręgi integracyjne
 • kąpiel w dźwiękach
 • krąg kakao i mantr
 • bezcenny, błogi wspólny czas

* Dodatkowo, można będzie skorzystać z 4 różnych form masażu, opisanych powyżej. Cena wyjazdu nie obejmuje kosztu masaży.

 


HARMONOGRAM:

Plan warsztatów zostanie zamieszczony w jednym z wpisów w ramach wydarzenia


ZAPISY:

Marta Iwanek

Mantrajoga.martaiwanek@gmail.com

Ilość miejsc – 16 osób

Prosimy o zgłoszenia do 21 listopada 2021

 

Zapraszamy z całego serca,

Weronka i Marta.

Data

sty 20 - 23 2022
Expired!

Czas

16:00 - 11:00

Koszt

1.250,00 PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

GOŁĘBNIK Agroturystyczne Ekologiczne Gospodarstwo
Rzeczyca 8, 24-120 Kazimierz Dolny
Strona WWW
https://golebnikeko.pl

Organizator

Mantra joga - Marta Iwanek
Telefon
501001451
Czytaj więcej

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna