Yogattractive w Namaste24.pl
Yogattractive w Namaste24.pl

JOGA TWARZY - NATURALNE DBANIE

 
Joga twarzy jest absolutną podstawą zdrowia i urody twarzy, tak jak ruch dla ciała dla wszystkich. Tutaj, zamiast robić ryzykowne zabiegi, pracujemy z szacunkiem dla unikalnych rysów twarzy każdej z nas, wydobywając tę najlepszą, najbardziej jędrną i promienną wersję samej siebie. Jest to również terapia napięć buzi - dla jej zdrowia.
 
Dla Olgi Szemley, twórczyni metody Yogattractive, nie ma ćwiczeń twarzy bez automasażu, bo to ten duet działa dla zachowania młodości najskuteczniej.
Ponad 80 mięśni od obojczyków w górę daje z siebie wszystko, zachowując naszą siatkę antygrawitacyjną w optymalnym stanie. Masaże stymulują i dopieszczają cerę.
Takie działania po buzi widać - nawet już po pierwszym tygodniu regularnego stosowania.
 
To metoda dla córek, mam i babć, a także dla przyjaciółek- bo piękno nie ma wieku!
O tym, jak dbają o siebie kobiety na pięciu kontynentach opowiada też, przeplatając te opowieści ogromną liczbą instrukcji, Olga Szemley, w swojej najnowszej książce „Rytuały piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive”. Możecie ja dostać TUTAJ
 
Joga twarzy i automasaże są jak... joga czy taniec. Najlepiej uczyć się ich od instruktora, żeby dobrze je wykonać. Jednak, aby Was zainspirować, Yogattractive umieściła na YouTube już niemal 200 praktycznych filmików.
 
 
 

Olga Szemley 

Twórczyni Yogattractive, autorskiej metody anti-agingu jogi twarzy, dyplomowany instruktor jogi Bikram i Warm Vinyasa, artystka i globetrotterka. Przez 12 lat prowadziła badania nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach. 

Autorka książki „Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive” wyd. Virgo. 

Zamiłowanie do piękna i jogi połączyła, opracowując Yogattractive - metodę, która pozwala dbać o urodę twarzy i szyi w sposób skuteczny, naturalny i zdrowy. 

Zapraszamy na www.yogattractive.com oraz na zajęcia, których pełen grafik znajdziecie na www.facebook.com/pg/yogattractive/Events/

   

 Teraz również w Namaste24.pl! Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl