Maty dla początkujących
Maty dla początkujących

Już są dostępne w naszym sklepie maty Manduka dla początkujących WelcOMe - begin mat. Maty bez wzorów, jednolitym kolorze, z linią pośrodku ułatwiająca zachowanie prawidłowej postawy. Odpowiednia amortyzacja maty pozwala poczuć się pewnie na macie już od samego początku. Maty do jogi o grubości 5 mm, długości 172 cm, szerokości 61 cm. Maty gładkie, bez nadruków i wzorów, w klasycznych kolorach

czytaj całość »
Świece sojowe Yush
Świece sojowe Yush

Z przyjemnością informujemy iż w naszym sklepie poszerzyliśmy ofertę o kategorię produktów wellness. Na początek chcielibyśmy przedstawić Państwu świece sojowe zapachowe marki Yush

Misją Yush jest stworzenie atmosfery relaksu. Każdy z zapachów został stworzony z pasją i dokładnością wielu godzin testów i prób . Produkty Yush to harmonia, przyjemność i komfort. 

W Namaste24.pl priorytetem jest wysoka  jakość, estetyka z zachowaniem troski o środowisku naturalne. Świece sojowe Yush idealnie spełniają nasze kryteria. Wkład świec jest osadzony w szklanych słoiczkach, a dodatkowo dołączany jest materiałowy woreczek. Knot świecy jest bawełniany i nie zawiera szkodliwych substancji. Cały produkt jest wegański. 

 

czytaj całość »
Miedzynarodowy Dzień Jogi 2019
Miedzynarodowy Dzień Jogi 2019
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie nas w trakcie Międzynarodowego Dnia Jogi. Było gorąco i fantastycznie. Wasza obecność utwierdziłam nas, iż rozwijanie naszego sklepu ma sens i podążamy w dobrym kierunku. Wysoka jakość produktów i troska o ekologię to nasze priorytety.
 
Rozmowy z Wami dały nam energię do działania na następny rok!
 
Do zobaczenia na Międzynarodowym Dniu Jogi 2020.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl