Home wydarzenia jogowe Kobiecy Weekend z jogą na Mazurach

Kobiecy Weekend z jogą na Mazurach

Kobiecy Weekend z jogą na Mazurach w pięknym Jabłoń Lake Resort, gdzie jezioro jest na wyciągnięcie ręki, a puszcza otula to miejsce z każdej strony. Uwielbiam tam być o każdej porze roku. Jabłoń stworzona jest do jogi – piękna sala z widokiem i drewnianą podłogą, sprawia, że nasza praktyka jest przyjemniejsza.

Jabłoń słynie również z niepowtarzalnego jedzenia, które przygotowane jest z najlepszych produktów, podane w piękny sposób, a jego obfitość zaspokoi nawet najbardziej głodne podniebienia.

Kobiecy Weekend z jogą to czas wolny od wszystkiego: od codzienności, od pośpiechu, od obowiązków, od dźwięków miasta, od nadmiaru bodźców. To czas dbania o siebie i wsłuchiwania się w swoje potrzeby. Te kilka dni potrafią zmienić nasze życie i naładować nas dobrą energią na kolejne miesiące.

Praktykujemy jogę 2 razy dziennie: poranna praktyka jest krótsza ale bardziej dynamiczna, wieczorem stajemy na macie, aby zaopiekować się swoim ciałem z wsłuchaniem w jego potrzeby i ograniczenia. Jogę robimy na matach Moonholi, co znaczy, że nie ma potrzeby zabierać swoje maty do jogi.

Każda uczestniczka dostanie ode mnie unikalny prezent, który tworzę z potrzeby mojego serca.

Do dyspozycji mamy pokoje dwuosobowe w pachnących drewnem nowoczesnych Domkach Mazurskich (ciepłe i wygodne).

W czasie wolnym można wybrać się na wycieczkę do Gałkowa lub Mikołajek, zrobić rowerową wycieczkę po okolicy lub zadbać o ciało w strefie SPA.

Zapraszam – tam dzieje się magia

Data

paź 26 - 29 2023
Expired!

Czas

17:00 - 12:00

Koszt

1.550,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/fIDpimMn5

Lokalizacja

Jabłoń Lake Resort
Jabłoń 1, 12-200 Pisz
Strona WWW
https://jablon-resort.pl
https://fb.me/e/fIDpimMn5

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!