Menu Kategorie

No products in the cart.

Home wydarzenia jogowe Kobiecy Weekend z jogą w Lipowej Dolinie

Kobiecy Weekend z jogą w Lipowej Dolinie

Zapraszam do spędzenia ostatniego weekendu w maju w pięknym miejscu blisko Kazimierza Dolnego. Lipowa Dolina to miejsce położone z dala od ulicy. Klimatyczne pokoje, przytulne kanapy w sali z kominkiem, hamaki i ratanowe fotele, to klimat, który sprzyja relaksacji i wyciszeniu.

Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.
Kobiecy weekend z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.

Cena za miejsce w pokoju 3 osobowym: 1350 zł

Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym: 1550 zł
Cena za pokój 1 osobowy: 1850 zł

Cena obejmuje 3 noclegi, 3 śniadania, 2 obiady, 3 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), sesje jogi 2 razy dziennie i wieczorne relaksacja, prezent dla każdej uczestniczki.

Data

maj 25 - 28 2023
Expired!

Czas

16:00 - 12:00

Koszt

1.350,00 PLN

Więcej informacji

https://fb.me/e/3XiWIbuV5

Lokalizacja

Lipowa Dolina
ul. Wylągi 48, 24-120 Kazimierz Dolny
Strona WWW
https://lipowadolina.pl/
https://fb.me/e/3XiWIbuV5

Możliwość dodawania komentarzy jest niedostępna

Menu
Menu
Undefined HTML block detected!